Top 10 Amazfit GTR 3 Pro – Kunden-Favoriten: Technische Produkte

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazfit

#ad

GPS fitness hodinky s monitorováním srdeční frekvence, Amazfit GTR 3 Pro Smartwatch, Alexa, ovládání hudby, Bluetooth hovory, sportovní hodinky s více než 150 sportovními režimy, stresu, SpO2, spánku

#ad
Amazfit #ad - Integrovaný barometrický výškoměr pomáhá sledovat výšku a tlak vzduchu při vašich outdoorových aktivitách a podporuje satelitní navigační systémy GPS, Galileo, GLONASS, BDS a QZSS pro přesné sledování vaší trasy. Ultra hd amoled displej má poměr velikosti displeje k tělu 70, takže si můžete bez obav užívat moře nebo se koupat v bazénu.

Do chytrých hodinek můžete dokonce uložit až 470 skladeb a nezávisle si tak přehrávat hudbu. Otestujte čtyři zdravotní parametry jedním poklepáním: s chytrými hodinkami amazfit gtr 3 Pro můžete otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci kyslíkem, úroveň stresu a dýchací frekvenci jediným klepnutím. Alexa a offline hlasový asistent: nastavte si pomocí alexy zcela jednoduše budík, mají chytré hodinky také offline asistenta, získejte překlad atd. Jasný, 45“ ultra hd amoled displejem vám amazfit gtr 3 pro activity tracker ukáže přesně to, dobře čitelný a s vodotěsností 5 atm: s velkým 1, co chcete, 6 %. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, položte otázku, se kterým můžete například aktivovat sportovní režim, otevřít funkce zdravotního měření apod.

Výsledek získáte během pouhých 45 sekund. Fitness partner s vysoce přesným gps a více než 150 sportovními režimy: s více než 150 integrovanými sportovními režimy pro vámi zvolenou aktivitu mohou hodinky sledovat naměřené hodnoty jako srdeční frekvenci, spálené kalorie a další. Poslouchejte hudbu a přijímejte hovory bluetooth: díky bluetooth propojení s vaším telefonem mohou hodinky Amazfit GTR 3 Pro přijímat telefonní hovory a ovládat hudbu na vašem telefonu. Dosahuje také vodotěsnosti 5 atm, i při výrazném slunečním světle.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.81
Hmotnost0.13
Šířka1.81
Číslo díluAmazfit GTR 3 Pro
ModelkaA2040
Záruka1 rok výrobce

2. Amazfit

#ad

Více než 150 sportovních režimů, ovládání hudby, monitorování srdeční frekvence, Amazfit GTR 3 Pro Smartwatch Pro 1,45" displej AMOLED Fitness Watch s GPS, Alexa Black, Bluetooth hovory, SpO2, One Size

#ad
Amazfit #ad - Můžete dokonce na hodinky uložit až 470 skladeb, aby bylo umožněno nezávislé přehrávání hudby. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Watch, kabel, manual. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví. A také dosáhla vodotěsnosti 5 atm, 45 palcovým ultra hd amoled displejem ti amazfit GTR 3 Pro Activity Tracker ukáže přesně to, takže si můžete bez obav užívat moře nebo koupat v bazénu.

Fitness partner s vysoce přesným gps a více než 150 sportovních režimů: s více než 150 integrovanými sportovními režimy pro vámi zvolenou aktivitu mohou hodinky sledovat měřené hodnoty jako srdeční frekvenci, GLONASS, spálené kalorie a další. Kompatibilní zařízení: smartphone. Ultra hd amoled displej má poměr obrazovky na body 70, 6 %. Integrovaný barometrický výškoměr pomáhá sledovat výšku a tlak vzduchu vašich outdoorových aktivit a podporuje satelitní navigační systémy GPS, Galileo, BDS a QZSS pro přesné sledování vaší trasy. Poslouchejte hudbu a přijímejte hovory bluetooth: díky připojení bluetooth k vašemu telefonu může amazfit GTR 3 Pro Smartwatch přijímat telefonní hovory a ovládat hudbu na vašem telefonu.

Irý a dobře čitelný a vodotěsný 5 atm: s velkým 1, co chcete. Alexa a offline hlasový asistent: pomocí alexa zcela jednoduše nastavte alarm, se kterým můžete provádět postupy, zeptejte se, mají chytré hodinky také asistenta offline, obdržíte překlad a další. Otestujte čtyři zdravotní charakteristiky jedním poklepem: s inteligentními hodinkami Amazfit GTR 3 Pro můžete otestovat svou srdeční frekvenci, sycení krve, hladinu stresu a rychlost dýchání jediným klepnutím pro výsledek za pouhých 45 sekund.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.62
Šířka19.69
Číslo díluAmazfit GTR 3 Pro
ModelkaAmazfit GTR 3 Pro
Záruka2 year manufacturer

3. Amazfit

#ad

Ovládání hudby, Amazfit Smartwatch GTR 3 Pro, 1,45“ AMOLED fitness hodinky s monitorováním srdeční frekvence, stříbrná Mystic Silver, spánku, přes 150 sportovních režimů, GPS, Bluetooth hovory, stresu, SpO2

#ad
Amazfit #ad - Umělecký design ručně leštěný kulatý kryt hodinek amazfit gtr 3 pro limited edition je vyroben z hladké a pevné ušlechtilé oceli, vždy zapnutým ultra hd amolED displejem. Pro nezávislé přehrávání hudby můžete na chytrých hodinkách dokonce uložit až 470 skladeb. Integrovaný hlasový asistent alexa s alexou, která je integrována do hodinek Amazfit GTR 3 Pro Limited Edition, můžete zcela jednoduše nastavit budík, položit otázku, obdržet překlad a mnoho dalšího.

Více než gps chytré hodinky mají integrovaný barometrický výškoměr, se kterým můžete při svých outdoorových aktivitách sledovat výšku a tlak vzduchu, a podporují 5 satelitních navigačních systémů včetně GPS, abyste mohli přesně sledovat svou trasu. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, mají chytré hodinky i offline hlasového asistenta. Voděodolné. Roveň voděodolnosti: vodotěsné. Poslouchejte hudbu a přijímejte bluetooth hovory přes bluetooth propojený s vaším telefonem mohou chytré hodinky přijímat telefonní hovory a také je lze použít pro snadné ovládání hudby na vašem telefonu.

Více než 150 integrovaných sportovních režimů s více než 150 integrovanými sportovními režimy pro výběr vaší aktivity mohou chytré hodinky sledovat naměřené hodnoty jako srdeční frekvence a spálené kalorie a vyhodnocovat speciální údaje jako maximální příjem kyslíku VO2Max, dobu odpočinku, tréninkové zatížení a efekt tréninku. Otestujte čtyři zdravotní metriky jedním poklepáním s těmito zdravotními hodinkami můžete otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci kyslíkem, úroveň stresu a rychlost dýchání jediným klepnutím na hodinky, aniž byste museli listovat jednotlivými aplikacemi.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.41
Délka1.79
Hmotnost0.84
Šířka1.79
Číslo díluGTR 3 Pro Limited Version Smartwatch
ModelkaGTR 3 Pro Limited Version Smartwatch
Záruka1 year manufacturer

4. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky W2040OV3N

#ad
Amazfit #ad - 6pd biotrackertmppg 3. 0 biometrický senzor. Změřte čtyři zdravotní parametry jedním dotykem. Inteligentní monitorování hladiny kyslíku v krvi. Jasný a snadno čitelný HD displej AMOLED. Amazfit gtr3 pro klasický design budoucnosti: Dobré chytré hodinky by měly nejen dobře fungovat, ale také skvěle vypadat.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.07
Šířka19.69
Číslo díluW2040OV3N
ModelkaW2040OV3N
Záruka2 year manufacturer

5. Amazfit

#ad

GPS sportovní hodinky s 150+ sportovními režimy, Amazfit GTR 3 chytré hodinky pánské dámské s monitorováním zdraví, 21denní baterie, 1,39" displej AMOLED, Alexa

#ad
Amazfit #ad - Více než 150 sportovních režimů a výkonných navigačních systémů: virtuální kardiostimulátor od gtr 3 smart watch vám může pomoci stát se lepším, který je třeba porazit. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, se kterým můžete provádět postupy, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví.

Integrovaný asistent řeči alexa a offline: jednoduše nastavte alarm pomocí alexa, zeptejte se, mají chytré hodinky také asistenta offline, obdržíte překlad a další. Smartwatch amazfit gtr 3 mají integrovaný barometrický výškoměr, a podporuje gps navigace, galileo, že vám poskytne cíl, GLONASS, který udržuje přehled o výšce a tlaku vzduchu vašich outdoorových aktivit, tím, BDS a QZSS pro přesné sledování vaší trasy. Otestujte čtyři zdravotní charakteristiky jedním poklepem: s inteligentními hodinkami Amazfit GTR 3 můžete otestovat vaši srdeční frekvenci, sycení krve, hladinu stresu a rychlost dýchání jedním klepnutím pro výsledek za pouhých 45 sekund.

Zdraví fitness hodinky mají 15 animovaných ciferníků a 8 opracovatelných ciferníků. Výdrž baterie 21 dní a displej amoled always-on s více než 100 ciferníky: navzdory řadě pokročilých funkcí ve vašem štíhlém a lehkém krytu pracují tyto hodinky Amazfit Sport až 21 dní. Také je podporováno nahrávání vlastní fotografie jako pozadí. Zažijte rám miniaplikací s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce aplikaci Home Connect třetích stran.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.43
Délka1.8
Hmotnost0.58
Šířka1.8
Číslo díluAmazfit GTR 3
ModelkaA1971

6. Amazfit

#ad

SpO2, displej 1,39", Amazfit Chytré hodinky GTR 3 s monitorováním zdravotního stavu, monitorování cyklu, černé,, pro muže i ženy, GPS sportovní hodinky se 150+ sportovními režimy, baterie na 21 dní

#ad
Amazfit #ad - Chytré hodinky amazfit gtr 3 mají integrovaný barometrický výškoměr, a podporuje satelitní navigační systémy GPS, BDS a QZSS pro přesné sledování vaší trasy. Zdravotní fitness hodinky mají 15 animovaných ciferníků a 8 upravitelných ciferníků. Podporuje se také nahrávání vlastní fotografie jako tapety. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, položte otázku, se kterým můžete provádět operace, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví.

Zažijte rámec miniaplikací s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 miniaplikací a dokonce aplikaci Home Connect třetích stran. Více než 150 sportovních režimů a výkonné navigační systémy: virtuální kardiostimulátor od pánských chytrých hodinek gtr 3 vám může pomoci zlepšit se tím, že vám poskytne cíl, který sleduje výšku a tlak vzduchu vašich outdoorových aktivit, glonass, Galileo, který musíte porazit. Výdrž baterie 21 dní a displej amoled always-on s více než 100 ciferníky: navzdory velkému množství pokročilých funkcí ve svém tenkém a lehkém krytu fungují sportovní hodinky Amazfit Sport Watch až 21 dní.

Integrovaný hlasový asistent alexa a offline: nastavte si s alexou zcela jednoduše alarm, mají chytré hodinky také offline hlasového asistenta, dostanete překlad a další. Otestujte čtyři zdravotní parametry jedním klepnutím: s inteligentními hodinkami Amazfit GTR 3 můžete otestovat svou srdeční frekvenci, saturaci kyslíkem, úroveň stresu a dýchací frekvenci jediným klepnutím a výsledkem za pouhých 45 sekund. Výkonný systém zepp os: díky intuitivnímu systému zepp os najdete v aplikacích chytrých hodinek amazfit GTR 3 zcela jednoduše to, co hledáte.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.42
Délka1.8
Hmotnost0.07
Šířka1.8
Číslo dílu69-GTR 3 Black
Modelka69-GTR 3 Black
Záruka1 rok výrobce

7. NEWZEROL

#ad

Kompletní kryt TPU nárazníku flexibilní pouzdro s ochranou proti poškrábání pro Amazfit GTR 3/GTR 3 Pro – černá/stříbrná, NEWZEROL 2 kusy pouzdro kompatibilní s Amazfit Smartwatch GTR 3/GTR 3 Pro

#ad
NEWZEROL #ad - Precizní tvar pro výstřih – přesné výřezy umožňují jednoduché ovládání všech tlačítek. Tenký a citlivý – nově vyvinutý dotykový tpu zajišťuje minimální vliv na dotykovou citlivost a současně chrání vaše chytré hodinky Amazfit GTR 3/Amazfit Smartwatch GTR 3 Pro před poškrábáním, nárazy a náhodným pádem.

Speciální design – perfektně navržené ochranné pouzdro pro chytré hodinky amazfit gtr 3/Amazfit Smartwatch GTR 3 Pro. Newzerol se snaží nabídnout vám lepší zážitek z nakupování. S jasným výhledem na obrazovku a bez omezení každodenního používání. Snadná instalace a odstranění. Bezpečnost a životní prostředí – pouzdro je koncipováno pro vysoce kvalitní, flexibilní TPU materiál, bezpečnost a ochranu životního prostředí, nedráždí lidskou pokožku.

Chytré hodinky amazfit gtr 3/amazfit gtr 3 pro můžete nabíjet přímo s pouzdrem a nemusíte ochranné pouzdro odstraňovat. Chráněno technologií air cushion, case cover chrání hodinky před nárazy, poškrábáním a tak dále. Náš tým nabízí 24 * 7denní zákaznický servis, který vyřeší vaše problémy. Newzerol zákaznický servis – v případě problémů s kvalitou se na nás můžete obrátit.
ZnačkaNEWZEROL #ad
VýrobceNEWZEROL #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluAGG551AC

8. MIHENCE

#ad

9H gehärtetes Glas Schutzfolie, 3 Stück Mihence kompatibel mit Amazfit GTR 3 Pro Limited Version Displayschutzfolie

#ad
MIHENCE #ad - Geeignet für: displayschutzfolie kompatibel mit Amazfit GTR 3 Pro Limited Version Smartwatch, aus gehärtetem Glas, explosionsgeschützte Folie.
ZnačkaMIHENCE #ad
VýrobceMIHENCE #ad
Výška0.5
Délka6.5
Šířka3.39
Číslo dílu09130022022
Modelka09130022022

9. Amazfit

#ad

GPS, Amazfit Chytré hodinky GTR 4 s displejem 1,43", 150 sportovních režimů, fitness hodinky kompatibilní s iOS Android, telefonování přes Bluetooth a paměť hudby, Alexa

#ad
Amazfit #ad - Velký 1, 43" hd amoled displej chytré hodinky amazfit gtr 4 jsou první chytré hodinky v oboru s technologií ochrany proti oslnění na krytu skleněné lunety a displej AMOLED má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, aby vaše hodinky vypadaly bezchybně. Kromě toho mají fitness hodinky 200+ ciferníků s vhodnými vždy zapnutými displeji.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.81
Délka1.81
Hmotnost0.37
Šířka0.42
Číslo díluSB 12
ModelkaA2166
Záruka1 rok výrobce

10. Aerku

#ad

Aerku Tvrdé pouzdro s ochranou displeje kompatibilní s Amazfit GTR 3 / Amazfit GTR 3 Pro, černé a průhledné, plná ochrana proti poškrábání PC ochranné pouzdro ochranné pouzdro

#ad
Aerku #ad - Balíček obsahuje 2 kusy amazfit GTR 3 / Amazfit GTR 3 Pro pouzdro s ochranou displeje. Ultratenký design zajišťuje jemné klouzání a originální dotykovou citlivost.

Není vhodné pro Amazfit GTS 3. Pásek nemusíte sundávat. Vysoce kvalitní tvrdé pc pouzdro + ochranná fólie na displej, pokrývá celé přední a zahnuté hrany hodinek iwatch a nabízí rozsáhlou ochranu vašich hodinek proti poškrábání, pádům a nárazům. Neztrácí citlivost ochranné pouzdro umožňuje 100% přesnost dotykové obrazovky a 99, 99% HD jasnost. Snadná instalace precizní výřez a kvalitní, hladký PC materiál usnadňují instalaci a připevnění pouzdra. Kompatibilita pro hodinky pouzdro amazfit gtr 3 / amazfit gtR 3 Pro, plná ochrana, černé pouzdro, HD ochrana displeje.
ZnačkaAerku #ad
VýrobceAerku #ad
Výška0.5
Délka6.89
Hmotnost0.02
Šířka4.53
Číslo díluHM GTR3-PCC-HSTM
ModelkaHM GTR3-PCC-HSTM