Top 10 Kinder Telefonuhr mit Gps – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nerunsa

#ad

Krokoměrem, vodotěsné hodinky IP68,, fitness hodinky se srdeční frekvencí, 110+ sportovních režimů, sportovní hodinky, dotykový displej 1,85", monitorem spánku, Chytré hodinky s funkcí telefonu

#ad
Nerunsa #ad - Multifunkční a dlouhá výdrž baterie: tyto dámské pánské fitness hodinky mají mnoho praktických funkcí pro každodenní použití, ovládání kamery a dalších funkcí. Chytré hodinky jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou, ovládání hudby, předpovědi počasí, stopek, časovače, hledání telefonu, včetně budíku, plné nabití 2 hodiny vám může nabídnout až 7 dní pracovní doby a 30 dní pohotovostního režimu.

S vodotěsností ip68 mohou fitness hodinky splnit vaše každodenní vodotěsné požadavky. Kromě toho nabízí hodinky monitorování spánku, abyste se cítili dobře a senzory mohli správně pracovat. 110+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky nabízejí 110+ sportovních režimů jako chůze, běh, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby. Chytré hodinky mohou během tréninku také zaznamenávat kalorie, švihadlo, vzdálenost a kroky, badminton atd. Jóga, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů.

V aplikaci gloryfit si můžete vybrat přes 100 nádherných ciferníků nebo nahrát svůj oblíbený obrázek, abyste si mohli přizpůsobit hodinky a ukázat svůj jedinečný styl. Bluetooth hovory a oznámení: chytré hodinky mají vestavěný mikrofon a reproduktor, po spojení s telefonem přes Bluetooth, twitter, instagram, můžete zobrazit protokoly hovorů, facebook, používat klávesnici k vytáčení a přijímat nebo ukončovat hovory kdykoli a kdekoli. Nepromeškáte žádné informace. Noste své chytré hodinky p66d správně, ani příliš úzké, který může nepřetržitě sledovat naši srdeční frekvenci a SpO2 v reálném čase.
ZnačkaNerunsa #ad
VýrobceNerunsa #ad
Výška6.5
Délka0.75
Hmotnost0.22
Šířka3.78
Číslo díluEQ1011-431
ModelkaP66D
ZárukaZáruka 2 roky

2. Slothcloud

#ad

Budík, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky, 19 sportovních režimů, sledování srdeční frekvence, fitness sledovač aktivity, monitor spánku, vodotěsnost IP68, krokoměr, dětské dárky pro teenagery

#ad
Slothcloud #ad - Připomenutí sedentárního režimu, běh, basketbal, vzdálenost a spálené kalorie vašich dětí. Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci. Ciferník si můžete přizpůsobit pomocí aplikace "H-Band" a vybrat si svůj oblíbený styl ciferníku.

Barevný dotykový displej 1, novému roku, 4" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, skvělý dárek k narozeninám, chlapce a dívky, chlapce, Vánocům pro děti, teenagery. Iroká kompatibilita a podpora více dlouhých pohledů fitness hodinky podporují a jsou kompatibilní s většinou smartphonů android 4. 4 výše, ios 8. 0 nebo vyšších. Make kids fitness fun and build healthy habitscelodenní sledování aktivity: automaticky sleduje kroky, atd.

Velký dárek pro děti, když zvednete zápěstí. Podpora dětských hodinek v čínštině, následujte změnu jazyka systému telefonu. Má spoustu zábavy a užitečných funkcí, dívky a teenagerydětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design. Tyto údaje můžete vidět přímo na dětských hodinkách, které vám pomohou lépe porozumět zdraví vašich dětí. Děti si mohou vybrat tapetu, která přichází s aplikací "H-Band" nebo nahrát oblíbenou fotografii jako tapetu.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.71
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.27
ModelkaH97
Záruka1 rok výrobce

3. Tensky

#ad

Tensky Dámské chytré hodinky s funkcí telefonu 1,8" Alexa, krokoměr pro Android, monitor spánku, měřič tepu, SpO2 stres, vodotěsnost IP68, integrované pánské fitness hodinky 100 sportovních režimů

#ad
Tensky #ad - 1; plán rozvoje spánku; 2; trénink tělesných schopností; 3; management hmotnosti. Vodotěsnost ip68můžete si umývat ruce, plavat a nosit v dešti. 100 sportovních režimů tyto sportovní hodinky podporují 100 sportovních režimů jako chůze, inteligentní záznam dat v aplikaci, vzdálenost, rozpozná běh a chůzi; zaznamenává vaše sportovní údaje čas, jízda na kole, srdeční frekvence, běh, kalorie atd.

Jóga, plavání atd. Krokoměr sportovní hodinky mají kromě toho další funkce jako: ovládání hudby, přizpůsobení jasu, časovač, dechový trénink, stopky, ovládání fotografií, budík, upozornění na sezení, kapesní svítilna atd. Chytré připomenutí včetně připomenutí menstruačního cyklu, pitné vody, nízkého obsahu kyslíku v krvi, vysoké srdeční frekvence během tréninku, připomenutí stresu atd. Pro další bezplatnou prodloužení záruky o jeden rok se obraťte na zákaznický servis, abyste se kvalifikovali. Management zdraví fitness hodinky tensky jsou vybaveny přesným měřicím čipem, abyste zlepšili své zdraví, který může sledovat srdeční frekvenci, pohodlné používání; monitorování a analýzu spánku lze provádět přes aplikaci Veryfit český jazyk nelze zaručit, kyslík v krvi a úroveň stresu; měření jedním kliknutím, kvalitu spánku; poslouchejte doprovodnou hudbu při usínání a užívejte si uvolněnou atmosféru spánku.

Zdravotní asistent3 velké zdravotní plány. Slibujeme vám 12měsíční záruku a doživotní záruku. Nedělejte si starosti. Synchronizace kontaktů a seznamu hovorů; díky čipu Bluetooth 5.
ZnačkaTensky #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.18
Šířka0.39
ModelkaID208 Plus

4. XPLORA

#ad

Vodotěsné telefonní hodinky pro děti bez SIM – 4G, GPS, zprávy, školní režim, hovory, funkce SOS, kamera a krokoměr – 2 roky záruka XPLORA 4 ROSA, XPLORA 4

#ad
XPLORA #ad - V případě nouze může dítě stisknout tlačítko SOS a informovat uložené nouzové kontakty o své poloze. Vezměte prosím na vědomí, že před vložením do hodinek musí být ochrana SIM karty před vložením do hodinek deaktivována.

PotŘebuje nano sim kartu – doporučujeme sim kartu telekom, vodafone nebo o2. Hlasové hovory a zprávy – chytré hodinky xplora mohou uskutečňovat a přijímat hovory na dříve uložené kontakty. Gps a bezpečnostní zóny a sos – xplora používá několik služeb pro zobrazení polohy chytrých hodinek. Kromě toho může vaše dítě přijímat textové zprávy, emodži a hlasové zprávy a odpovídat prostřednictvím emodži a hlasových zpráv.

Kamera – vaše dítě může pořizovat fotografie a obratem ruky je sdílet s rodinou. Sim karta by měla podporovat mobilní internet a mít objem dat cca 1000 MB 1 GB měsíčně. Vodotěsné – hodinky jsou vodotěsné a vydrží každé dobrodružství při výměně za vodu. Je zde možnost nastavit bezpečnostní zóny na důležitých místech, jako je doma a ve škole.
ZnačkaXPLORA #ad
VýrobceXPLORA Technologies Limited #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluXPLORAX4ROSA

5. EOWFOX

#ad

EOWFOX Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky – chytré hodinky s telefonem, dárek pro děti 3-12 let, hry, fotoaparát, dětské chytré hodinky modré, dětské hodinky, krokoměr, hudba, budík, SOS

#ad
EOWFOX #ad - Jako například snídaně, škola, sport, procházky se psem, domácí úkoly, večeře, oběd, čtení, domov, spánek a čištění zubů.7 před lety! Dětské hodinky s plnými funkcemi: s 5 audioknihami, foto, kalkulačkou, nástrojem pro počasí, kapesní svítilnou, sos, krokoměrem, fotografiemi a čtečkou, 19 hádankami, zvukovým alarmem, obrázkem na pozadí, učitelem času, nastavením, kalendářem, hovory, videem, jsou tyto chytré hodinky skvělým dárkem pro děti ve věku 3 až 11.

Rodiče omezují hry přiměřeně : nedělejte si starosti, rodiče mohou nastavit čas na hraní a nemohou používat žádné hry a volání během času, že je vaše dítě závislé na hraní her na chytrých hodinkách; nabízíme rodičům ovládací tlačítka, který si rodiče nastavili. Je třeba mít na paměti, že všechny funkce kromě volání lze používat i bez SIM karty. Děti mohou také dvojitým klepnutím na tlačítko power aktivovat funkci SOS a v případě potřeby uskutečnit tísňová volání.

Hudba a fotografie ke stažení: když dětské hodinky po vypnutí připojíte k počítači, můžete přenášet hudbu a fotografie a uchovat si tak dobré vzpomínky na stejný rok pro miminko. S funkcí sos hovorů: do telefonních hodin musíte vložit 7g sim kartu, poté může dítě uskutečňovat a přijímat hovory. Multifunkční hodinky: funkce good habits calendar těchto hodinek připomene vašemu dítěti dobré návyky a rozvíjí dobrý pocit z času, domácí práce, kdykoli a kdekoliv.
ZnačkaEOWFOX #ad
VýrobceEOWFOX #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.13
Šířka1.57
Číslo díluX53
ModelkaX53

6. EOWFOX

#ad

SOS, budík, dětské chytré hodinky fialové, hudba, dárek pro děti 3-12 let, dětské hodinky, hry, krokoměr, EOWFOX Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky – chytré hodinky s telefonem, fotoaparát

#ad
EOWFOX #ad - Je třeba mít na paměti, že všechny funkce kromě volání lze používat i bez SIM karty. Hudba a fotografie ke stažení: když dětské hodinky po vypnutí připojíte k počítači, můžete přenášet hudbu a fotografie a uchovat si tak dobré vzpomínky na stejný rok pro miminko. Dětské hodinky s plnými funkcemi: s 5 audioknihami, krokoměrem, zvukovým alarmem, videem, nastavením, fotografiemi a čtečkou, foto, obrázkem na pozadí, nástrojem pro počasí, hovory, kalendářem, kapesní svítilnou, učitelem času, 19 hádankami, sos, kalkulačkou, jsou tyto chytré hodinky skvělým dárkem pro děti ve věku 3 až 11.

88 před lety! Děti mohou také dvojitým klepnutím na tlačítko power aktivovat funkci SOS a v případě potřeby uskutečnit tísňová volání. Rodiče omezují hry přiměřeně : nedělejte si starosti, že je vaše dítě závislé na hraní her na chytrých hodinkách; nabízíme rodičům ovládací tlačítka, rodiče mohou nastavit čas na hraní a nemohou používat žádné hry a volání během času, který si rodiče nastavili.

Jako například snídaně, spánek a čištění zubů. Multifunkční hodinky: funkce good habits calendar těchto hodinek připomene vašemu dítěti dobré návyky a rozvíjí dobrý pocit z času, domácí práce, oběd, čtení, domácí úkoly, domov, večeře, sport, škola, procházky se psem, kdykoli a kdekoliv. S funkcí sos hovorů: musíte do telefonních hodin vložit 8g sim kartu, poté může dítě uskutečňovat a přijímat hovory.
ZnačkaEOWFOX #ad
VýrobceEOWFOX #ad
Výška0.39
Délka1.97
Hmotnost0.13
Šířka1.57
Číslo díluX53
ModelkaX53

7. Slothcloud

#ad

Dětské dárky pro teenagery od 6 let, krokoměr, 19 sportovních režimů, sledovač srdeční frekvence, vodotěsné IP68, monitor spánku, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky, dětské fitness aktivity

#ad
Slothcloud #ad - Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci. Tyto údaje můžete vidět přímo na dětských hodinkách, lehký spánek a čas probuzení, které vám pomohou lépe porozumět zdraví vašich dětí. Má spoustu zábavy a užitečných funkcí, dívky a teenageryDětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design.

Děti si mohou vybrat tapetu, která přichází s aplikací "H-Band" nebo nahrát oblíbenou fotografii jako tapetu. Delší výdrž baterie děti mohou fitness hodinky jednoduše nabíjet magnetickým nabíjecím kabelem a doba provozu může činit 5 – 7 dní liší se používáním a jinými faktory. Diy-watch face : inteligentní hodinky mohou přizpůsobit obrázek pozadí. To znamená, že děti mohou používat bez obav z neustálého nabíjení hodinek, méně času na nabíjení a více času na hraní.

Barevný dotykový displej 1, teenagery. Velký dárek pro děti, novému roku, 5" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, chlapce, skvělý dárek k narozeninám, vánocům pro děti, chlapce a dívky, když zvednete zápěstí. Měli byste přiměřeně přizpůsobit svůj životní styl, poskytnout komplexní analýzu kvality dětského spánku hluboký spánek, abyste pomohli dětem. Zdravější životní styl rozvíjet.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.59
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.35

8. IOWODO

#ad

18 Spiele Puzzle Alarme für Kinder Smart Watch für Jungen Mädchen 3-12Y, 2G SIM mit SOS Uhr Kamera Eingebaute SD-Karte, IOWODO Kinder Smartwatch mit Anruf

#ad
IOWODO #ad - Ein doppelklick auf die seitliche "Home"-Taste hat eine Ein-Tasten-SOS-Funktion. Spielen sie die uhr mit 18 puzzlespielen, 69''-bildschirm zum Schutz der Augen und 22 niedlichen Zahlengesichtern/Zeigeruhr, die die Kreativität und Fantasie der Kinder anregen können. Dual cameras and music playerdie vorderseite und die seite der intelligenten uhr für kinder 3-12 ist mit kameras ausgestattet, um den Spaß der Aufnahme zu erhöhen.

Habit tracking und schrittzähleriowodo kinder smartwatches nicht nur die gewöhnlichen wecker, die die schritte, die das tägliche Leben der Kinder wie Aufstehen, zur Schule gehen etc. Eltern können die Spielzeit mit der elterlichen Kontrollfunktion in der Einstellung begrenzen. Standardmäßig sendet sie abwechselnd Nachrichten und ruft die ersten/zweiten Kontakte um Hilfe an. Außerdem kann die uhr für kinder auch kindern beibringen, wie man die bestimmte Zeit sagt und 11 verschiedene Geräusche in der Zeit-/Tonlehrerfunktion unterscheidet. Audiobücher und time/sound teacheres gibt insgesamt 10 serien von geschichtenbüchern, wird automatisch die geschichte erzählt und Szenen gespielt.

Kinderuhr buith in SD-Karte kann lokale Musik spielen. Customised dials and puzzle gamessmartwatch mit großem 1, unterstützt auch die einstellung der uhrengalerie Foto als benutzerdefinierte Zifferblatt. Helfen sie ihren kindern, wenn kinder auf dem Bildschirm klicken, gemeinsam mit den Eltern neue Dinge zu entdecken und zu lernen und begleiten Sie sie. Es kann mehr mp3-dateien in den "my music"-ordner auf der uhr herunterladen, die die Aufnahme von Bildern oder Videos unterstützt, und einige magische Aufkleber eingebaut, wenn Sie die Uhr mit dem Laptop über USB verbinden.
ZnačkaIOWODO #ad
VýrobceIOWODO #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.18
Šířka3.94
Číslo díluXT23-PK
ModelkaXT23-PK

9. Igreeman

#ad

Krokoměr, hudba, budík, kamera, funkce volání, chytré hodinky, SOS, telefon pro dívky a chlapce s hrami, dárek pro 4-10 let růžová, dětské hodinky, děti, Igreeman Chytré hodinky, kapesní svítilna

#ad
Igreeman #ad - Hudba a budík a audiokniha chytré hodinky pro dívky a chlapce s hudbou, budíkem a audioknihou. Dětské hodinky s funkcí volání lze uložit 10 kontaktů. Chytré hodinky s kapesní svítilnou přinášejí dětem světlo ve tmě. Sos v případě nouze dvakrát klikněte na tlačítko Domů, hodinky Kids automaticky vyberou první dvě telefonní čísla v kontaktu jedno po druhé.

Dětský telefon chytré hodinky pro děti s telefonováním, 19 her/sos/školní režim/krokoměr, torch/kamery/hudba/video/ budík/audiokniha/kapesní kalkulačka/přehrávač/6 jazyků / tichý provoz/formát 12/24 hodin. 19 her a školních režimů & torch kidnerské hodinky s hrami mají 19 různých her, které ještě zvyšují zábavu z hodinek na mobil. Hodinky pro dívky a chlapce mají nový režim pro nastavení doby hraní, který sladí hru a život.

Krokoměr & kamera a učební kartachytré hodinky pro děti s 1, kterou chcete pořídit. Telefon a soschytré hodinky dětské s dvoucestným hovorem, pokud je vložena 2g nano karta. Hodinky jsou dodávány s nálepkou pro přizpůsobení fotografie, 54" IPS dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Chytré hodinky pro děti s dobrou kvalitou zvuku usnadňují dětem zřetelně poslouchat příběhy a hudbu. Pokud nastavíte budík, hodinky probudí vaše dítě. Dárek pro dětské hodinky pro chlapce a dívky od 4 do 12 let.
ZnačkaIgreeman #ad
VýrobceIGREEMAN #ad
Výška0.5
Délka9.4
Hmotnost0
Šířka1.38
Číslo díluX53
ModelkaX53

10. Sepdek

#ad

Hry, dívky 3-12 let, chytré hodinky, dětské hodinky, budík, hudba, dárek pro chlapce, volání, Sepdek Chytré hodinky, kamera, dětské chytré hodinky s krokoměrem, SOS, dětské hodinky s telefonem

#ad
Sepdek #ad - DÁrky pro dĚtskÉ hraČkydětské hodinky pro chlapce a dívky mají vynikající výdrž baterie a lze je rychle nabít. Rozsah dodávky: 1× hodinky, 1× nabíjecí kabel uSB a 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Pedagogické hodiny pro dětityto dětské hodinky se zaměřují na celkový vývoj dítěte a mají několik režimů učení: 8 elektronických knih příběhů, které lze pro scénáře vyprávění a přehrávání přepínat na více jazyků; 37 učebních karet s anglickými slovy, která se v životě často používají; a 14 režimů pro zaznamenávání skvostů.

Změna co můžete změnit nepostradatelným doplňkem v životě dítěte. Dětské chytré hodinkydětské hodinky mají dotykový displej s vysokým rozlišením a vylepšenou hd kameru, magickou kameru a videozáznamy. Omomomomomomom Vzdělávací hry a krokoměr. Poté, co vypnete hodinky a připojíte k počítači pomocí nabíjecího kabelu USB, která podporuje fotografování, můžete si stáhnout fotografie *.

Jpg jako obrázek na pozadí nebo hudbu *. Mp3 a zachytit tak každý šťastný okamžik ve vašem životě. Upozornění: sD karta vestavěná. Samozřejmě je možné používat všechny základní funkce kromě volání, zobrazovat protokoly hovorů a ukládat jména kontaktů, aniž byste vložili SIM kartu. Vyvinuto speciálně pro děti, takže neexistuje žádné komplikované nastavení, není nutné stahovat aplikace a není nutné je spojovat s mobilním telefonem.
ZnačkaSepdek #ad
VýrobceSepdek #ad
Výška0.04
Délka0.92
Hmotnost0
Šířka0.15
ModelkaX39
ZárukaZáruka výrobce 2 roky