Top 10 Puzzle 2000 Teile Hirsch – Skládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

12718 V říši gigantů, s 200 dílky ve formátu XXL, Ravensburger Dětské puzzle, puzzle dinosaurů pro děti od 8 let

#ad
Ravensburger #ad - Pestrá zábava z puzzle pro velké i malé děti! s rozmanitostí motivů xxl dětských hádanek Ravensburger se dívky a chlapci ponoří do fantastických světů, hrají svá oblíbená zvířata a postavy nebo poznávají nové země a kontinenty.

Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci.

Výrobek obsahuje 200 xxl dílků ravensburger dětské puzzle ve formátu 49 x 36 cm pro dívky a chlapce od 8 let. Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce. Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1.5
Délka13.25
Hmotnost0.88
Šířka9
Číslo díluVR-880
Modelka12718
ZárukaZáruka 2 roky

2. Ravensburger

#ad

12660 zvířat v džungli, s 200 dílky ve formátu XXL, Ravensburger Dětské puzzle, zvířecí puzzle pro děti od 8 let

#ad
Ravensburger #ad - Výrobek obsahuje 200 xxl dílků ravensburger dětské puzzle ve formátu 49 x 36 cm pro dívky a chlapce od 8 let. Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle.

Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci.

Pestrá zábava z puzzle pro velké i malé děti! s rozmanitostí motivů xxl dětských hádanek Ravensburger se dívky a chlapci ponoří do fantastických světů, hrají svá oblíbená zvířata a postavy nebo poznávají nové země a kontinenty.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost0.54
Šířka11.81
Číslo dílu126606
Modelka126606
ZárukaZáruka 2 roky

3. Ravensburger

#ad

Puzzle s 2000 dílky pro dospělé a děti od 14 let, motiv Aimee Stewart, Ravensburger Puzzle 16652, Velká zvěř

#ad
Ravensburger #ad - Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, stabilní dílky puzzle, přesně tvarované dílky puzzle, vyrobené z recyklované lepenky.

Obsah: 2000 dílků ravensburger puzzle, 00 cm x 75, ve formátu 98, 00 cm, vhodné od 14 let.2000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže. Puzzle ravensburger se stanem a nalepeným vzorem se výborně hodí také jako nástěnná dekorace. Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2.25
Délka17
Hmotnost3
Šířka11.75
Číslo dílu16652
Modelka16652
ZárukaZáruka 2 roky

4. Ravensburger

#ad

Spirit Island Canada, krajinné puzzle s motivem Kanady, Ravensburger Puzzle 16714, puzzle 2000 dílků pro dospělé a děti od 14 let

#ad
Ravensburger #ad - Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, přesně tvarované dílky puzzle, stabilní dílky puzzle, vyrobené z recyklované lepenky.

Obsah: 2000 dílků ravensburger puzzle, ve formátu 75, 00 cm, 00 cm x 98, vhodné od 14 let.2000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže. Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Puzzle ravensburger se stanem a nalepeným vzorem se výborně hodí také jako nástěnná dekorace.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka29.53
Hmotnost3.09
Šířka38.58
Číslo dílu16714
Modelka16714
ZárukaZáruka 2 roky

5. Ravensburger

#ad

Unterwasserwelt-Puzzle für Kinder ab 8 Jahren, mit 200 Teilen im XXL-Format, Ravensburger Kinderpuzzle, 12944 Versunkenes Schiff

#ad
Ravensburger #ad - Kinderpuzzles sind das ideale spielzeug für Kinder jeden Alters: Puzzles unterstützen spielerisch die Entwicklung der Kinder und wirken sich positiv auf Motorik und Konzentration aus. Die größe der puzzleteile ist der Altersangabe angepasst und liegen den kleinen Puzzlern gut in der Hand.

Ravensburger qualitätsprodukte bestehen aus extradickem, langlebigem Material und ermöglichen so langen Puzzlespaß. Das produkt beinhaltet ein 200 xxl teile ravensburger Kinderpuzzle im Format 49 x 36 cm für Mädchen und Jungen ab 8 Jahren. Bunter puzzlespaß für große und kleine kinder! mit der ravensburger Motivvielfalt der XXL Kinderpuzzles tauchen Mädchen und Jungen in fantastische Welten, puzzeln ihre Lieblingstiere und -charaktere oder lernen neue Länder und Kontinente kennen.

Ravensburger kinderpuzzle sind das beste Geschenk zu jedem Anlass: Geburtstag, Weihnachten, Ostern oder einfach als tolle Freizeitbeschäftigung.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1
Délka13
Hmotnost1.04
Šířka9
Číslo dílu12944
Modelka12944
Záruka2 Jahre Gewährleistung

6. Ravensburger

#ad

Ravensburger Puzzle, 1000 dílků, Chaos v galerii

#ad
Ravensburger #ad - 1000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže.

Obsah: 1000 dílků ravensburger puzzle, 00 cm x 50, 00 cm, ve formátu 70, vhodné od 14 let. Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, stabilní dílky puzzle, přesně tvarované dílky puzzle, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, vyrobené z recyklované lepenky. Puzzle ravensburger se stanem a nalepeným vzorem se výborně hodí také jako nástěnná dekorace.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka27.52
Šířka19.57
Číslo dílu16996
Modelka16996
ZárukaZáruka 2 roky

7. Ravensburger

#ad

Ravensburger Puzzle Jízdní kola s 1000 díly v Amsterdamu – veselé puzzle pro dospělé a děti v osvědčené kvalitě Ravensburger

#ad
Ravensburger #ad - Více než pouhá hra s položkami: puzzle od ravensburger je ideální koncentrační trénink pro děti, skvěle se hodí k běhání mozku pro dospělé a podporuje puzzle všech věkových kategorií při relaxaci v každodenním životě.

Ravensburger puzzle jízdní kola v amsterdamu zachycuje atmosféru a jedinečnou atmosféru hlavního města Nizozemska v 1000 dílech. Pohled z jednoho z mostů typických pro Amsterdam je jedním z nejoblíbenějších fotografických motivů pro cestovatele. Uklidňující zaměstnání pro dospělé a děti: složení puzzle od ravensburger s 1000 dílky nebo více je ideální zábava pro dospělé a děti a vynikající tip proti nudě. Je jedno, zda puzzle po jednorázovém položení použijete jako dekoraci v bytě nebo se opakovaně skládáme do nového puzzle – vzpomínky na minulé cesty do Holandska vždy znovu oživují a jsou tak ideálním dárkem pro fanoušky Holandska.

Kvalita puzzle ravensburger v kostce: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným razicím nožům, přesně tvarované a stabilní kousky puzzle, nereflexní obraz puzzle s přírodním plátnem, vyrobeno z recyklované lepenky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2.25
Délka14.75
Hmotnost1.85
Šířka10.75
Číslo dílu19606
Modelka19606
ZárukaZáruka 2 roky

8. Ravensburger

#ad

Puzzle 1000 dílků pro dospělé a děti od 14 let, puzzle s motivem jelena, magický jelen, Ravensburger Puzzle 15018

#ad
Ravensburger #ad - Obsah: 1000 dílků ravensburger puzzle, 00 cm x 50, ve formátu 70, 00 cm, vhodné od 14 let. Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, stabilní dílky puzzle, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, přesně tvarované dílky puzzle, vyrobené z recyklované lepenky.

1000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže. Puzzle ravensburger se stanem a nalepeným vzorem se výborně hodí také jako nástěnná dekorace. Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka27.52
Hmotnost0.44
Šířka19.57
Číslo dílu15018
Modelka15018
ZárukaZáruka 2 roky

9. Educa

#ad

2000 Teile Puzzle für Erwachsene und Kinder ab 14 Jahren, Educa, Puzzle 2000 Teile für Erwachsene | Der Garten der Lüste, Hieronymus Bosch 18505

#ad
Educa #ad - Entdecken sie mit dem hochwertigen 2000-teile-puzzle "der garten der lüste" das Meisterwerk des niederländischen Malers Hieronymus Bosch. Die wertige schachtel dient als Motiv-Vorlage und Aufbewahrung.

Puzzeln ist eine angenehme und kreative beschäftigung im Alltag - egal ob als Zeitvertreib, zur Entspannung, als herausforderndes Hobby, zur Förderung der Konzentration oder ganz einfach gegen die Langeweile. Die wunderschönen motive können immer wieder neu gepuzzelt oder nach dem Legen z. B. Empfohlen ab 14 Jahren. Die fsc-zertifizierten puzzles werden nach strengen Sicherheits- und Qualitätskontrollen und nur aus hochwertigen, recycelbaren und umweltfreundlichen Rohstoffen hergestellt.

Educa: robuste und präzise puzzle-qualität aus Spanien. Inklusive Puzzle-Kleber. Inhalt: 2000-teiliges educa puzzle, gelegte größe: 96 x 68cm. Als dekoration aufgehängt werden. Die drei tafelbilder zeigen detailreiche Szenen, die das Paradies, die Hölle und den Garten der Lüste darstellen.
ZnačkaEduca #ad
VýrobceCarletto Deutschland #ad
Výška2.25
Délka17
Hmotnost2.9
Šířka11.8
Číslo dílu18505
Modelka18505
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

10. Starnberger Spiele

#ad

Waldbaden Puzzle, Starnberger Spiele, Geschenk für Natur- und Waldliebhaber, Für Kinder und Erwachsene, 1000 Teile

#ad
Starnberger Spiele #ad - Einzigartiges design: tolle collage mit stimmungsvollen waldmotiven und wunderschönen Detailaufnahmen. Hergestellt in Deutschland. Es entschleunigt den Geist, fördert die Konzentration und schult die feinmotorischen Fähigkeiten. Tauchen sie beim puzzeln in diese sorgfältig ausgewählte Kombination von Naturmotiven ein, die wie gemacht ist für einen entspannten Puzzle-Abend oder Nachmittag.

Inhalt: 1000 teile, ab 14 jahren geeignet oder für fortgeschrittene puzzler. Das perfekte geschenk für naturfreunde und waldliebhaber – zu ostern, Größe des fertig gelegten Puzzles: 68 x 48cm, Weihnachten oder zum Geburtstag für Freunde und Familie – oder für Sie selbst! Ideal als einstieg für puzzle mit 1000 Teilen.

Puzzeln ist der ideale zeitvertreib, um sich vom Alltag abzulenken und zu erholen. Die stimmung und atmosphäre des Waldes werden im wahrsten Sinne des Wortes greifbar. Gedruckt auf premium-puzzlepappe mit 2 mm stärke, präzise gestanzte Puzzleteile und große Formenvielfalt. Die detailreichen motive laden zum genauen Betrachten ein und garantieren ein großartiges Puzzle-Erlebnis. Höchste hd-druckqualität für feine Farbabstufungen sowie brillante und leuchtende Farben.
ZnačkaStarnberger Spiele #ad
VýrobceStarnberger Spiele #ad
Výška2.36
Délka14.96
Šířka9.06