Top 10 LEGO Icons Blumen – Dekorativní umělé květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Icons 10314 Trockenblumen Kunstpflanzen-Set für Erwachsene, Valentinstagsdekoration, kreative Geschenkidee 812 Stück

#ad
LEGO #ad - Lassen sie ihre einrichtung blühen – sobald es fertig ist, an einer Wand aufgehängt oder mit einem oder mehreren des gleichen Sets kombiniert werden, kann das Modell als Tischdekoration verwendet werden, um ein großes Blumendekor zu schaffen.

Kultivieren sie kreativität – erstellen und präsentieren Sie ein LEGO Icons Getrocknete Blume Mittelstück 10314 mit diesem achtsamen Bauprojekt für Erwachsene. Ein geschenk fÜr blumenliebhaber - Floristen und Blumenliebhaber können ein LEGO Icons Getrocknete Blume Mittelstück bauen. Inspiriert vom herbst – dieses blumengeschenk-Bauset ist voller lebendiger Blüten, inspiriert von den Farben des Herbstes und verfügt über eine Gerbera und Rose als Mittelpunkt.

Gemeinsam bauen - das modell hat ein geteiltes Design, was eine Gelegenheit bietet, sodass 2 Personen zusammen bauen können, sich zu entspannen und mit Ihren Lieben kreativ zu werden.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.39
Šířka10.32
Číslo dílu6426498
Modelka6426498

2. LEGO

#ad

Botanical Collection na tvoření pro dospělé, LEGO Kytice květin 10280 Icons, umělé rostliny pro dospělé a sada sušených květin 10314 Icons

#ad
LEGO #ad - Výrobek 1: květiny mají přizpůsobitelné květy a listy a nastavitelné délky stonku, se kterými lze vytvořit nádherné aranžmá pro váš domov. Produkt 1: první lego kytice z umělých rostlin se skládá z více než 17 neobvyklých, nových prvků s realistickými tvary a barvami květů.

Výrobek 2: jakmile sadu květin lego dokončíte, stane se z ní nádherná stolní dekorace nebo nástěnná dekorace, na kterou si budeš navždy vzpomínat. Výrobek 2: sušené květiny lego icons jsou inspirovány barvami podzimu a lze ji použít jako nástavec na tabuli nebo zavěsit na zeď jako působivou nástěnnou dekoraci. Výrobek 1: popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si dekoraci pokoje, která nikdy neuvadne a překvapí přátele, ať už muži nebo ženy, se zvláštním dárkem k Vánocům.

Produkt 2: tato sada lego pro dospělé je plná realistických detailů: gerbera a růže jsou středem pozornosti, a teplé, živé barvy zajišťují nečekaný pohled, díky kterému se lidé dvakrát podívají. Produkt 2: tato sada lego botanical collection nabízí relaxační zážitek během fáze stavby: Model má dělený design, takže se mohou sestavit 2 osoby a strávit s ním spoustu času. Výrobek 1: obsahuje 15 stonků se směsí květů a listů, astry, jako jsou růže, mák, hledík, sedmikrásky a trávy.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad

3. LEGO

#ad

Dárky pro ženy, pro něj, muže, domácí dekorace, domácí dekorace, LEGO Sada 10313 Icons kytice z divokých květin, botanická kolekce, umělé květiny s mákem a levandulí

#ad
LEGO #ad - 16 stonků květů se směsí různých druhů umělých květin, levandule, kapradí kůže, mast na kravu, jako jsou chrpy, velšský mák, gerbery, delpiny a lupiny. Nechte své kreativní schopnosti rozkvétat a vytvořte nádhernou domácí dekoraci, která nikdy neuvadne nebo se nemusí nalít! Vystavte je s hrdostí ve své vlastní váze jako dechberoucí dekoraci.

Vytvořte ještě větší kytici – tuto sadu lze kombinovat s kyticí LEGO Icons 10280 a vytvořit tak velkou kytici nebo 2 různé kytice. Nastávající vázací pásky na květiny mohou individuálně přizpůsobit výšku květin a experimentovat s různými aranžmá 16 nastavitelných stonků a vytvořit tak vlastní jedinečnou sestavu vlastní LEGO Botanical Collection. Tato sada lego icons pro dospělé je součástí lego botanical collection, která je inspirována pravými rostlinami a květinami, a obsahuje prvky z rostlinného plastu, který se vyrábí z udržitelně pěstované cukrové třtiny.

Popusťte uzdu své fantazii a kreativitě s pestrobarevnou sadou kytic LEGO Icons, která obsahuje 8 různých dechberoucích druhů květin pro vytvoření nápadné kytice. S touto sadou květin lego icons můžete kreativně vytvořit nadčasový dárek pro dospělé a překvapit přítele nebo milovanou osobu k narozeninám nebo zvláštní příležitosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka10.31
Hmotnost1.34
Šířka15.04
Číslo dílu10313
Modelka10313
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data faktury

4. URGEAR

#ad

Sada pro dospělé, URGEAR Stavebnice s orchidejí 811 ks s hlavičkou a vyměnitelnými stavebními bloky, Valentýn, pokojová dekorace, umělé rostliny, stavební kostky Architecture, dárek k, rostliny

#ad
URGEAR #ad - NejlepŠÍ dÁrek: v 21. Umělé květiny nikdy nevadnou jsou nejkrásnější dekorací obývacího pokoje v místnosti. Sada bloků orchidejí je založena na orchideji Phalaenopsis, jejíž latinský název zní: Phalaenopsis aphrodite Rchb. Kompatibilní s nejdůležitějšími značkami na trhu. Představujeme zářivě zelené přání, na které můžete napsat vaše nejlepší přání a dopis adresovat osobě, ke dni matek, které dárek předáte.

Pokud ve vaší sadě ještě nějaké díly chybí, okamžitě nás kontaktujte. I* zÁkaznickÝ sluŽba: každý z našich bloků urgear orchid building blocks je před odesláním několikrát testován. Která je známá svými bílými a žlutými okvětními lístky. Skvělá hračka pro rostliny pro interakci mezi rodiči a dětmi a pro všechny, kteří rádi tvoří. Sada stavebních hraček pro rostliny jsou nejlepším dárkem ke dni svatého Valentýna, Vánocům a narozeninám.

Pokud máte ještě další dotazy, odpovíme vám včas. Iv* home decor: rýhovaná váza je v klasickém robin's egg modře zbarvená a zdobena krásnými listy orchidejí, které kvetou jako rýhované mušle k dostání ve změně barvy mezi žlutými a bílými okvětními lístky, které se hodí ke stylu vašeho zařízení. Ii* kvalitní materiály: svorkovnice květiny jsou vyrobeny z netoxických, bezpečných materiálů certifikovaných EU. V* designová inspirace: od orchidejí stavebnicové kostky viktoriánského malíře josepha paxtona před více než 100 lety.
ZnačkaURGEAR #ad
VýrobceURGEAR #ad
Výška16.14
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka12.99
ModelkaWL-195

5. LEGO

#ad

Mädchen, LEGO Creator Rosen, Jungen, Sie und Ihn 40460, kompatibel mit Blumensträußen als Kinderzimmer- oder Schreibtisch-Deko, künstliche Blumen-Set

#ad
LEGO #ad - Kombinierbar mit anderen lego blumen: kombiniere die künstlichen rosen mit den LEGO Tulpen 40461, um eine bunte Blumen-Dekoration zu erstellen oder füge sie für noch mehr Prunk dem LEGO Blumenstrauß 10280 hinzu.

Baubare blumen-deko zum austellen: feiere einen besonderen Valentinstag, indem du Rosen verschenkst, die niemals verwelken! Mit dem LEGO Creator Rosen Set wird es möglich. Gestalten deine inneneinrichtung: jeder rosenstiel der künstlichen Blumen ist über 26 cm lang – perfekt, um sie in einer Vase als Kinderzimmer- oder Schreibtisch-Deko auszustellen. Was ist in der box?: dieses einfach zu bauenden lego blumen enthält 2 rote Blüten, grüne Blätter und längenverstellbare Stiele und eignet sich ideal für die Präsentation in einer Vase als Wohndekoration oder Schreibtischaccessoire.

Ein blumen-geschenk für floristen: die lego creator rosen sind ein tolles Deko-Geschenk für Mädchen und Jungen ab 8 Jahren, die Blumen lieben, und auch ein tolles Muttertag- oder Valentinstag-Geschenk für Sie oder Ihn.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.81
Délka7.52
Šířka5.55
Číslo dílu40460
Modelka40460
Zárukatbd

6. fun4kid

#ad

Stavební kostky, 547 dílů kreativní botanická sbírka pro dívky ve věku 8–12 let není kompatibilní s Lego, Mini Bricks kytice sady, stavebnice z umělých květin, domácí dekorace

#ad
fun4kid #ad - Achtung: Da die Partikel klein sind. Langlebig Ein lebendiger und farbenfroher Blumenstrauß. Einzigartige schöne dekorationkünstliche blumensträuße können in verschiedenen Ecken des Raumes als Dekoration platziert werden. Beeindruckendes baustrauß diese blumenstraußblöcke bieten eine farbenfrohe Darstellung und lustige Formen, inspiriert von echter Baumwolle, Tannenzapfen, Gerbera und Craspedia.

Geeignet für jugendliche ab 16 jahren und erwachsene, Weihnachten, Halloween, Muttertag, 2 x 6, kontaktieren Sie uns und sie werden bedingungslos zurückgesetzt werden. Verpackungsgröße: 22, 1 cm. Angenehme montageder blumenstrauß besteht aus 680 bausteinen, kreatives und achtsames Projekt machen. Geschenk nie falsch gehen universell passend für jeden anlass wie neujahrstag, 9 x 10, geburtstag, ostern, die Blumen lieben.

Es ist auch eine großartige möglichkeit, die ein einzigartiges Geschenk, um Hand-Augen-Koordination während der Montage zu üben. Significant botanical collectionhergestellt aus harmlosem und sicherem Premium-Qualität ABS-Kunststoff. Blumen können das ganze jahr über blühen, als ob der Frühling Ihr Zimmer gebaden wäre. Wenn fehlende Teile vorhanden sind, Hanukka. Bitte halten Sie sie richtig.
Značkafun4kid #ad
Výrobcefun4kid #ad
Výška7.87
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo dílu1657
Modelka1657

7. Ranedo

#ad

Dívky, umělá, pro děti, fialová, chlapce, 547dílná botanická sbírka pro všechny věkové kategorie, Sada květin, Ranedo květiny stavebnice hraček, jedinečná domácí dekorace

#ad
Ranedo #ad - Ekologická dekorace pokoje: stavebnice na kytice jsou vyrobeny z bezpečných a bezpečných, udržitelných materiálů a jsou tak ekologickou alternativou k běžným květinovým aranžmám. Podporuje kreativitu a představivost: tyto květinové kostky nabízejí nekonečné možnosti pro kreativitu a představivost a současně podporují schopnosti řešení problémů, prostorovou představivost a rozvoj jemné motoriky.

Kreativní kytice: sada kytic ranedo je stavebnicová sada z 547 barevných kamenů, růže, se kterými můžete vytvořit živou a realistickou kytici. Fantastický dárek pro všechny věkové skupiny: sada kytic ranedo je skvělý dárek, který podporuje kreativitu a postará se o hodiny zábavy a zábavy. Je perfektní pro děti, přítelkyně, zamilované, den matek, matky, den svatého Valentýna, Nový rok, manželky a rodiny k příležitostem jako Vánoce, narozeniny, Den dětí a Díkůvzdání. S touto sadou lze postavit krásné květiny jako levandule, kamélie, hortenzie, listy a trávy nekompatibilní s LEGO kostkami a bez vázy.

Kromě toho je sada dodávána se snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit, že se do sebe bez problémů vejdou, který usnadňuje vytvoření krásné kytice. Tato sada je dekorační kousek s dlouhou životností a snadno udržovatelný, se kterým můžete vytvářet jedinečná a osobní květinová aranžmá. Intuitivní a uživatelsky přívětivý design z ní dělá zábavnou a přístupnou stavební hračku pro děti i dospělé. Bloky jsou koncipovány tak, takže lze snadno sestavit i složité struktury.
ZnačkaRanedo #ad
VýrobceRanedo #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Modelka1657

8. LEGO

#ad

Stolní dekorace nebo nástěnná dekorace, umělé květiny s růží a gerberami, LEGO Sada kytic 10313 Icons a 10314 Icons sada sušených květin, botanická kolekce pro dospělé

#ad
LEGO #ad - Výrobek 1: nechte své kreativní schopnosti rozkvétat a vytvořte nádhernou domácí dekoraci, která nikdy neuvadne nebo se nepotřebuje nalít! Vystavte je s hrdostí ve své vlastní váze jako dechberoucí dekoraci. Produkt 1: 16 stonků květů se směsí různých druhů umělých květin, gerbery, jako jsou chrpy, levandule, velšský mák, mast na kravu, kapradí kůže, delpiny a lupiny.

Produkt 2: tato sada lego pro dospělé je plná realistických detailů: gerbera a růže jsou středem pozornosti, živé barvy zajišťují nečekaný pohled, a teplé, díky kterému se lidé dvakrát podívají. Výrobek 2: jakmile sadu květin lego dokončíte, stane se z ní nádherná stolní dekorace nebo nástěnná dekorace, na kterou si budeš navždy vzpomínat. Výrobek 2: sušené květiny lego icons jsou inspirovány barvami podzimu a lze ji použít jako nástavec na tabuli nebo zavěsit na zeď jako působivou nástěnnou dekoraci. Produkt 2: tato sada lego botanical collection nabízí relaxační zážitek během fáze stavby: Model má dělený design, takže se mohou sestavit 2 osoby a strávit s ním spoustu času.

Výrobek 1: nastávající vázací pásky na květiny mohou individuálně přizpůsobit výšku květin a experimentovat s různými aranžmá 16 nastavitelných stonků, aby vytvořili vlastní jedinečnou kompilaci vlastní LEGO Botanical Collection. Produkt 1: popusťte uzdu své fantazii a kreativitě s pestrobarevnou sadou kytic LEGO Icons, která obsahuje 8 různých dechberoucích druhů květin, abyste vytvořili nápadnou kytici.
ZnačkaLEGO #ad

9. Mould King

#ad

Dárek k narozeninám – jednotlivé třešňové květy bez vázy, den svatého Valentýna, vhodné na Vánoce, upínací bloky, Mould King Stavebnice 24011 Květiny Botanical Collection 108 dílů DIY umělé květiny

#ad
Mould King #ad - Působivé dárky, které vytvoří vzpomínky na věčnost. Botanická kolekce: tento květinový stavebnicový blok obsahuje 1 upínací kostky umělých květin: třešňové květy, délka činí 25, uspořádat okvětní lístky a listy, 6 cm. Skvělý nápad na dárek: stavebnice květin nikdy nevyblednou a představují příslib věčné lásky.

Tato překrásná hračka s umělými květinami je mimořádným a jedinečným dárkem pro rodinu nebo blízké na Den díkůvzdání, Den matek, narozeniny a další. Společně s rodinou nebo přáteli je stavba skvělou činností. Dekorace pokoje: umělé kytice svorkovnice lze použít jako dekoraci psacího stolu, obývacího pokoje, pracovny. Není třeba zalévat, ložnice, vhodné také pro ty, kteří mají rádi květiny, ale kvůli alergii na pyl se nemohou přiblížit pravým květinám.

Díky nastavitelné délce stonků můžete popustit uzdu své fantazii, měnit délku stonku a kombinovat s jinými kyticemi. Design kytice : můžete si koupit více nebo různé druhy květinových svorkových bloků, abyste vytvořili kytici a navrhněte svou oblíbenou kytici stavebních kostek. Prémiový materiál: každý stavební blok je vyroben z kvalitního materiálu ABS s pokročilým barevným zpracováním. Díly mají dobrý stupeň uzamčení, jsou netoxické, bez zápachu.
ZnačkaMould King #ad
VýrobceGuangdong Yuxing Technology Industry Co., Ltd #ad
Číslo dílu24011
Modelka24011

10. Balcony and Juice

#ad

Pro ženy, nejnovější kreativní dekorace do domácnosti, umělé květiny, květiny, dospělé,, Sada květinových stavebnicových kostek, dárek k narozeninám, stavebnice, DIY sada stavebních hraček, kytice

#ad
Balcony and Juice #ad - Dobrá kvalita: stavebnice kytice jsou z neškodného a bezpečného abs plastu a jsou kompatibilní s velkými značkami. Tato kytice pro dospělé/teenagery je skvělou volbou pro dárek. Není součástí vázy. Nejnovější a jedinečný dárek pro ženy: ať už jde o narozeniny, den matek nebo jinou příležitost, den otců, den svatého valentýna, kytice světlých růží je klasickou a půvabnou volbou jako dárek pro maminku/tátu nebo dárek pro přítelkyni / přítele.

Stavebnice kytice růžových květin: skládá se ze tří červených růží, květinového bloku Baby's Breath a umělého eugalického listu, motto: Věčná láska. Krásná domácí dekorace: tuto krásnou kytici lze umístit do obývacího pokoje, manželku, ložnice bez vázy nebo jako dárek pro vaši přítelkyni, jídelního stolu, přítele / manžela.

Krásná kytice rostlin je trvanlivá a nikdy nevadnoucí dekorace, díky níž bude každá příležitost brilantní. Kytice růží pro zamilované: růže jsou symbolem lásky a statečnosti po celém světě a jsou vhodné pro milovníky, kteří si navzájem dávají. Stavební kámen růže nikdy nevybledne, jedná se o světlou dekoraci na doma, váš milenec bude mít vždy pocit, že vás miluje.
ZnačkaBalcony and Juice #ad
VýrobceBalcony and Juice #ad
Výška5.91
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka5.91
Číslo díluL0001
ModelkaL0001