Top 10 JVC TV 32 Zoll – Televizory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JVC

#ad

HDR, černá, Bluetooth – vč. 6 měsíců HD+ 2023, trojitý tuner, JVC LT-32VF5158 32palcový televizor/Smart TV Full HD

#ad
JVC #ad - Zaručují nejlepší zábavu pro každý vkus. Ať už sériový maraton, dazn, filmový večer nebo poutavé sportovní akce, twitch, youtube, mnoho aplikací a knihoven médií jako např. Zábava bez hranic nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou smart tv. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako např.

Zažijte obsah v moderním rozlišení full hd a vyzkoušejte po dobu 6 měsíců bezplatně a zcela nezávazně hd+ balíček sat příjem. Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily. Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Dodatečný přijímač není potřeba.

Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější. Prime video, amazon music, ARD, Netflix, ZDF atd. Působivé obrázky. Stačí jednoduchá alexa nebo ok google a přepínejte vysílače, upravte hlasitost, otevírejte aplikace atd. Chytré ovládání ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes amazon alexa nebo Google Assistant. 3x hdmi cec + arc, 2x usb s mediálním přehrávačem a wi-fi a bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, externí zvuková zařízení atd.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.66
Délka7.24
Hmotnost10.8
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VF5158
ModelkaLT-32VF5158
ZárukaZákonná záruka

2. JVC

#ad

HDR, trojitý tuner, Bluetooth bílá – vč. 6 měsíců HD+ 2023, JVC LT-32VF5156W 32palcový televizor/Smart TV Full HD

#ad
JVC #ad - Chytré ovládání ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes amazon alexa nebo Google Assistant. Je zapotřebí další chytrý reproduktor. Ať už sériový maraton, amazon music, mnoho aplikací a knihoven médií jako např. Více než jen televize plochá obrazovka má úhlopříčku obrazovky 80 cm 32 palců.

Působivé obrázky. Bude hračka. Stačí jednoduchá alexa nebo ok google a přepínejte vysílače, upravte hlasitost, otevírejte aplikace atd. Při používání streamovacích služeb mohou být účtovány dodatečné náklady na předplatné. Prime video, dazn, ard, youtube, filmový večer nebo poutavé sportovní akce, Twitch, Netflix, ZDF atd. Zažijte obsah v moderním rozlišení full hd a vyzkoušejte po dobu 6 měsíců bezplatně a zcela nezávazně hd+ balíček sat příjem. Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily.

Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako např. Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější. 3x hdmi cec + arc, 2x usb s mediálním přehrávačem a wi-fi a bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, externí zvuková zařízení atd.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.66
Délka7.24
Hmotnost10.8
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VF5156W
ModelkaLT-32VF5156W
ZárukaZákonná záruka

3. JVC

#ad

Smart TV, HDR, JVC LT-32VAH3255 32" televizor/Android TV HD Ready, trojitý tuner, Bluetooth 2023

#ad
JVC #ad - Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Stačí jednoduchý "ok google" a přepínání vysílačů, nastavení hlasitosti, otevírání aplikací atd. Neomezená zábava – nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou android smart tv.

Chytré ovládání – ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes google assistant další chytrý reproduktor není potřeba. Prime video, disney+, dazn, ARD, Twitch, ZDF atd. Při používání streamovacích služeb mohou být účtovány dodatečné náklady na předplatné. Bude hračka. Působivé obrázky – zažijte obsah v hd rozlišení. Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější. Dodatečný přijímač není potřeba. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako 3x hdmi cec + arc, dvd přehrávače, 2 x usb s mediálním přehrávačem a Wi-Fi a Bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, externí zvuková zařízení atd.

Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily. Ať už sériový maraton, youtube, netflix, filmový večer nebo poutavé sportovní akce – přes google play store máte přístup k nesčetným aplikacím a knihovnám médií, jako např. Přes google chromecast můžete navíc snadno přehrávat média z vašich mobilních zařízení na televizoru.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.9
Délka6.85
Hmotnost9.04
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VAH3255
ModelkaLT-32VAH3255
ZárukaZákonná záruka

4. JVC

#ad

Bluetooth – vč. 6 měsíců HD+ 2023, trojitý tuner, JVC LT-32VH5157 32palcový televizor/Smart TV HD Ready, HDR

#ad
JVC #ad - Neomezená zábava – nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou smart tv. Při používání streamovacích služeb mohou být účtovány dodatečné náklady na předplatné. Bude hračka. Více než jen televize – plochá obrazovka má úhlopříčku obrazovky 80 cm 32 palců. Ať už sériový maraton, amazon music, filmový večer nebo poutavé sportovní akce, Netflix, ARD, youtube, dazn, twitch, mnoho aplikací a knihoven médií jako např.

Působivé obrázky – zažijte obsah v hd rozlišení a vyzkoušejte po dobu 6 měsíců bezplatně a zcela nezávazně hd+ balíček nutný příjem sat. Dodatečný přijímač není potřeba. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako 3x hdmi cec + arc, 2 x usb s mediálním přehrávačem a wi-fi a bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, DVD přehrávače, externí zvuková zařízení atd. Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější.

Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily. Prime video, ZDF atd. Chytré ovládání – ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes amazon alexa nebo Google Assistant je zapotřebí další chytrý reproduktor. Zaručují nejlepší zábavu pro každý vkus.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.66
Délka7.24
Hmotnost10.76
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VH5157
ModelkaLT-32VH5157
ZárukaZákonná záruka

5. JVC

#ad

Smart TV, HDR, trojitý tuner, JVC LT-32VAF3255 32 palců televizor/Android TV Full HD, Bluetooth 2023

#ad
JVC #ad - Neomezená zábava – nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou android smart tv. Dodatečný přijímač není nutný. Hlg a super resolution & micro dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivou ostrostí detailů. Chytré ovládání – ovládejte smart tv zcela jednoduše svým hlasem přes google assistant přídavný chytrý reproduktor není potřeba.

Přes google chromecast můžete navíc snadno přehrávat média ze svých mobilních zařízení na televizoru. Přes integrovaný trojitý tuner přijímáte televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Při používání streamovacích služeb se mohou účtovat dodatečné náklady na předplatné. Více než jen televize – plochá obrazovka má úhlopříčku obrazovky 80 cm 32 palců. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako 3 x hdmi cec + arc, 2 x usb s přehrávačem médií a wlan a bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, DVD přehrávače, externí zvuková zařízení atd.

Prime video, netflix, filmový večer nebo poutavé sportovní události – přes Google Play Store máte přístup k nesčetným aplikacím a mediatékám, YouTube, DAZN, ARD, ZDF atd. Stačí jednoduchý "ok google" a přepínání vysílačů, nastavení hlasitosti, otevírání aplikací atd. Tv kromě toho podporuje hdr 10 vč. Bude hračka.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.9
Délka6.85
Hmotnost9.04
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VAF3255
ModelkaLT-32VAF3255
ZárukaZákonná záruka

6. JVC

#ad

HDR, trojitý tuner, JVC LT-32VH5156W 32palcový televizor/Smart TV HD Ready, Bluetooth – vč. 6 měsíců HD+ 2023

#ad
JVC #ad - Bude hračka. Dodatečný přijímač není potřeba. Chytré ovládání – ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes amazon alexa nebo Google Assistant je zapotřebí další chytrý reproduktor. Zaručují nejlepší zábavu pro každý vkus. Ať už sériový maraton, dazn, ard, mnoho aplikací a knihoven médií jako např.

Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější. Při používání streamovacích služeb mohou být účtovány dodatečné náklady na předplatné. Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Neomezená zábava – nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou smart tv. Více než jen televize – plochá obrazovka má úhlopříčku obrazovky 80 cm 32 palců. Prime video, filmový večer nebo poutavé sportovní akce, Netflix, Twitch, Amazon Music, YouTube, ZDF atd. Působivé obrázky – zažijte obsah v hd rozlišení a vyzkoušejte po dobu 6 měsíců bezplatně a zcela nezávazně hd+ balíček nutný příjem sat.

Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako 3x hdmi cec + arc, 2 x usb s mediálním přehrávačem a wi-fi a bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, DVD přehrávače, externí zvuková zařízení atd. Stačí jednoduchá alexa nebo ok google a přepínejte vysílače, upravte hlasitost, otevírejte aplikace atd.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.66
Délka7.24
Hmotnost10.76
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VH5156W
ModelkaLT-32VH5156W
ZárukaZákonná záruka

7. JVC

#ad

Smart TV, Bluetooth 2023, JVC LT-32VAF5355 32palcový televizor/Android TV Full HD, trojitý tuner, HDR

#ad
JVC #ad - Působivé obrázky – zažijte obsah v moderním rozlišení full hd. Váš zážitek ze sledování bude tak ještě realističtější. Bude hračka. Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily.

Více než jen televize – plochá obrazovka má úhlopříčku obrazovky 80 cm 32 palců. Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Přes google chromecast můžete navíc snadno přehrávat média z vašich mobilních zařízení na televizoru. Chytré ovládání – ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes google assistant další chytrý reproduktor není potřeba. Neomezená zábava – nechte se nadchnout rozmanitou nabídkou android smart tv.

Prime video, disney+, twitch, filmový večer nebo poutavé sportovní akce – přes Google Play Store máte přístup k nesčetným aplikacím a knihovnám médií, dazn, netflix, youtube, ZDF atd. Ať už sériový maraton, ard, jako např. Rozmanité možnosti – četné přípojky jako 3x hdmi cec + arc, dvd přehrávače, 2 x usb s mediálním přehrávačem a Wi-Fi a Bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, externí zvuková zařízení atd. Dodatečný přijímač není potřeba.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.9
Délka6.85
Hmotnost9.59
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VAF5355
ModelkaLT-32VAF5355
ZárukaZákonná záruka

8. JVC

#ad

Trojitý tuner, JVC LT-32VHE5156 32palcový televizor/Smart TV HD Ready, HDR, Bluetooth – vč. 6 měsíců HD+ 2023

#ad
JVC #ad - Působivé obrázky – zažijte obsah v hd rozlišení a vyzkoušejte po dobu 6 měsíců bezplatně a zcela nezávazně hd+ balíček nutný příjem sat. Rozmanité možnosti – dolby audio a dts virtual x zajišťují silný zvuk a četné porty jako 2x hdmi cec + arc, usb s mediálním přehrávačem a WLAN a Bluetooth nabízejí další možnosti využití pro herní konzole, DVD přehrávače, externí zvuková zařízení atd.

Přes integrovaný trojitý tuner můžete přijímat televizi přes anténu DVB-T2, kabel DVB-C nebo satelit DVB-S2 přímo na televizoru. Ať už sériový maraton, filmový večer nebo poutavé sportovní akce, twitch, DAZN, netflix, ard, amazon music, youtube, mnoho aplikací a knihoven médií jako např. Televizor kromě toho podporuje hdr 10 včetně hlg a super resolution & Micro Dimming a poskytuje tak mimořádně kontrastní snímky s přirozeným zbarvením a působivými detaily.

Prime video, ZDF atd. Při používání streamovacích služeb mohou být účtovány dodatečné náklady na předplatné. Zaručují nejlepší zábavu pro každý vkus. Bude hračka. Chytré ovládání – ovládejte chytrou televizi zcela jednoduše hlasem přes amazon alexa nebo Google Assistant je zapotřebí další chytrý reproduktor. Stačí jednoduchá alexa nebo ok google a přepínejte vysílače, upravte hlasitost, otevírejte aplikace atd.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška18.07
Délka6.89
Hmotnost7.61
Šířka28.58
Číslo díluLT-32VHE5156
ModelkaLT-32VHE5156
ZárukaZákonná záruka

9. LG

#ad

černý, LG Electronics 32LQ63006LA TV 80 cm 32 palců Full HD televizor Google Assistant, 60 Hz, Smart TV modelový rok 2022

#ad
LG #ad - Dálkového ovládání lg a 2x aaa baterií kompatibilní s volitelně dostupným dálkovým ovládáním LG Magic MR22. Typ tuneru a konektivita: single triple tuner dvb-t2/-c/-s2 s usb nahráváním, 2x hdmi 1.

4 s earc a lg simplink, optický optický vodič, Bluetooth 5. 0, 1x usb, lan ethernet, wLAN 802.11ac, optický digitální výstup S/PDIF, slot CI+. Obraz a zvuk: active hdr s hdr10 pro pouze 2k & hlg pouze 2k, hdr dynamic tone maping, rozlišení upscaler, dvoustupňové snížení šumu; 2.00 zvukový systém s 10 W 5W na kanál. 2k fhd displej s direct-led; 80 cm 32 palců úhlopříčka obrazovky, 6 x 43, 29 cm, 7 x 8, vnější rozměry bez stojanu: 73, norma VESA: 200 x 200 mm.

Procesor: α5 gen5 ai procesor s ai brightness control & ai Sound Virtual 5. 1 up-mix; herní vlastnosti: kompatibilní s HGiG, Game Optimizer GameGenre. Smart tv: webos22 lg thinq ai s google assistant & amazon alexa, google home, kompatibilní s Amazon Echo, apple airplay 2 & homekit; home dashboard, vč.
ZnačkaLG #ad
VýrobceLG Electronics #ad
Výška18.86
Délka7.28
Hmotnost10.36
Šířka28.82
Číslo dílu32LQ63006LA.AEU
Modelka32LQ63006LA.AEU
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. DYON

#ad

Waipu.tv UVM., Google Assistant mod. 2023, Paramount+, Disney+, Google Play Store pro DAZN, Apple TV+, Netflix, DYON iGoo-TV 32H 80 cm 32 palců Google TV HD Triple Tuner, Prime Video

#ad
DYON #ad - Rozlišení: 1. 366 x 768 pixelů hd / obnovovací frekvence: 50/60 hz; digitální příjem: HD Triple Tuner pro DVB-S2, DVB-C a DVB-T2 s HEVC. Dálkové ovládání s netflix, prime Video, YouTube a Disney+ tlačítkem pro rychlý start. Typ: google tv smart led televizor s úhlopříčkou obrazovky 80 cm 32 palců. Integrovaný google assistant a přístup k Google Play Store. Hbbtv, dazn, chromcast, youtube, disney+, streamovací služby: Prime Video, netflix, atd.
ZnačkaDYON #ad
VýrobceDYON #ad
Výška18.82
Délka7.48
Hmotnost11.46
Šířka28.82
ModelkaD800230