Top 10 Fitnessuhr Ohne App – Krokoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRV

#ad

GRV Krokoměr hodiny fitness hodinky bez aplikace Bluetooth a mobilního telefonu pro chůzi

#ad
GRV #ad - Míra využití kapacity 90 mah baterie činí 7-10 dní a pohotovostní doba může činit až 30 dní. Tak můžete analyzovat stav spánku a zaznamenat čas spánku, abyste zlepšili svůj spánek. Jednoduše stáhněte náramek a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB přípojky.

Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet přes usb. Jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Režim spánku fitness tracker disponuje integrovaným senzorem spánku. Funkce senzoru zápěstí fitness tracker disponuje funkcí senzoru zápěstí. Vysoce přesný záznam dat fitness tracker může vytvářet osobní informace, včetně pohlaví, velikosti, věku, hmotnosti a rozkroku a poté vypočítá vaše každodenní kroky, vzdálenost tréninku a spálené kalorie na základě Vámi poskytnutých informací.

Automaticky vypočítá počet kroků, osobní informace, šířku kroku a jednotku. Dlouhá výdrž baterie, dlouhá životnost fotoaparátu. Když je zapnutý režim spánku, zaznamenává fitness tracker kvalitu dýchání lidského těla a tělesné informace. Fitness tracker bez spojení se smartphonem tento fitness tracker lze používat nezávisle na sobě, vzdálenosti a kalorií.
ZnačkaGRV #ad
VýrobceGRV #ad
Výška0.67
Délka10.12
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo díluGRV-S1-BK
ModelkaS1

2. HUAKUA

#ad

časovač fitness hodinky pro chůzi a běh, stopky vodotěsné IP68, monitor spánku, HUAKUA Krokoměr hodiny bez aplikace a mobilního telefonu 1,47 palců dotykový displej jednoduché chytré hodinky fitness tracker s počitadlem kalorií

#ad
HUAKUA #ad - Příjemné na nošení a módní design 1, šetrný k životnímu prostředí a netoxický, 47palcový dotykový displej zviditelňuje obsah obrazovky. Multifunkční chytré hodinky má 2 sportovní režimy, odpočítávání, mezi nimi chůzi a běh a 5 ciferníky na výběr.

Snadné nastavení a ovládání pomocí úplného dotykového displeje a bočního tlačítka můžete měnit různé funkce čas, kontrola spánku pomocí úplného dotykového displeje a postranního tlačítka. Silikonový gelový materiál, je pohodlný na dotek, vhodný pro starší osoby a děti. Chytré hodinky bez bluetooth Žádné bluetooth, ale výkonné chytré hodinky. Nejjednodušší fitness hodinky pro vás, kalorie, krokoměr, datum, vzdálenost, pokud si nepřejete složitá nastavení. Dlouhá výdrž bateriedoba nabíjení 2 hodiny umožňuje životnost až 5–7 dní.

Je mnohem jednodušší počítat vaše celodenní kroky, není nutná aplikace ani mobilní telefon, jednoduché, váš spánek, ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Další funkce jako zesvětlení obrazovky, připomenutí pitné vody čekají na to, budík, vzpomínky na pohyb, stopky, že vás objeví. Použití magnetického nabíjení je pohodlnější. Kvalitní vodotěsnost podle ip68 vám umožňuje účastnit se více vodních aktivit a uspokojit vaše každodenní potřeby.
ZnačkaHUAKUA #ad
VýrobceHUAKUA #ad
Výška0.39
Délka1.65
Hmotnost0.06
Šířka1.06
ModelkaS2

3. LEBEXY

#ad

Jednoduché krokoměr bez bluetooth/bez aplikace / bez mobilního telefonu | fitness náramek pro snadné běhání, LEBEXY Krokoměr hodinky, pro ženy i muže | fitness hodinky pro plavání sauny

#ad
LEBEXY #ad - Isté a nápadné druhy písma jasné a nápadné druhy písma jsou přizpůsobeny na obrazovce s vysokým rozlišením, obsah fitness trackeru můžete jasně vidět i venku. Tyto hodinky můžete nosit i při plavání a v sauně. Bez aplikace a mobilního telefonu a bluetooth fitness hodinky nemusí propojit žádné telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth.

Vodotěsné při plavání a sauně s vodotěsností ip68 je v pořádku při dešti, potu nebo mytí rukou. Dlouhá výdrž baterie tento fitness tracker lze nabíjet pomocí usb. Jednoduše náramek sundejte a zasuňte stranu kovovými kontakty pro nabíjení do USB portu. Je třeba nastavit pouze čas, výšku palce, hmotnost. Tyto fitness hodinky se nabíjí po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní a pohotovostní doba může být až 90 dní.

Promyšlený design vám ušetří více času a energie. Pokud je napájení prázdné, musíte svá data znovu nastavit. Jednoduché a snadné používání tyto fitness hodinky mají 6 hlavních funkcí: zobrazení času/data, počítání kroků, počítání ujeté vzdálenosti, počítání kalorií, budík a stopky. Prosím nabijte krokoměr včas.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad

4. HUYVMAY

#ad

časovačem vzdálenosti, LED sportovní hodinky s budíkem, HUYVMAY Fitness Tracker krokoměr, žádná aplikace bez mobilu, 1 hodina USB nabíjení pro 21 dní používání, hodinky pro ženy a děti, fitness hodinky bez Bluetooth

#ad
HUYVMAY #ad - Lehké hodinky se 2 měkkými, vodotěsnými silikonovými knoflíky jsou vhodné pro trénink. Multifunkční hodinky tyto fitness hodinky vypadají dobře. Usb nabíjecí & životnost 21 dní plné nabití těchto fitness krokoměru trvá jen 0, 5 – 1 hodinu, pak je můžete používat asi 21 dní.

Perfektní hodinky pro chlapce/dívky a ženy. V případě dotazů nám může zákazník zaslat zprávu z objednávky Amazon. Nenoste hodinky při sprchování nebo plavání. Záruka & servis nabízíme 30denní záruku vrácení peněz, abychom zajistili všem zákazníkům. Jednoduše sejměte elastický řemínek k hodinkám a nabíjejte hodinky pomocí USB nabíjecího kabelu. Vodotěsné hodinky na sledování hodinek nosič může nosit hodinky při mytí rukou, pocení nebo v dešti. Velká čtvercová led obrazovka zobrazuje velký a světlý obsah, zobrazení je ve tmě zřetelně vidět.

Pokud do hodin omylem pronikne voda, mytí obličeje, osušte je při běžném používání přirozeným způsobem. Telefon není potřebná žádná aplikace, nabíjecí USB, velkým LED displejem, je to perfektní dárek pro děti a ženy. Nabízíme také 12měsíční záruku na produkt a přátelský zákaznický servis 24/7. Je energeticky úsporný. Díky povrchu řemínku k hodinkám šetrnému k pokožce je nošení hodinek zdravé a příjemné.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceHUYVMAY #ad
Výška0.35
Délka8.86
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo díluT6S
ModelkaHUYVMAY T6

5. HUYVMAY

#ad

Fitness hodinky, děti, 1 hodina nabíjení pro 20 dní používání, pro ženy a studenty, HUYVMAY Fitnes krokoměr hodinky bez aplikace mobilu, vodotěsné IP68 bez telefonu, vhodné náramkové hodinky s budíkem časovačem černé

#ad
HUYVMAY #ad - V případě dotazů zašlete prodejci zprávu prostřednictvím objednávky Amazon. Upozornění: aby se šetřil proud a neodváděl pozornost uživatele, musí uživatel pokaždé kliknout na tlačítko A hodinek, aby se aktivoval zobrazení obrazovky. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a přátelský zákaznický servis.

Dná aplikace není nutná žádná telefon fitness hodinky nemusí spojovat telefony nebo aplikaci nebo Bluetooth. Tyto hodinky můžete nosit dokonce 1 až 2 hodiny při plavání. Vysoce vodotěsné je hlavní specialitou těchto hodinek. Plavání ip68 vodotěsné s ip68 je v pořádku nosit tyto sportovní hodinky při dešti, potu nebo mytí rukou. Má také ukazatel slabé baterie a funkci USB rychlonabíječky. Je jednoduchý a snadno ovladatelný.

Perfektní dárek pro chlapce / dívky, děti a studenty. Pásek na hodinky příjemný k pokožce silikonový náramek hodinek je měkký a elastický s povrchem šetrným k pokožce, velmi příjemný na nošení. Záruka & servis 30 dní vrácení peněz všem zákazníkům. Doba provozu 20 dní a usb nabíjení usb nabíjí tyto fitness hodinky po dobu asi 1 hodiny, můžete je používat více než 20 dní. Super dlouhá doba provozu je další zvláštností těchto hodinek.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceShenzhen gumo Technologies Ltd. #ad
Výška0.47
Délka9.06
Hmotnost0.07
Šířka1.34
Číslo díluT6F
ModelkaMCU6688
ZárukaProduktgarantie: 12 Monate

6. Hearkent

#ad

S krokoměrem, není nutná žádná aplikace, Hearkent vodotěsné hodinky s krokoměrem pro seniory bez Bluetooth, počitadlem kalorií a velkými LCD číslicemi zelené

#ad
Hearkent #ad - Perfektní pro turistiku, kempování, plavání a jiné outdoorové aktivity. Praktické pro použití v noci, snadno čitelné. Pokud se pohyb zastaví na více než 1, jsou ignorovány všechny kroky pro jednotlivé nepřetržité pohyby kratší než 10 sekund pokud trvá déle než 10 sekund, spustí se toto pravidlo znovu.

Vodotěsnost 50 m: vhodné pro mytí rukou a plavání. Perfektní pro všechny, kteří hledají nekomplikované hodinky s krokoměrem, které fungují nezávisle na chytrém telefonu. Nabízí celou řadu užitečných funkcí, datum, alarm, počitadlo kalorií, zobrazení týdne, krokoměr, jako je čas, stopky, hodinové zvonění, odpočítávací časovač. Měkký a pohodlný pu pásek, který je vhodný pro starší lidi a děti. Hodinky s krokoměrem bez bluetooth: tyto samostatné fitness hodinky nevyžadují spojení s aplikací nebo mobilním telefonem.

Materiál: naše hodinky pro seniory mají ekologický kryt, který je ozdoben elegantním kroužkem z ušlechtilé oceli. Světlé podsvícení: velký ciferník a číslice s led podsvícením. Poznámka: o pravidlech krokoměru: aby bylo možné efektivně odfiltrovat neplatné záznamy nepravidelnými pohyby rukou, 25 sekundy, předchozí čísla kroků se automaticky nahromadí.
ZnačkaHearkent #ad
VýrobceHearkent #ad
Výška1.57
Délka1.97
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Záruka1 rok

7. Tipmant

#ad

Sportovní hodinky pro ženy, měření krevního tlaku, chytré hodinky, černé, pulsové hodiny, fitness tracker, Tipmant Fitness náramek s měřičem tepu, děti, muže, fitness hodinky, krokoměr, vodotěsné IP68

#ad
Tipmant #ad - Připojte se k gps chytrému telefonu, spálené kalorie, abyste zjistili přesné tempo, vzdálenost a trasy v reálném čase. S vodotěsnou třídou ochrany ip68 můžete chytré hodinky nosit při dešti, SMS a SNS Facebook, Instagram, Twitter, umývat ruce a dokonce plavat.

Sportovní hodinky automaticky sledují, jak dlouho a jak dobře každý den spíte. Ip integrovaný v advanced nordic 52832 nejnovější verze 2022 nabízí nejnižší spotřebu proudu, nejvyšší integraci, plnou přesnost dat a delší výdrž baterie! Můžete také nastavit tichý alarm, který vás probudí tichou vibrací. Podporuje ios 8. 0 nebo vyšší, ženy, dámy, chlapce, dívky, Android 4.4 nebo vyšší. Nabízíme 12měsíční záruku na výrobek a 24/7 přátelský zákaznický servis. Nezmeškáte žádné důležité informace. Inteligentní upozornění na oznámení a vodotěsnost ip68: přes bluetooth náramek vibruje, jako jsou hovory, aby vás upozornil na příchozí zprávy, e-maily, whatsApp atd.

Celodenní záznam aktivity a připojení gps: fitness hodinky automaticky monitorují vaše kroky, ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. Fitness náramek s barevnou obrazovkou ips a čipem nordic 52832: fitness náramek s 1, 14palcový ips barevným displejem nabízí vynikající kvalitu obrazu v HD kvalitě a vysoce citlivý dotykový senzor.
ZnačkaTipmant #ad
VýrobceTipmant #ad
Délka10
Hmotnost0.11
Záruka1-Jahres-Garantie

8. HUYVMAY

#ad

Fitness hodinky bez Bluetooth, 1 hodina USB nabíjení na 21 dní používání, krokoměr, hodiny s budíkem, počitadlo krokových vzdáleností zelené, HUYVMAY Fitness tracker, hodinky, žádný telefon, žádná aplikace

#ad
HUYVMAY #ad - Nenoste hodinky při sprchování nebo plavání. Usb doba nabíjení 1 hodinu a 21 dní používání k úplnému nabití těchto fitness krokoměru trvá pouze 0, 5 až 1 hodinu, pak je můžete používat asi 21 dní. Uživatel jednoduše sundá elastický řemínek k hodinkám a nabíjí hodinky přes USB nabíjecí kabel, který je součástí dodávky.

ZÁruka & servis 30 dnů vrácení peněz všem zákazníkům. Uživatel může přizpůsobit velikost a hmotnost uživatele, výdrž baterie 21 dnů, 3 skupiny vibračních budíků, nabíjení přes USB, aby opravil data vzdálenosti a kalorií. V případě dotazů nám prosím pošlete zprávu prodejci prostřednictvím objednávky Amazon. Velká čtvercová barevná led obrazovka zobrazuje velký a pestrý obsah, který je ve tmě jasně vidět.

Je to perfektní dárek pro děti chlapce a dívky. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku na produkt a přátelský zákaznický servis nepřetržitě. Silikonový náramek je měkký a elastický. Proto je tato fitness vhodná pro děti. Nižší dětský fitness traktor & dětský dárek Čísla a symboly, které jsou na velké čtvercové led obrazovce zobrazeny v jasně zelené barvě, vypadají hezky. 2 měkká tlačítka potažená silikonem se snadno ovládá. Přezku lze snadno připoutat.
ZnačkaHUYVMAY #ad
VýrobceHUYVMAY #ad
Výška0.35
Délka8.86
Hmotnost0.05
Šířka1.5
Číslo díluT6S

9. Septoui

#ad

Krokoměr, sledování tepu, chytré hodinky, iOS Android, vodotěsné, Septoui Fitness náramek tracker s měřičem tepu, IP68, sledování aktivity, dámské, počitadlo kalorií, krevního tlaku, 16 sportovních režimů, pánské, fitness hodinky, děti

#ad
Septoui #ad - Fitness hodinky měřič srdeční frekvence chytré hodinky přijímají profesionální optická zařízení a čipy zpracování, algoritmus KI získává minimální/maximální/průměrnou srdeční frekvenci, krevní tlak a kyslík v krvi. Jednoroční záruka a nákup bez starostí! Multifunkční chytré hodinky krokoměr kroky, upozornění na sezení a voda, 16 sportovních režimů, vzdálenost, spálené kalorie, tělesná teplota a spánek, aktivní minuty, uživatelsky definovaný ciferník, zdraví žen, krevní tlak, vodotěsné IP68, stopky, oximetr, dálkové ovládání, srdeční frekvence, oznámení hovorů / sms/sns, budík, zápěstí, senzor GPStratratratratra.

116 sportovních režimů a gps spojené sportovní hodinky monitorují vaše sportovní údaje chůze, badminton, turistika, bruslení.

Aplikace "runmifit" je kompatibilní se smartphony s iOS 8. 0 / vyšším, Bluetooth 5. 0 / vyšším. Následující den se probouzejte s jemnými a pohodlnými vibracemi. Sledujte své zdraví v reálném čase. Vibruje sledovač aktivity, takže neztratíte žádné důležité informace. Inteligentní oznámení a kompatibilita pokud obdržíte hovor nebo zprávu twitter, whatsapp, facebook, android 5.
ZnačkaSeptoui #ad
VýrobceSeptoui #ad
Výška0.39
Délka9.45
Hmotnost0.05
Šířka0.79
ZárukaEin Jahr Garantie, Rückerstattung oder Ersatz.

10. LEBEXY

#ad

Ovládání, LEBEXY Krokoměr, bez Bluetooth/aplikace/mobilu, vítěz testu krok/vzdálenost/kalorie/počítadlo, 3D krokoměr s velkým displejem, jednoduchý krokoměr, klip, fitness tracker

#ad
LEBEXY #ad - To je nejlepší způsob, jak udržet vysokou motivaci pro vás. Velký displej krokoměr má velký displej, velmi příjemný pro seniory. Protokol paměti 7 dní na velkém, snadno čitelném displeji můžete zobrazit jasný přehled o výsledcích posledních sedmi dní.

Porovnejte své výsledky a uvidíte zlepšení. Krokoměr lebexy s technologií 3d senzoru chůze, takže žádné kroky nejsou nesprávně počítány a svůj krokoměr můžete umístit kdekoliv – na boku, v tašce nebo tašce s dodávanou silnou sponou a popruhem. Pokud jste dosáhli svého cíle kroku, čísla na něm jsou na první pohled jasná, existují akustické a vizuální pokyny.

Sledujte své každodenní kroky, kalorie, vzdálenost. Přesnostmnohem přesnější než většina krokoměrů. Krokoměr může zvýšit vaši chuť při běhu nebo také pomoci při hubnutí. Dlouhá životnost baterie dodávaná baterie vydrží až 9 měsíců. Bez bluetooth a mobilního telefonu a aplikacejednoduché nastavení, můžete trávit čas cvičením, místo učení nových technik.
ZnačkaLEBEXY #ad
VýrobceLEBEXY #ad
Hmotnost0.11
ZárukaMalý