Top 10 Einsatz Pflanzkübel Eckig – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Dostupné v několika velikostech. Odolný plast, elegantní, moderní, pryskyřice, čtvercový design. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13130
Modelka13130

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 21 antracitová metalická 16023

#ad
Lechuza #ad - Made in germany: kvalitně zpracovaný, uv odolný květináč z plastu, ordinace nebo obchodní prostory rozměry: Ø 22 x 20 cm zásobník na vodu: 0, foyery, 8 l Objem rostliny: 3 l Použití na rostliny:. Klasický, kulatý květináč z kolekce premium s vyjímatelnou vsadkou na rostliny, perfektní na každé ploše v domě nebo na zahradě, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině.

Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 21, vložka pro rostliny: Ø 18, vč. Dné hromadění vody: kontrola množství náplně pomocí dodaných indikátorů hladiny vody, šroub na zem pro odtok přebytečné vody v dešti, vyjímatelná vložka na rostliny se stabilními rukojeťmi pro snadné přezimování nebo výměnu výsadby.

18, ideální pro obytné prostory, matný lak, 5 cm. Zavlažovacího systému a rostlinné vložky, 5 cm, zásobník vody: 0, rozměry: 22 x 20, 5 cm, materiál: plast, 8 l. Dlouhodobého hnojiva jako drenážní vrstva pro optimální dávkování přívodu vody a živin. Zalévání méně často: snadné plnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška7.87
Délka8.27
Hmotnost2.65
Šířka8.27
Číslo díluCharcoal - Metallic
ModelkaCharcoal - Metallic

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok.

K dostání v různých barvách a velikostech. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Materiál: plast Rozměry: 29, 5 cm. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. 25, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l objem rostliny: 12 l rostlinná vložka:. Zavlažovacího systému, 5 x 25, 5 x 29, rostlinného substrátu lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

4. Kreher

#ad

Trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!, Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky

#ad
Kreher #ad - Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě. Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí.

Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování. Xxl objem pro stromeček nebo palmy. Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, proto se používá jak uvnitř, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

5. BigDean

#ad

Odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, kulatý, BigDean 3× květináč s podtáckem, antracitový, ø 50 × V 38 cm

#ad
BigDean #ad - Zde najdete doma nejen květiny, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění.

Terase nebo balkonu. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 50 cm // výška hrnce: cca 38 cm // vnější průměr podložky: cca 41, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // Detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, než je vidět na fotografiích. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, chilli, citrónové stromy, rostliny a palmy, ale také bylinky, resp. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost.

Také v interiéru zajišťují skvělé barevné akcenty. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799880

6. rg-vertrieb

#ad

Rg-vertrieb Nádoba na květiny truhlík na květiny květináč ratan vzhled květináč s vložkou model Low 325 antracit

#ad
rg-vertrieb #ad - Vhodné pro vnitřní/venkovní prostory, terasy a verandy, mrazuvzdorné a proto se dobře hodí pro zahrady, . Z pp plastu polypropylen plast,. Odolná vůči uv záření, s rostlinnou vložkou, od velikosti 265 použití s rukojetí, . Barva: antracitová, bílá, mocca - béžová, umbra - tmavě hnědá. Květináč květináč ratanový vzhled ve 4 barvách,.
Značkarg-vertrieb #ad
Výrobcerg-vertrieb #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka6.69

7. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 18 bílá 13261

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, 6 l. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Materiál: plast rozměry: 19 × 19 × 17 cm, 5 l, objem rostlin: 2, vč. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vše v jednom: 1x květináč classico color, zásobník na vodu: 0, substrát pro rostliny lechuza-pon jako drenážní vrstva. K dostání v různých barvách a velikostech.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška6.69
Délka7.48
Hmotnost0.88
Šířka7.48
Číslo dílu13261
Modelka13261
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Prosperplast

#ad

DRTS265-S433, antracit okrasný květináč vnější s vnitřním vloženým květináčem, 26,5 x 26,5 x 50 cm, odolný proti povětrnostním vlivům, Prosperplast ratanový květináč 26,6 l, černý

#ad
Prosperplast #ad - Objem celkem / vložka:11 / 26, 6 litrů. S vyjímatelnou plastovou vložkou. Pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaProsperplast #ad
VýrobceProsperplast (PRRKL) #ad
Výška19.69
Délka10.43
Hmotnost3.31
Šířka10.43
Číslo díluDRTS265-S433
ModelkaDRTS265-S433
Záruka2 roky výrobce.

9. GREEN24

#ad

GREEN24 10 ks květináčů na rostliny 3 l 16,0 x 16,0 x 16,5 cm velké čtyřrohé květináče Profi XL květináče na rostliny květináče čtyřhranné květináče

#ad
GREEN24 #ad - Kompatibilní s našimi automatickými zavlažovacími vanami. Nahoře hranatý, šedý/černý, dole kulatý pro co nejlepší využití místa. Vyberte si prosím požadovanou velikost a množství.

Green24 kvalita ze zahradnictví. Se štěrbinou na etikety. Velký květináč na pěstování jako robustní květináč z polypropylenu, s vysokým, volně stojícím děrovaným křížovým dnem. Ideální pro pěstování pěstovaných rostlin a rajčat, paprik, chilli a mnoha jiných zeleninových rostlin na domácím balkóně nebo na zahradě. Ohebný a flexibilní plast. Opakovaně použitelné. Rozmnožování rostlin jako v profesionální oblasti s originálními potřebami na pěstování GREEN24.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad

10. Decorasian

#ad

Decorasian Kulatý pletený květináč z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 34 cm

#ad
Decorasian #ad - Díky plastové vložce lze květináč přímo osadit, resp. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Lze při použití jako vrchní květináč zachytit vytékající vodu.

34 × 31 cm. Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům. Květináče se hodí zejména jako květináč, ale také jako květináč. Hrnce mají velikosti 16 × 14 cm, 26 × 24 cm, 20 × 17 cm, resp. Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí trvale z obnovitelných surovin. Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě.

Díky přirozenému vzhledu slámy nebo hyacintu se tento květináč hodí k výrobě obzvlášť útulného, teplého klimatu v místnosti a hodí se také ke severskému stylu. Jako květináč v domě a také na terasu nebo balkon.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006