Top 10 Porsche Cayenne Zubehör – Autopříslušenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BUSHBOCK Premium Cover

#ad

M, 4 velikosti červená, BUSHBOCK® Premium kryt na auto do interiéru pro Porsche apod. – saténové ochranné pouzdro látka – krycí plachta na auto garáž do interiéru – 2 barvy

#ad
BUSHBOCK Premium Cover #ad - Optimální materiál pro ochranu auta: použitý materiál je prodyšný, takže se snižuje tvorba vlhkosti pod plachtou – navíc vnitřní materiál chrání lak, takže kryt nezanechává žádné škrábance nebo jiná poškození na vašem kupé nebo limuzíně.

Skvěle se přizpůsobí, aby se zabránilo poškrábání. Vhodné pro vnitřní prostory: krycí plachtu lze použít v různých interiérech – tak ji lze optimálně použít např. Přizpůsobí se vašemu vozidlu: kryt je k dostání v různých velikostech podrobnosti viz obrázky výrobku a má po obvodu stahovací gumičku – automobil je proto chráněn přesně tak, protože vysoce elastický textilní materiál se strečovou tkaninou se optimálně přizpůsobí každému obrysu.

Ve sklepě, garáži, kůlně, dílně nebo dalších prostorách, aby byl automobil chráněn před vnějšími vlivy. Elastická, je prodyšná a uvnitř flaušově měkká, sametově měkká ochrana pro vaše osobní vozidlo. Pořiďte si nyní svůj nový stylový kryt! .
ZnačkaBUSHBOCK Premium Cover #ad
VýrobceBUSHBOCK Premium Cover #ad
Hmotnost5.95
Číslo díluBBStretchCarCover
ZárukaZáruka výrobce 12 měsíců

2. FORTEM

#ad

Taška do zavazadlového prostoru, protiskluzové dno, nastavitelné bezpečnostní popruhy, skládací, FORTEM Organizér do zavazadlového prostoru, skládací organizér do zavazadlového prostoru s přihrádkami

#ad
FORTEM #ad - Naše taška do zavazadlového prostoru je nejlepší mezi organizéry do auta a úložnými boxy s několika postranními kapsami a až 3 přihrádkami, takže můžete odstranit chaos v zavazadlovém prostoru. Skládací taška do auta, taška do zavazadlového prostoru s odnímatelným víkem – tašku do zavazadlového prostoru můžete použít také jako organizér na zadní sedadlo nebo spolujezdce a umístit ji uprostřed svého vozidla, protože je skládací na 1 přihrádku.

Uspořádejte celou řadu předmětů, doplňky kabelky, od potravin až po kancelářské potřeby, boty nebo dětské hračky. Zůstává pevně na svém místě – náš organizér do zavazadlového prostoru má protiskluzové proužky, které zabraňují sklouznutí a nastavitelné popruhy s kovovými háčky pro upevnění ve vašem zavazadlovém prostoru. Můžete dokonce spojit 2 nebo více našich tašek do zavazadlového prostoru pomocí vzájemně propojených přezek.

Multifunkční taška do zavazadlového prostoru do auta – boxy do zavazadlového prostoru fortem usnadňují a usnadňují organizaci v autě. Vneste pořádek do zavazadlového prostoru a vytvořte místo pro svůj chladicí box nebo kempingové vybavení. Ukládejte malé předměty do bočních přihrádek s hustými oky nebo v kapsách s výklopnými dvířky tašky do zavazadlového prostoru pro uložení auta. Včetně bonusového ručníku z mikrovlákna. Robustní design boxu – prémiový organizér do zavazadlového prostoru od fortem je zesílený stabilními dny, takže je podepřena každá boční stěna.
ZnačkaFORTEM #ad
VýrobceFORTEM #ad
Výška22.05
Délka16.14
Hmotnost2.45
Šířka10.63
Číslo díluFRTM-TO
ModelkaFRTM-TO

3. Cosmos

#ad

Kryt na auto pro vnitřní použití kompatibilní se všemi běžnými limuzínami střední třídy, přesnost lícování, měkká podšívka, elastická, prodyšná a prachotěsná tkanina, červená, Cosmos

#ad
Cosmos #ad - 2019 nejlepší plachta na auto pro vnitřní použití. Snadné skladování a praní: dodávaná taška pro přepravu nebo pro řádné a kompaktní uložení ručníku, když jej nepoužíváte. Obsah: 1 plachta na auto cosmos, 1 úložná taška.

Lze prát v pračce na 30 stupňů. Přesnost: design krytu auta a elastické dno zajišťují perfektní tvar, který usnadňuje oblékání a odkládání. VnitŘnÍ pouŽitÍ: kvalitní kryt do interiéru auta, vhodný pro soukromé účely a profesionální použití v autodomech. Dlouhodobá ochrana: prodyšný, lehký 130 g/m² a odolný materiál, který chrání vaše auto před poškrábáním, prachem, nečistotami, zvířecími tlapkami a vyblednutím laku.

Kompatibilní se střední třídou: ideální pro velká klasická/moderní auta, ford mondeo, Maserati GT, včetně BMW M3 M4, Porsche 911, mercedes SL, Ferrari 458, Honda NSX a podobné modely. Hedvábně hladký a pružný materiál lak nepoškodí. Rozměry: 486 x 139 x 120cm, velikost L, červená.
ZnačkaCosmos #ad
VýrobceCosmos Car Accessories #ad
Výška47.24
Délka191.34
Hmotnost4.41
Šířka74.41
Číslo dílu10376
Modelka10376
Zárukažádné

4. AojSup

#ad

95 l, multifunkční box do, do zavazadlového prostoru, extra velká skládací taška do zavazadlového prostoru, AojSup XXL organizér do zavazadlového prostoru, organizér do auta, více přihrádek

#ad
AojSup #ad - Vysoká kvalita a vysoká stabilita– organizér do zavazadlového prostoru od aojsup je vyroben z kvalitního polyesteru oxford 1680d, odpuzuje nečistoty, který je odolnější než jiné látky na trhu, je odolný proti opotřebení a snadno se čistí. Pokud jej již nepoužíváte, lze ji také složit na velikost běžné tašky na laptop a tak snadno uložit a přepravovat.

Skládací design – počet přihrádek můžete přizpůsobit nastavením stabilních uzávěrů na straně, takže je můžete složit do úložného boxu na přední sedadlo. Vynikající zákaznický servis – spokojenost zákazníků je naší prioritou. Na spodní straně uložení auta se nachází 3 protiskluzové proužky, které zabraňují náhodnému sklouznutí úložného boxu během jízdy a předměty jsou rozptýlené, aby byla zajištěna bezpečnost jízdy. 1 velkou tašku, potravin, hraček, sportovního náčiní, 12 síťovaných kapes a 7 elastických upevňovacích kroužků lze použít k uložení menších předmětů.

Všechny boční stěny a příčky jsou zesíleny 5 mm silným materiálem a mají přísný postup šití a speciální lemovací postup pro vyšší stabilitu a nosnost. Tento úložný prostor do auta má 5 přihrádek a lze jej použít k uložení svačinek, vybavení pro přežití atd. Pokud máte dotazy k našemu organizéru do zavazadlového prostoru auta, kontaktujte nás prosím ihned a my se Vám ozveme co nejdříve! Bitte seien Sie versichert, zu kaufen. Exkluzivní nadměrná velikost a několik přihrádek – organizér do kufru od aojsup měří 81 d × 37 š × 33 v cm a má objem až 95 l.
ZnačkaAojSup #ad
VýrobceAojSup #ad
Výška12.99
Délka14.57
Šířka31.89
Číslo díluAM502767
ModelkaAojSup

5. Salusy

#ad

Salusy Interior Car Center Console Seat Side Storage Box Holder Organizer For Porsche Cayenne 2011-2017

#ad
Salusy #ad - Bitte bestätigen Sie die Eignung vor Bestellung. Aus hochwertigem ABS. Eine reihe von 2pcs. Geeignet für porsche Cayenne 2011–2017. Einfache Installation.
ZnačkaSalusy #ad
VýrobceSalusy #ad
Výška2.64
Délka6.54
Šířka6.9
Číslo díluL1358
ModelkaL1358

6. FORTEM

#ad

2 přihrádky, taška do zavazadlového prostoru, skládací organizér do zavazadlového prostoru s přihrádkami, nastavitelné bezpečnostní popruhy, protiskluzové dno, FORTEM Organizér do zavazadlového prostoru, skládací víko šedý

#ad
FORTEM #ad - Spodní polovina organizéru je kromě toho vodotěsná. Zůstává pevně na svém místě – náš organizér do zavazadlového prostoru má protiskluzové proužky, aby se zabránilo sklouznutí a nastavitelné popruhy s kovovými háčky pro upevnění ve vašem zavazadlovém prostoru. Odnímatelné víko zajišťuje, že vaše předměty nejsou viditelné a nabízí dodatečnou bezpečnost.

Skládací taška do auta taška do zavazadlového prostoru s odnímatelným víkem – tašku do zavazadlového prostoru můžete použít také jako organizér na zadní sedadlo nebo spolujezdce a umístit ji do středu vašeho vozidla, protože je skládací na 1 přihrádku. Ukládejte malé předměty do bočních přihrádek s hustými oky nebo elastických postranních kapes tašky do zavazadlového prostoru pro uložení auta. Můžete dokonce spojit 2 nebo více našich zavazadel do zavazadlového prostoru s přezkami. Vneste do svého kufru pořádek a vytvořte místo pro svůj chladicí box nebo kempovací vybavení.

Vezměte si ji s sebou – s robustními držadly můžete nosit své zboží z zavazadlového prostoru. Robustní design boxů – prémiový organizér do zavazadlového prostoru do auta od fortem je zesílený stabilními deskami, takže je podepřena každá boční stěna. Naše taška do zavazadlového prostoru je nejlepší mezi řešeními organizéru a úložnými boxy s několika postranními kapsami a až 3 přihrádkami, takže můžete odstranit chaos v zavazadlovém prostoru. Včetně bonusového hadříku z mikrovlákna.
ZnačkaFORTEM #ad
VýrobceFORTEM #ad
Výška56
Délka41
Hmotnost4.5
Šířka27
Číslo díluFRTM-TO
ModelkaFRTM-17-21-TO-V2

7. Upgrade4cars

#ad

Přepravu, potřeby, taška do zavazadlového prostoru pro nákup, uložení univerzálního skládacího boxu, malý a stabilní, Upgrade4cars Organizér do zavazadlového prostoru se suchým zipem, pořádek

#ad
Upgrade4cars #ad - Během několika sekund připraveno k použití, zesílené stěny a podlahové desky, mnohostranně použitelné, stabilní rukojeti pro optimální komfort při nošení | Upgrade4cars upgrade now!.

Vysoce kvalitní tkanina oxford | vlastnosti: Vodoodpudivá, odolná, bez zápachu, odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje. Očka z ušlechtilé oceli nabízejí dodatečné možnosti upevnění. 2 prostorné hlavní přihrádky, síťové kapsy na vnitřní straně pro malé předměty, extra kapsa na vnější straně pro maximální funkčnost. Suchý zip na spodní straně pro bezpečné držení. Tvůj věrný společník pro řádný zavazadlový prostor.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška10.24
Délka19.69
Hmotnost1.9
Šířka12.6
Číslo díluO-1
ModelkaO-1

8. ceeniu

#ad

Vestavěný akumulátor, ultrazvukový rozprašovač, 45 ml přírodní parfém do auta, vůně auta F26,, vydrží 4 měsíce, inteligentní 3 režimy, automatické zapnutí/vypnutí, Ceeniu Osvěžovač vzduchu do auta

#ad
ceeniu #ad - Velmi bezpečný: osvěžovač vzduchu do auta lze bezpečně používat v rozsahu teplot od -40 °c do 70 °c a odstraňuje všechny bezpečnostní obavy v horkých letních dnech. Viditelná vůně auta: s atomizační funkcí příští generace našeho osvěžovače vzduchu do auta zažijete rychlou, zajímavou a pokrokovou vůni, která pozvedne atmosféru vašeho auta na zcela novou úroveň.

Přesně ta správná vůně auta: jemným dotykem prstu můžete přepínat mezi 3 režimy pro přizpůsobení koncentrace vůně v autě. Dvojité konektory typu c a usb umožňují současné nabíjení vašeho smartphonu a osvěžovače vzduchu do auta, pouze 1 hodina nabíjení umožňuje až 40 dní používání vůně auta, takže si již nemusíte dělat starosti s nedostatečnými zásuvkami. Velmi dlouhá životnost: s naší 45ml vůní do auta si užijete dlouhotrvající zážitek z vůně, která vydrží až 4 měsíce nebo dokonce déle. Všechny otázky zodpovíme dokonalým řešením.

Nabízí vám cenově výhodnou a pohodlnou možnost, jak vaše auto čerstvě vonět. Odpovíme vám do 24 hodin. 100% přírodní vůně do auta umožňuje použití bez obav i těhotným ženám a dětem. Tento perfektní malý energeticky úsporný společník vás osvobodí od manuálních operací, takže si už nemusíte dělat starosti. Nechte ho vylepšit styl vašeho vozu! automatické zapnutí/vypnutí: díky inteligentnímu čipu čipů pocítíte vůni do auta ihned, osvěžovač vzduchu do auta se automaticky vypne, a když vystoupíte, jakmile nastoupíte, aby šetřil proud a parfém.
Značkaceeniu #ad
Výrobceceeniu #ad
ModelkaF26

9. ITrims

#ad

Autozubehör, 2 Stück schwarz, Mittelkonsole, Seiten-Organizer, Innenraum, ITrims Aufbewahrungsbox für Porsche Cayenne 2011–2018, Sitz

#ad
ITrims #ad - Anwendung: passend für porsche cayenne 2011, 2017, 2012, 2015, 2016, 2013, 2014, 2018. Zustand: 2 stück neue auto-zubehörteile, bieten eine modische Dekoration für Ihr Auto. Service: bitte zögern sie nicht, wir werden unser Bestes tun, wenn irgendeine Frage gibt, uns zu sagen, um Ihnen zu helfen. Einfache installation. Hergestellt aus hochwertigem ABS-Kunststoff, schützt Ihr Auto vor Kratzern und Abrieb. Strenger fabrik-QC-Test, hohe Qualität.
ZnačkaITrims #ad
VýrobceITrims #ad
Číslo díluZYCWHBLPSCY1116

10. Drive Auto Products

#ad

Drive Auto Products, Organizér do auta – organizér do zavazadlového prostoru – taška do zavazadlového prostoru s upínacími popruhy – praktický skládací box do auta – robustní taška s mnoha přihrádkami

#ad
Drive Auto Products #ad - Výhody – aby taška dlouho vydržela, je každá deska zesílena tuhými základními deskami – celkem 13! režim předního sedadla je ideální pro služební cesty nebo sólo cestující, protože se upevní na sedadlo spolujezdce a připne se kolem opěradla, a aby taška držela vzpřímeně, aby při brzdění nespadla dopředu.

Tenké boční díly nebo příliš slabé spodní dno nebo spodní strany se suchým zipem, aby odstranila problémové oblasti jiných modelů, díky kterým se taška sklouzává, chybějící kapsy nebo malé nebo jen velké nastavení velikosti. Proč? protože jsme provedli přesný výzkum toho, co kupující na svých organizérech do auta mají rádi nebo nemají rádi. Perfektní design – tuto novou verzi drive auto products přihlášenou k patentu si absolutně zamilujete. Všechny potřebné funkce – tato taška byla vyvinuta tak, jako např.

Zvláštnosti – prémiová látka oxford 600d, tablety, 2 velké přední kapsy, telefony, 8 postranních kapes ze síťoviny, pořadače nebo hatchback pro nástroje, rýhované panely drží šálky na kávu/lahve na vodu, kompletně opláštěné, skládací přihrádky se hodí pro pracovní sešity, potřeby domácích zvířat a další!. Bonus – volitelné uzávěry popruhů lze utáhnout jako u sítě na zavazadla, aby bylo možné zavěsit opěrku sedadla nebo do kotvy na zadní sedadlo, takže vaše věci zůstanou vždy bezpečně na svém místě.
ZnačkaDrive Auto Products #ad
VýrobceDRIVE AUTO PRODUCTS #ad
Výška11
Délka23
Hmotnost3
Šířka17
Číslo díluFBA_635635175207
ModelkaFBA_635635175207