Top 10 Edles Besteck Set – Sady příborů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Domestic by Mäser

#ad

Ušlechtilý Steakový sada příborů z nerezové oceli, Domácí by Maeser

#ad
Domestic by Mäser #ad - Diese gabeln sind besonders alltagstauglich und insbesondere für Steaks ideal geeignet. Dieses set besteht aus 6 Steakagbeln à 19 cm. Passend zu diesen Steakgabeln bietet diese Serie auch Steakmesser im selben Design. Polywood - diese serie bietet das perfekte Besteck für Ihr Steak. Die gesamte serie ist spülmaschinengeeignet und daher äußerst pflegeleicht.
ZnačkaDomestic by Mäser #ad
VýrobceDomestic by Mäser #ad
Výška1.18
Délka11.02
Hmotnost0.49
Šířka4.33
Číslo dílu793921
Modelka793921

2. Homikit

#ad

Ušlechtilá ocel, poliet, vidličkou, vhodný do myčky, nerezový, kovaným příborem, Homikit Sada příborů, jídelní příbor pro 6 osob s lžící, nožem, 36dílná sada příborů se steakovým nožem

#ad
Homikit #ad - Příležitpříležitosti. Sada příborů pro 6 osob– sada příborů homikit obsahuje 6 nožů, 6 stolních vidliček, 6 polévkových lžic, banket, tato sada cutlery je ideálním doprovodem od předkrmu až po dezert, cenná sada je perfektní pro formální a neformální příležitosti, 6 čajových lžiček, restaurace, 6 salátových vidliček, 6 steakových nožů, např.

Vynikající zpracování – každý jídelní příbor je ošetřen zrcadlovým leskem, méně ulpívání potravin lze snadno čistit i ručně. Nikdy se nerozpadají, vyrobeno s mikrozoubkovanou hranou pro snadné krájení steaků nebo tvrdých pokrmů, aby vám neublížili, ergonomická rukojeť s příjemnou hmotností pro pohodlné držení a snadnou kontrolu, již není nutné naostřovat. 6 profesionálních nožů na steaky– 6 steakových nožů bylo vyrobeno s jednodílnou celostří a trojnásobně nýtováno. Pohodlné rukojeti – tato s rukojetí s kladivem zpracovaná lžíce na nůž, vidlička moderní styl se dobře hodí k vašemu stávajícímu nádobí, navržená se správnou tloušťkou a vyváženou hmotností, aby vám poskytla pohodlné uchopení, nabízí vám příjemný zážitek z večeře.

Lze také mýt v myčce, hladké povrchy bez drsných míst poskytují větší ochranu pro vaše ruce, aby Váš nůž a lžíce zůstala vždy lesklá, abyste si uvolnili ruce. Prémiová ušlechtilá ocel– tento příbor je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli bez škodlivých látek, niklu a nevytváří žádnou kovovou chuť, nemusíte si dělat starosti, nerezový, těžkou zátěž, odolný proti korozi, robustní ve vašich rukou, že se snadno ohýbáte, má dlouhou životnost a je zdravý pro dlouhodobé používání. Party, hotel a další.
ZnačkaHomikit #ad
VýrobceHomikit #ad

3. Glavory

#ad

16dílná – nerezová ocel 18/8 – stříbrný příbor lze mýt v myčce s ušlechtilým balením – steakový nůž 2 v 1, Glavory Aurora – stříbro ražené příbory – sada příborů pro 4 osoby

#ad
Glavory #ad - Sada příborů z ušlechtilé oceli 18/8 se nevyhýbá jeho použití a je vhodná do myčky a je odolná vůči rzi a kyselinám. Moderní 16dílná sada příborů od glavory se skládá ze 4 nožů, vidliček, lžiček a čajových lžiček.

To znamená, že naše nože aurora jsou nejen extrémně ostré, ale také zůstanou déle ostré než běžné nože. Klíčové slovo, kdo na něm sedí, když sedíte se svými nejmilejšími u jídelního stolu. Díky speciálnímu balení se naše sady příborů hodí jako ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem. Jídelní příbor od glavory zakryje váš stůl a nechá každého, překvapit. Dný problém.
ZnačkaGlavory #ad
VýrobceGlavory #ad
Hmotnost3.09

4. WMF

#ad

WMF Boston Set 30 Cromargan, sada příborů 30 kusů

#ad
WMF #ad - Položky:1120916040 Obsah: 30dílná pro 6 osob: vždy 6 vidliček, nožů, lžic, dezertních vidliček a čajových/kávových lžiček - č. Kolekce Boston. Design: wmf ateliér Peter Bäurle. Materiál: ušlechtilá ocel cromargan 18/10 leštěná. Tyto trvanlivé celistvé stolní nože z nerezové čepelkové oceli se kovají z jednoho kusu a vytvrzují v celku. Nerezové, hygienické, stabilní tvar, vhodné do myčky, odolné proti kyselinám a nezničitelné.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška2.36
Délka17.28
Hmotnost0.23
Šířka10.75
Číslo dílu11.2091.6040
Modelka11.2091.6040

5. GRÄWE

#ad

GRÄWE Sada příborů pro 6 osob z ušlechtilé oceli, kovaný příbor s černými rukojeťmi – série Norimberk, 24dílná, rustikální, těžké, sada příborů

#ad
GRÄWE #ad - Příbor vyzařuje rustikální vesnický šarm a pozvedne každou stolní dekoraci. S jídelním příborem série norimberk budete jíst jako ve svém oblíbeném místě. Zažijte okamžik požitku grÄwe ať už jako hobby kuchař nebo profesionální restauratér, u nás najdete velký výběr tvarově krásných kuchyňských potřeb.

Kované příbory s černými, trojnásobně nýtovanými plastovými rukojeťmi jsou odolné a mají vysokou vlastní hmotnost. Nechte se nadchnout bezvadnou funkčností a vynikající odolností proti kyselinám této sady příborů. Příborové díly dobře padnou do ruky a umožňují komfortní pokrmy.

Jídelní příbor z ušlechtilé oceli 18/0 chromová ocel, 6 kávových lžiček 15 cm, 6 menových nožů se zoubkovaným brusem 22 cm, 6 jídelních vidliček 20 cm, 5 cm, 75 g, černé rukojeti, 65 g, 65 g, 6 menových lžic 19, 45 g. Díky jemnému zoubkovanému broušení jsou stolní nože optimálně vhodné pro krájení masa a zeleniny. Naše tradiční značka ručí za vysokou kvalitu výrobků a láskou k detailu.
ZnačkaGRÄWE #ad
VýrobceGräwe #ad
Číslo dílu027.324
Modelka027.324

6. Zwilling

#ad

Pro 12 osob, ZWILLING Stylová sada příborů, leštěná, 60dílná, ušlechtilá ocel 18/10/vysoce kvalitní čepelová ocel

#ad
Zwilling #ad - Ušlechtilý design: sada příborů leštěných do vysokého lesku, příjemná hmotnost, ostrý nůž s jemným zoubkovaným ostřím, ergonomický tvar, ušlechtilé logo Zwilling.

Nadčasová sada příborů v prémiové kvalitě až pro 12 osob, ideální pro každodenní použití i pro slavnostní příležitosti. Kvalitně zpracovaná ušlechtilá ocel 18/10, nůž z kované čepelové oceli, odolný proti poškrábání, nerezový a odolný proti korozi, zaoblený tvar rukojeti, vhodný do myčky. Perfektní vybavení pro více chodů: vždy 12 jídelních lžic, vidliček, nožů, kávových lžiček a dezertních vidliček. Rozsah dodávky: 1x zwilling sada příborů, 60dílná, materiál: ušlechtilá ocel 18/10, rozměry balení DxŠxV: 49 x 37 x 6 cm, styl, 1000772.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška2.36
Délka19.29
Hmotnost8.77
Šířka14.57
Číslo dílu07037-660-0
Modelka1000772
Záruka2 roky.

7. DAFFODILY Spirit of luxury

#ad

16 ks, DAFFODILY luxusní sada příborů 16dílná z ušlechtilé oceli 18/10 pro 4 osoby s steakovými noži 2 v 1 – vhodné do myčky, zrcadlový lesk, včetně elegantní dárkové krabičky. Signature Gold

#ad
DAFFODILY Spirit of luxury #ad - Vhodné do myčky: více požitku, méně náročné čištění. 16dílná sada pro 4 osoby: pořádejte bez námahy elegantní večírky s naší 16dílnou sadou příborů, krásně prezentované v dárkové krabičce. Luxusní příborová sada: zažijte ultimativní luxusní pocit s naší exkluzivní sadou příborů, perfektní pro ty, kteří oceňují jemné řemeslné umění a elegantní design.

Jako fanoušek steaků by tyto sady nožů a vidlic byly pro vás perfektní. Univerzální steakový nůž 2 v 1, naše sada příborů obsahuje jedinečný steakový nůž 2 v 1, který bez námahy prořízne i ty nejsilnější kousky masa. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel 18/10: naše sada příborů je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli 18/10, je nejen odolná a odolná, ale také odolná vůči korozi a korozi.

Vychutnejte si bezproblémový zážitek z jídla. Luxusní dárková krabička od daffodily obsahuje: 4 x stolní lžíce, 4 x stolní vidličky, 4 x steakový nůž 2 v 1 a 4 x dezertní lžíce. Hledejte perfektní dárek: sada příborů daffodily je ideální pro svatby, kolaudace nebo výročí a jako dárek pro nové domácnosti. Naše sada příborů lze mýt v myčce a bez námahy si uchová svůj lesklý povrch.
ZnačkaDAFFODILY Spirit of luxury #ad
VýrobceDAFFODILY #ad
Výška1.97
Délka4.29
Hmotnost3.53
Šířka3.86
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaSIGNATURE

8. Zwilling

#ad

ZWILLING Newcastle sada příborů, leštěná, 30dílná, 18/10 ušlechtilá ocel/vysoce kvalitní čepelová ocel, pro 6 osob

#ad
Zwilling #ad - Rozsah dodávky: 1x zwilling sada příborů, materiál: ušlechtilá ocel 18/10, rozměry balení dxŠxv: 25 x 22 x 6 cm, 30dílná, Newcastle, 1000953. Nadčasová sada příborů v prémiové kvalitě až pro 6 osob, ideální pro každodenní použití i pro slavnostní příležitosti.

Kvalitně zpracovaná ušlechtilá ocel 18/10, zaoblený tvar rukojeti, odolný proti poškrábání, nerezový a odolný proti korozi, nůž z kované čepelové oceli, vhodný do myčky. Ušlechtilý design: sada příborů leštěných do vysokého lesku, příjemná hmotnost, ostrý nůž s jemným zoubkovaným ostřím, ergonomický tvar, ušlechtilé logo Zwilling. Perfektní vybavení pro více chodů: vždy 6 jídelních lžic, nožů, vidliček, kávových lžiček a dezertních vidliček.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Hmotnost3.42
Číslo dílu07167-330-0
Modelka1000953
Záruka2 roky.

9. GRÄWE

#ad

Nerezová ocel leštěná, GRÄWE Steakový příbor, vhodná do myčky nádobí – Norimberk, steakový nůž, těžká, sada příborů pro 6 osob, 12dílná, steaková vidlička

#ad
GRÄWE #ad - Naše tradiční značka ručí za vysokou kvalitu výrobků a láskou k detailu. Kovaný jídelní příbor s černými, trojitě nýtovanými plastovými rukojeťmi je odolný a má vysokou vlastní hmotnost. Steaková sada vyzařuje rustikální vesnický šarm a zhodnotí každou stolní dekoraci.

Nechte se nadchnout bezvadnou funkčností a vynikající odolností vůči kyselinám tohoto ušlechtilého příboru. GrÄwe jídelní příbor z ušlechtilé oceli 18/0 chromová ocel, 3krát nýtované černé plastové rukojeti, 6 steakových nožů 21, 5 cm, 60 g, 62 g, těžká kovaná kvalita, 6 vidlic 20 cm, tloušťka rukojeti: 11 mm. Ostré steakové nože se zoubkovaným ostřím jsou optimálně vhodné pro krájení masa a zeleniny nebo pizzy.

Příborové díly dobře padnou do ruky a umožňují komfortní pokrmy. Zažijte okamžik požitku grÄwe ať už jako hobby kuchař nebo profesionální restauratér, u nás najdete velký výběr tvarově krásných kuchyňských potřeb. Steakový příbor série norimberk je nápadný a robustní příbor pro všechny dny.
ZnačkaGRÄWE #ad
VýrobceGräwe #ad
Hmotnost0.13
Číslo dílu027.325
Modelka027.325

10. Xideman

#ad

Messer Gabeln Löffel Set Titan plattiert, mit ultrascharfem 2-IN-1 gezacktem Messer, 18/10 Edelstahl 24 teilig, Spülmaschinenfest, Xideman Besteck Set 6 Personen Schwarz modern gehämmertes

#ad
Xideman #ad - Es wird auch ihre leckeren mahlzeiten noch ansprechender aussehen und noch besser schmecken! Unser ziel: wir sind bestrebt, ihr abendessen zu verbessern, 100% zufriedene Kunden. Rostfrei, genau das, hitzebeständig, und es wird nicht verblassen oder reißen, antioxidativ, was Sie von Ihrem Besteck erwarten.

Schwarzer gehämmerter retro-look: das modische und einzigartige schwarze Aussehen passt zu Ihrem bestehenden Geschirr und hebt alltägliche Mahlzeiten zu einem feinen kulinarischen Erlebnis auf. Wenn sie jedoch mit ihrem xideman Besteck-Set nicht zufrieden sind, können Sie es zurückgeben und eine volle Rückerstattung erhalten. Spülmaschinenfest. 24-teiliges premium-silbergeschirr-set: inklusive 6 menuegabeln, 6 Menuemessern, 6 Menuelöffeln und 6 Teelöffeln. Eine langfristige investition: entworfen und ideal für den täglichen Gebrauch, ist dieses Besteck-Set perfekt für Abendessen und Versammlungen.

Verpassen sie dieses Produkt nicht, gut entworfen, legen Sie es jetzt in den Warenkorb. Lebensmittelechter 18/10 edelstahl: nur hochwertige herstellung kann eine solche überlegene Edelstahlqualität produzieren, die die Metallschicht aus Vakuumbeschichtungstechnologie stabiler macht. Machen sie mehr utensilien für Familie und Gäste bereit. Hervorragend funktional: jedes stück hat ein ergonomisches design mit jedem Detail und Winkel, das sowohl Funktion als auch Balance berücksichtigt, um sowohl Erwachsenen als auch großen Kindern einen guten Halt zu bieten.
ZnačkaXideman #ad
VýrobceXideman #ad
Hmotnost3.37
ModelkaUK-shewen