Top 10 Kufenschoner Schlittschuhe Kinder – Chrániče nožů bruslí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sherwood

#ad

černý, Sherwood Unisex Pro glidestrømpe chránič lyží, jednotná velikost EU

#ad
Sherwood #ad - Kompatibilní se všemi velikostmi: chrániče na lyže jsou vhodné pro všechny velikosti bruslí, nabízejí optimální ochranu lyžin, snižují vysoké riziko poranění a usnadňují chůzi na lyžinách.

Ochrana před poraněním řezu: brusle jsou velmi ostré a je obzvláště důležité pro vlastní ochranu, abyste se chránili před možnými zraněními. Prakticky zesílená kolejnice: punčochy pro lyžiny lze rychle přetáhnout, aby se ujdou na krátkou vzdálenost a rychle je opět stáhnou a rozstříkaly na led. S tímto praktickým párem lyžařských punčoch jsou brusle ideálně chráněny.

Ideální ochrana stěn: brusle mají ostré a citlivé smyčky, které je třeba chránit. Elastické profesionální podkolenky: tyto chrániče lyžin s elastickým gumovým páskem v černé barvě jsou ideálním dárkem pro dospělé, aby zajistily bezpečnou přepravu bruslí.
ZnačkaSherwood #ad
VýrobceADIL0|#adidas #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo dílu7800000
Modelka7800000
ZárukaZáruka vrácení do 14 dnů

2. Sherwood

#ad

SHERWOOD, Junior Pro lední hokej elastické podkolenky pro děti lední hokej & brusle, 2 kusy

#ad
Sherwood #ad - S tímto praktickým párem lyžařských punčoch jsou brusle ideálně chráněny. Kompatibilní se všemi dětskými velikostmi: chrániče jsou vhodné pro všechny dětské brusle, nabízejí optimální ochranu, snižují vysoké riziko poranění a usnadňují chůzi na lyžinách.

Ochrana před poraněním řezu: brusle jsou velmi ostré a je důležité zejména pro ochranu dětí chránit před možnými zraněními způsobenými nedbalostí. Nekomplikovaná ochrana koní: brusle mají ostré a citlivé smyčky, které je třeba chránit. Elastické návleky na lyže pro děti: tyto chrániče lyžin s elastickým gumovým páskem ve žluté barvě jsou ideálním dárkem pro děti, aby zajistily bezpečnou přepravu bruslí.

Prakticky zesílená kolejnice: punčochy pro lyžiny lze rychle přetáhnout, aby se ujdou na krátkou vzdálenost a rychle je opět stáhnou a rozstříkaly na led.
ZnačkaSherwood #ad
VýrobceSHERK|#Sherwood #ad
Číslo dílu7800000
Modelka7800000

3. PARADICE WORLD BY SKATER FOR SKATERS

#ad

Samt oder Baumwolle FLEURES Printemps, PARADICE WORLD BY SKATER FOR SKATERS Klingenschutz Mouse für Eislauf

#ad
PARADICE WORLD BY SKATER FOR SKATERS #ad - Maximale padding fÜr besseren schutz. StandardgrÖsse fÜr artistic skating blade. 100% microfiber.
ZnačkaPARADICE WORLD BY SKATER FOR SKATERS #ad
VýrobcePARADICE GROUP #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka1.18
Číslo díluSG508
ModelkaSG508

4. Indrnif

#ad

Pány, chrániče lyží, příslušenství pro dámy, pro brusle, Indrnif 1 pár bruslí na lyže, elastické podkolenky, lední brusle, hokej, dětské brusle a brusle

#ad
Indrnif #ad - Ochranné prvky na brusle jsou vyrobeny z kvalitní a vodoodpudivé tkaniny Oxford se savou froté podšívkou, udržují vaše brusle suché a chráněné. Odolná brusle chrání příslušenství pro bruslení, zesílený, integrovaný vnitřní a vnější polypropylenový pás na spodní straně zabraňuje odloupnutí bruslí a prodlužuje broušení.

Ultimativní chrániče bruslí byly speciálně vyvinuty, aby lehce klouzaly po ostrých hranách vašeho ledního hokeje. Ideální ochrana bruslí pro dětské brusle, dámské brusle, pánské brusle. S tímto praktickým párem lyžařských punčoch jsou brusle ideálně chráněny. Brusle mají ostré a citlivé smyčky, které je třeba chránit. Kryt čepele má vnitřní podšívku z froté, která absorbuje přebytečnou vodu z Vašich skate čepelí, aby se zabránilo rezivění.
ZnačkaIndrnif #ad
VýrobceIndrnif #ad

5. Noewmub

#ad

Noewmub Chránič pro brusle na lední hokej, chrániče lyží, 1 pár nastavitelných chráničů bruslí pro hokej nebo krasobruslení černý, brusle na lední hokej

#ad
Noewmub #ad - Skate guard má 18 uzlový zacvakávací uzávěr, který je volně nastavitelný a hodí se pro většinu bruslí. Velikost: 36, 5 cm. Vysoce kvalitní materiál: sada hokejových bruslí je vyrobena z kvalitního materiálu, který je při nízkých teplotách měkký, protiskluzový a odolný proti oděru a dobře chrání lyže.

Chraňte své brusle při chůzi na podlaze. Balení obsahuje: 1 pár chráničů bruslí. Snadné použití: naše chrániče bruslí lze snadno přizpůsobit délku, jednoduše posuňte ochranu na správnou délku pro velikost bruslí a nechte je zaklapnout, žádné nůžky nebo hřebíky nejsou nutné. Perfektní dárek: sada skate guard je oblíbený dárek pro vaše děti, přátele a rodinu, skvělý dárek pro vaše přátele a rodinu.
ZnačkaNoewmub #ad
VýrobceNANAOUS #ad

6. INFOMAG

#ad

Punčochy na lyže, bruslí, INFOMAG 1 pár chráničů lyží, pro dospělé a děti, ochrana lyží, chrániče lyží, chrániče bruslí, lední hokej, lední hokej, příslušenství, elastické krasobruslení

#ad
INFOMAG #ad - Kompaktní a lehký, můžete jej bez problémů uložit do batohu nebo kufru, dámské boty na lyžích a každého nadšence bruslení. Potahy jsou silné a mají zesílené dno, takže s nimi můžete chodit, aniž byste poškodili čepele. Zasuňte čepele jednoduše do krytu, abyste je ochránili před poškozením.

Spolehlivá ochrana před poškrábáním a poškozenímnáš kryt na brusle je vyroben ze silného a trvanlivého materiálu oxford, který chrání vaše lyžiny před nárazy a poškrábáním. Udržujte své brusle v bezvadném stavu a maximálně chraňte své hokejové vybavení a tašku před poškrábáním a pořezáním. Nemusíte si dělat starosti s vlhkostí nebo nečistotami. Vyztužená a zesílená spodní strana ochrana bruslí je vybavena podšívkou z froté materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost na brusle a chrání je před rzí a odštěpením.

Naše potahy lze prát v pračce a jsou vodotěsné, vodotěsná tkanina Oxford Naše chrániče na skate jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, takže se snadno čistí a udržují. Omyvatelná, vodotěsné tkaniny oxford, která má ve srovnání s běžnými materiály vynikající vlastnosti odpuzující vodu a nečistoty. Připraveno ke skladování a odeslání! Nevystavujte své brusle zbytečnému poškození. Je to ideální ochrana pro dětské boty na skateboardu, naše kryty na brusle zaručeně vždy ochrání.
ZnačkaINFOMAG #ad
VýrobceINFOMAG #ad
Výška5
Délka16
Hmotnost0.1
Šířka15
Číslo díluINFOMAG20230901073
ModelkaINFOMAG20230901073

7. REAPER

#ad

REAPER Nastavitelné chrániče lyží, třpytivá růžová – z plastu – 1 pár – ochrana kuklů – krasobruslení – brusle

#ad
REAPER #ad - 1 pár reaper nastavitelných chráničů bruslí Glitter – krasobruslení. Perfektní a pevné držení díky pružinovému systému. Jednoduchá a rychlá montáž. Chrání brusle před poškozením a nečistotami. Pozor! ! ! univerzální pro každou velikost jednoduše uprostřed, montáž šroubovacího systému a jde.
ZnačkaREAPER #ad
VýrobceVision Sports Trade GmbH #ad
Číslo dílu0161-001

8. adidas

#ad

Sherwood Eishockey Sher-Wood Pro Podkolenky Junior

#ad
adidas #ad - Elastické návleky na lyže pro děti: tyto chrániče lyžin s elastickým gumovým páskem v černé barvě jsou ideálním dárkem pro děti, aby zajistily bezpečnou přepravu bruslí.

Prakticky zesílená kolejnice: punčochy pro lyžiny lze rychle přetáhnout, aby se ujdou na krátkou vzdálenost a rychle je opět stáhnou a rozstříkaly na led. Nekomplikovaná ochrana koní: brusle mají ostré a citlivé smyčky, které je třeba chránit. Ochrana před poraněním řezu: brusle jsou velmi ostré a je důležité zejména pro ochranu dětí chránit před možnými zraněními způsobenými nedbalostí.

Kompatibilní se všemi dětskými velikostmi: chrániče jsou vhodné pro všechny dětské brusle, nabízejí optimální ochranu, snižují vysoké riziko poranění a usnadňují chůzi na lyžinách. S tímto praktickým párem lyžařských punčoch jsou brusle ideálně chráněny.
Značkaadidas #ad
VýrobceADIL0|#adidas #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo dílu7800000
Modelka7800000
ZárukaZáruka vrácení do 14 dnů

9. Perfeclan

#ad

černá, S, Perfeclan Punčochy na lyže brusle chrániče bruslí Blade Cover ochrana při chůzi

#ad
Perfeclan #ad - Chrání efektivně čepele skate před korozí, odlupováním a prodlužuje ostření. Extrémně měkká, super savá, rychle schnoucí, pružná, odvádí vlhkost, silná a trvanlivá. Chrání také vaše ruce, tašku na hokej a vybavení v blízkosti před ostrými čepelemi. Vysoce kvalitní froté brusle na ochranu ledových/hokejových/krasobruslařských čepelí. Tři velikosti pro mládež až dospělé – muže, ženy a děti.
ZnačkaPerfeclan #ad
Výrobceperfeclan #ad
Číslo dílu595689fb96e8f2bbd7793329b5c61db4

10. INSTRIKE

#ad

Kompatibilní také s bruslemi Bauer, GRAF, CCM, protože je univerzální, INSTRIKE Chránič lyžin černý pár – velmi snadno se nasazuje a drží na všech velikostech, Head a Allen Ostatní

#ad
INSTRIKE #ad - Chrániče lyžin lze individuálně nastavit a dokonce zkrátit. Větrací otvory na spodní straně chrániče skluzů Instrike umožňují odtékání kondenzované vody. Ve srovnání s tuhými chrániči lyžin není tento nepříjemný plast kvůli teplotním rozdílům tak rychle porézní a křehký, takže šetříte sílu, takže z něj budete mít delší radost.

Chrániče pro lyžiny od instrike lze rychle napnout a šetří tašku a lyžiny. Pro všechny značky a brusle bez názvu kompatibilní také pro brusle Bauer CCM a Graf. Jednoduše nakrájejte nožem na požadovanou délku. Nefunguje füt T-blafe. Hokej a lední hokej a chrániče bruslení – flexibilní chrániče bruslí jsou ideální pro dospělé a děti, které chtějí své brusle přepravovat. Díky ohebnému plastu je snadné nasadit vysoce kvalitní chránič bruslí instrike, energii a čas.
ZnačkaINSTRIKE #ad
VýrobceINSTRIKE #ad
Hmotnost94
Číslo díluIN6660411