Top 10 Kleiderschrank,30x20cm – Montované úložné a organizační systémy do skříní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. gxwcyi

#ad

Gxwcyi 8 kusů transparentních oddělovačů regálů, akryl, 30 × 20 cm, multifunkční oddělovač skříní do ložnice, šatní skříň, skladování

#ad
gxwcyi #ad - Snadné použití: akrylový klip na stěnu se postará o jednoduchou montáž a demontáž, nepotřebujete žádné nářadí k instalaci přepážky, ale musíte ji pouze zasunout na regál. Velikostní design: multifunkční skříňový regál s rozdělovačem délky 30 cm, lze připevnit na 1 cm až 2, výška 20 cm, 5 cm dřevo nebo regál, upínací zařízení umožňuje snadnou montáž a demontáž.

Vysoce kvalitní materiály: akryl shelf divider je vyroben ze silného, který je silnější, lehčí a bezpečnější než příčky ze skla, transparentnější, vysoce kvalitního akrylového materiálu, dřeva nebo chromu.

Obsah balení: obdržíte 8 transparentních přepážek na regály, v kuchyňské skříni můžete rychle uspořádat nepořádné věci. Zcela praktické: oddělovač regálu vám pomůže snadno oddělit široké regály ve skříni, prostěradla, ručníky, kabelky, prošívané deky, takže můžete řádně stohovat oblečení, svetry, peněženky a jiné předměty.
Značkagxwcyi #ad
VýrobceGY005a #ad
Výška3.94
Délka12.6
Šířka11.02
Číslo díluGY005a
ModelkaGY005a

2. Xialvyu

#ad

Spodní prádlo, sukně, organizační systém se 7 přihrádkami na oblečení, velké zásuvky, šedá barva, 44 × 30 × 20 cm, Xialvyu 4 kusy organizéru do šatníku, trička, kalhoty, skládací organizér do šatníku

#ad
Xialvyu #ad - Velikost úložného boxu činí 44 × 30 × 20 cm. Uvnitř můžete oblečení bezpečně stohovat. Extra velký objem: obdržíte 4 úložné boxy na oděvy a kalhoty. Ložný prostor: můžete umístit předmět do jedné přihrádky, což je velmi praktické a nelze jej snadno zkazit.

Po stranách jsou vsazeny kvalitní PP desky, aby úložný box zůstal stabilní a stabilní. Každý úložný box má 7 přihrádek. Ať už při skladování nebo úklidu domu, design rukojeti vám vždy nabízí komfort. Design rukojeti: Úložný box na oblečení má vylepšený a rozšířený design rukojeti, je robustní a s dlouhou životností, který se pohodlně manipuluje, přenosný a šetří práci při přepravě. Robustní a stylové: naše úložné boxy na oblečení jsou vyrobeny ze zesílené netkané textilie s pečlivým zpracováním.

Díky klasifikovanému uložení a organizaci bude vaše oblečení řádnější a uspořádanější. Díky velké kapacitě lze ušetřit více místa. Tento skládací box se perfektně hodí k uspořádání kalhot, oblečení, spodního prádla, kabátů a triček. I když je naplněn oblečením, nedeformuje se tak snadno a nezhroutí. Skládací design: náš úložný box na oblečení má skládací design a velmi snadno se montuje. Při nepoužívání jej můžete také složit, šál, což šetří spoustu místa ve vašem domě.
ZnačkaXialvyu #ad
VýrobceXialvyu #ad
Hmotnost2.18
Číslo díluBWUOJST2721

3. SIMPLE JOY

#ad

Sada 2 ks, SIMPLE JOY® PAX50 FileFolding Box pro IKEA Pax šatní skříň; přesný tvar; stabilní dno; organizér do zásuvek

#ad
SIMPLE JOY #ad - Rozsah dodávky: 2 skládací boxy vždy 19 x 51 x v 11 cm; 2 police do dna. Simple joy. Patentová známka. Navštivte nás @simplejoyde na Instagramu, Facebooku a Tiktoku! .
ZnačkaSIMPLE JOY #ad
VýrobceOro-Kong GmbH #ad
Výška4.33
Délka20.08
Hmotnost0.99
Šířka14.96

4. Xialvyu

#ad

Xialvyu 4 kusy organizéru do šatníku, 44 × 30 × 20 cm, trička, sukně, skládací organizér do šatníku, šedá barva, velké zásuvky s 9 přihrádkami na oblečení, spodní prádlo, kalhoty

#ad
Xialvyu #ad - Mřížka je zvětšená a rozšířená, takže lze bez problémů uložit podzimní a zimní oblečení. Každý úložný box má 9 přihrádek. Díky velké kapacitě lze ušetřit více místa. Ať už při skladování nebo úklidu domu, design rukojeti vám vždy nabízí komfort.

I když je naplněn oblečením, nedeformuje se tak snadno a nezhroutí. Robustní a stylové: naše úložné boxy na oblečení jsou vyrobeny ze zesílené netkané textilie s pečlivým zpracováním. Díky klasifikovanému uložení a organizaci bude vaše oblečení řádnější a uspořádanější. Při nepoužívání jej můžete také složit, šál, spodního prádla, oblečení, což šetří spoustu místa ve vašem domě. Design rukojeti: Úložný box na oblečení má vylepšený a rozšířený design rukojeti, je robustní a s dlouhou životností, který se pohodlně manipuluje, přenosný a šetří práci při přepravě.

Uvnitř můžete oblečení bezpečně stohovat. Velikost úložného boxu činí 44 × 30 × 20 cm. Extra velký objem: obdržíte 4 úložné boxy na oděvy a kalhoty. Po stranách jsou vsazeny kvalitní PP desky, aby úložný box zůstal stabilní a stabilní. Tento skládací box se perfektně hodí k uspořádání kalhot, kabátů a triček.
ZnačkaXialvyu #ad
VýrobceXialvyu #ad
Hmotnost2.23
Číslo díluBWUOJST2720

5. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový box se zásuvkami 2dílný – organizér do šatníku ze lnu – zesílený kartonem – sada se dvěma malými boxy – šedá – 15 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Nadčasový design: jednoduchý organizér do skříně zajistí ve vašem domě stylové uložení; boxy jsou skládací a v případě nepoužívání je lze skladně skladovat naplocho. Použití: oba malé úložné boxy jsou perfektní pro uspořádání vaší skříně; látkové boxy poskytují místo pro spodní prádlo, ponožky, opasky a zajišťují pořádek v zásuvkách.

Vysoce kvalitní: organizér do zásuvek je potažen lněnou látkou a uvnitř jsou z polyesteru se snadnou údržbou; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem. Mnohostranné použití: organizér zásuvek zajišťuje přehled ve skříni; ideální pro uložení oblečení v šatníku nebo drobných předmětů v koupelně, dětském pokoji a přebalovacím stole.

Rozsah dodávky: 2 malé organizéry pro zásuvky a skříně z kvalitního plátna – k dostání v dalších velikostech a provedeních – barva: šedá – rozměry: 15 × 30 × 15 cm d ×.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka5.91
Hmotnost1.46
Šířka11.81
Číslo dílu677864
Modelka677864

6. TAVADA

#ad

TAVADA 2 kusy organizéru do skříně a zásuvek – s pohyblivými přepážkami – organizér do šatníku, džíny, ponožky, podprsenku atd, organizér na oblečení, spodní prádlo, skládací šatní skříň

#ad
TAVADA #ad - Organizér na skládací kalhoty výborně řešeno, že organizér do zásuvek lze velmi snadno složit na plán. Prostorově úsporný organizér do skříně je vhodný nejen na oblečení, ale také pro uložení doplňků, jako jsou šály, opasky a čepice. Etřete čas použití tohoto organizéru šatní skříně výrazně usnadnilo každodenní rutinu.

Možnosti jsou téměř nekonečné a dokáže efektivně a úsporně uspořádat moje osobní věci. Díky tomu lze nepotřebné boxy rychle složit a postavit do skříně, aniž by zabíraly mnoho místa. Jednou roztříděné lze velmi rychle rozpoznat, kde leží který díl a konečně se obsluhuje nejen shora, ale má skutečný výběr – i když to má být rychlé. Jednoduchým rozložením rozvinete svou plnou velikost a funkci. Velikost přihrádky můžete přizpůsobit podle svých potřeb, zcela podle vlastního rozhodnutí.

Robustní & pratelný materiál organizér do šatníku je vyroben z odolného, ale lehkého a flexibilního materiálu, který odolává hmotnosti oblečení a současně má dlouhou životnost. Vyjímatelné přepážky náš organizér do zásuvek na oblečení je navržen s vyjímatelnými přepážkami, úložný prostor již není omezen, každý organizér pro skříň je vybaven 4 přepážkami. Vy jsou řádné, což znamená, že organizér je koncipován pro dlouhodobé používání.
ZnačkaTAVADA #ad
Výrobce‎TAVADA #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo díluTV-CO02
ModelkaTV-CO02

7. atopo

#ad

Svetry, stabilní rukojeti a prostorově úsporná šatní skříň, košile, triko, úložný box, košile, džíny, organizér do šatníku, atopo 6 kusů skládacích skříní, na kalhoty, legíny, šatní skříň

#ad
atopo #ad - Můžete ušetřit místo pro více kusů oblečení ve stejném prostoru než dříve. Vysoce kvalitní materiál: organizér do zásuvky je vyroben ze zesílené netkané textilie + pp desky, lze ji prát, složit a nedá se snadno deformovat. Organizér do skříně na džíny je vybaven 1 robustní rukojetí pro snadné přenášení na jiná místa.

Ve vzácných případech může mít výrobek při otevření balíčku trochu zápachu a lze jej odstranit tím, že jej na jeden den vyvětráte na balkóně. Velká kapacita: kompartment storage box má rozměry 44 × 30 × 20 cm se 7 přihrádkami, 2 cm široká, jednoduše vložit a vyndat oblečení, jednobarevný design vám umožní najít si oblečení na první pohled, každá přihrádka je 6, pomáhá vám uspořádat oblečení. Vylepšený design: ve srovnání s běžnou sítí má šatní skříň na čtyřech stranách zabudované pp prkno o tloušťce 2 mm, aby se posílila opora boxu a zlepšila se deformace a zhroucení během používání.

Iroké použití: organizér na prádlo lze vyřešit většinu každodenních problémů s uložením oděvů, tenkých bund, triček, sukní, základů postele, svetrů, šál a jiných oděvů, perfektní pro ukládání džín, vhodné také pro ukládání do zásuvek, skříní a dalších míst. Etří místo: skládací úložné boxy zvyšují využití vašeho šatníku, skříní, zásuvek a tak dále. Při nepoužívání je jednoduše složte.
Značkaatopo #ad
Výrobceatopo #ad
Výška7.87
Délka17.32
Šířka11.81
Číslo díluSHL-6L
ModelkaSHL-6L

8. Misazy

#ad

Skládací úložný box z kartonu – organizér na kalhoty do šatníku – prostorově úsporné řešení na oblečení, 44 × 30 × 20 cm, organizér na prádlo, hračky a další, Misazy Úložný box do zásuvky

#ad
Misazy #ad - Všestranné: náš úložný box se perfektně hodí pro uložení oblečení, obuvi, hraček, knih a jiných předmětů. Můžete jej použít jako uschování oblečení nebo organizér na oblečení. Robustní konstrukce: úložný box z kartonu má dlouhou životnost a je dostatečně robustní, aby bezpečně uložil vaše oblečení a jiné předměty.

Robustní konstrukce a elegantní design z něj dělají perfektní organizér do skříně pro váš domov. Prostorově úsporné uložení: náš úložný box z kartonu je ideálním řešením organizéru do zásuvek pro uložení vašeho oblečení. Jedná se o jednoduché a rychlé řešení pro vaše potřeby uložení.

Elegantní design: náš kartonový úložný box má elegantní a moderní design, který se hodí ke každému stylu zařízení. Jedná se o stylový organizér wardrobe-Clothes a perfektní doplněk pro vaše možnosti uložení. Je to perfektní organizér na oblečení pro vaše potřeby uložení. Jednoduchá montáž: naši sadu krabicových úložných boxů lze namontovat bez nářadí během několika minut.
ZnačkaMisazy #ad
VýrobceMisazy #ad
Výška7.87
Délka14.17
Hmotnost0.66
Šířka9.84
Číslo díluAM02293112GO
ModelkaAM02293112GO

9. LOVE !T STORE !T

#ad

LOVE IT STORE IT Prémiový box se zásuvkami 2dílný – organizér do šatníku ze lněné látky – zesílený kartonem – sada se dvěma velkými boxy – šedá – 30 × 30 × 15 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Vysoce kvalitní: organizér do zásuvek je potažen lněnou látkou a uvnitř jsou z polyesteru se snadnou údržbou; rukojeti a logo jsou z textilní kůže, stěny a dno jsou zesíleny kartonem.

Použití: Úložné boxy jsou perfektní pro uspořádání vašeho šatníku; látkové boxy poskytují místo pro spodní prádlo, trička, džíny a zajišťují pořádek v zásuvkách. Mnohostranné použití: organizér zásuvek zajišťuje přehled ve skříni; ideální pro uložení nočního prádla a jiného oblečení v šatníku nebo pro drobnosti v koupelně.

Rozsah dodávky: 2 organizéry pro zásuvky a skříně z kvalitního lnu – k dostání v dalších velikostech a provedeních – barva: šedá – rozměry: 30 × 30 × 15 cm d ×. Nadčasový design: jednoduchý organizér do skříně zajistí ve vašem domě stylové uložení; boxy jsou skládací a v případě nepoužívání je lze skladně skladovat naplocho.
ZnačkaLOVE !T STORE !T #ad
VýrobceStore It GmbH #ad
Výška5.91
Délka11.81
Hmotnost2.38
Šířka11.81
Číslo dílu677840
Modelka677840

10. ANBOO

#ad

Džíny, velký organizér do šatníku, organizér do skříně, spodní prádlo, hračky a knihy 40 x 30 x 20 cm, ANBOO 3 kusy, skládací úložný box na oblečení

#ad
ANBOO #ad - Vysoce kvalitní materiál náš organizér do zásuvek byl přepracován a vyroben z materiálu z imitace plátna, který je měkký na dotek, je bez zápachu a odolný proti opotřebení. Lze uložit oblečení jako džíny, zásuvky, trička nebo pulovry.

Multifunkční skladování tento organizér do šatníku se hodí pro skříně, kalhoty, šatní skříně, spodní prádlo, regály a dokonce i pod postel. Skládací a stohovatelný organizér na šaty se perfektně hodí pro malé domy a ložnice a výrazně zlepšuje využití prostoru ve skříni. Zesílená základní deska skříň na organizéry má základní desku přidanou na spodní straně, která zajišťuje lepší stabilitu a může odstranit problémy jako deformace a zhroucení během používání.

Velká kapacita velikost našeho organizéru do šatníku činí 40 × 30 × 20 cm, do které lze lépe uložit oblečení, hračky, džíny, se zvýšenou kapacitou, knihy a jiné předměty.
ZnačkaANBOO #ad
VýrobceANBOO #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
ModelkaANBOO109