Top 10 Qizenme Gewürzregal – Police na kořenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Deco haus

#ad

štětec, 48 nálepek, nálevka, stojan na koření s 24 dózami na koření, háčky – lze použít na stání a k zavěšení, Regál na koření Deco haus se skleničkami na koření – 3patrový kovový regál – sada kuchyňského organizéru

#ad
Deco haus #ad - Rám je stabilní a neviklá se. Spousta místa pro vaše koření – nemáte požadované koření nikdy po ruce? S touto třípatrovou stojací a nástěnnou policí bude přehledné uložení koření hračkou.

Pro rozmanité využití v kuchyni – náš regál na dózy je robustní a má dlouhou životnost. Vneste do kuchyně pořádek – tato sada obsahuje kuchyňský regál, lepicí podložky, dvě sypátka, nálevku, 24 sklenic, štětec, 48 nálepek, křídový popisovač, háčky a upevňovací součástky. Pomocí lepicích podložek můžete navíc zabránit poškrábání vaší pracovní desky regálem.

Praktické a jednoduché – tato sada obsahuje další praktické pomůcky, které udržují pracovní desku čistou. Použijte nálevku k naplnění sklenic a očistěte ji kartáčem. Sklenice můžete označit předtištěnými štítky nebo popsat popisovačem prázdné nálepky. Začněte hned – tento úložný regál se dodává kompletně složený.
ZnačkaDeco haus #ad
VýrobceMortred #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost9.92
Šířka1
Číslo díluBlack
ModelkaBlack

2. Luxva

#ad

Luxva® Bambusový regál na koření na stěnu nebo stojící, 28 × 28 × 11,5 cm, kuchyňský regál se 2 prostornými patry, stojan na koření pro uložení kořenek a bylinek moderní velký

#ad
Luxva #ad - Rozsah dodávky a instalace: 1 x regál na koření, 1 x šroubovák, 1 x montážní návod, 2 x nástěnné šrouby + hmoždinky, 4 x regálové šrouby, 2x nástěnný držák. Velikost našich regálů 28 × 28 × 11, 5 cm byla díky testování se všemi běžnými kořenkami a sklenicemi perfektně přizpůsobena a nabízí spoustu místa ve dvou řadách a dvou patrech.

Mnohostranně použitelný: náš regál je opravdu všestranný a může kromě vaší kuchyně ozdobit i jiné místnosti jako koupelnu, obývací pokoj, dětský pokoj atd. Moderní design: klademe důraz nejen na udržitelnost, ale chceme pomocí našich moderních a minimalistických designů zkrášlit dnešní domov.

Perfektní řešení pro koření a co. Velmi jednoduchá montáž a instalace. Kvalitní a dlouhá životnost: z robustního a ekologického bambusového materiálu pro nejlepší kvalitu a dlouhou životnost.
ZnačkaLuxva #ad
VýrobceluXva #ad
Hmotnost2.01
Číslo díluKAV2
ModelkaKAV2

3. Zri Bamboo

#ad

Bambusholz, schwarz, erweiterbares Ausstellungsregal von 32 bis 56 cm, Zri Bamboo Gewürzregal für Schrank – 3 Etagen

#ad
Zri Bamboo #ad - Vielseitiger organizer: organisieren sie nicht nur gewürzflaschen und Gläser, halten Sie Schrank, machen Sie Dinge sichtbar und zugänglich, sondern auch Vitaminflaschen und ätherische Öle und bewahren Sie Kosmetika wie Lippenstift und Nagellack auf, Speisekammer oder Schrank ordentlich.

Wie zu verwendenbitte legen sie das gewürzregal horizontal in den Schrank, 5 cm, die Tiefe der Regale beträgt von 2, 28 bis 6, passt viele Gewürzgläser. Niemals in die Spülmaschine geben oder eintauchen. Schwarzer bambus-gewürz-organizer: aus bambus, speisekammer und Schrank, schwarze farbe passt zu Ihrem Schrank, stabil für viele Gewürz- und Gewürzgläser, ein anständiges Weihnachts- und Einweihungsgeschenk.

Pflegeleichtwischen sie das gewürzregal mit einem feuchten Tuch ab, dann trocknen Sie es gründlich an der Luft. Nicht senkrecht stellen. Verstellbares gewürzregal: größe l x b x h: 32, 5 cm b x 10, 9 cm h, erweitern sie das gewürzregal aus holz auf die Größe, 5 cm x 19, 3 cm ~ 57, die zu Ihrem Raum und Ihren Bedürfnissen passt.
ZnačkaZri Bamboo #ad
VýrobceZhenghe Ruichang #ad
Výška4.3
Délka7.7
Hmotnost2.09
Šířka12.7

4. X-cosrack

#ad

Speisekammer, Schranktür, Gewürzhalter mit Haken, Aufbewahrung für Küche, höhenverstellbar, 5 Ebenen, schwarz lackiert, hängendes Gewürzregal, X-cosrack Gewürzregal zur Wandmontage

#ad
X-cosrack #ad - International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Höhenverstellbar: x-cosrack gewürzregal kann nach oben und unten an die höhe der Gläser angepasst werden; breiter Korb 11 cm für mehr Gegenstände, große Flaschen und Gläser, Dosen usw.

Kein gewürzregal, nicht geeignet für Ihre Flaschen und Dosen mehr. Großes fassungsvermögen: für bis zu 64 gewürzgläser mit einem fassungsvermögen von 170 ml oder 72 113 ml oder große Flaschen und Dosen; leicht zu erreichen auf einen Blick; vermeiden Sie das lästige Suchen durch unordentliche Schrank oder Arbeitsplatte beim Kochen. Doppeltes design: dieses gewürzregal kann nicht nur als einzelnes regal mit 5 ebenen verwendet werden, sondern auch als zwei getrennte Regale je nach Bedarf oder Ihrer Platzgröße.

Befestigen sie sie an der wand oder tür oder stellen Sie sie in den Schrank oder die Speisekammer, um Ihre Küche ordentlicher und ordentlicher zu halten. Robuste metallstruktur: aus verdicktem stahlblech, 2 cm breite x 11, stabiler; Größe: 42, 7 cm Tiefe x 82 cm Höhe; fünf Bonus-Haken zum Aufhängen weiterer Dinge.
ZnačkaX-cosrack #ad
VýrobceMerya #ad
Výška32.3
Délka16.6
Hmotnost0.25
Šířka5.4
Číslo díluCCC01
ModelkaB0836TG3WH

5. Hanseküche

#ad

Hanseküche Regál na koření ze dřeva – certifikovaný FSC® – stojan na koření do skříně s 18 sklenicemi na koření, etiketami a tužkou – regál na koření stojící na dveře skříně, kuchyňský organizér

#ad
Hanseküche #ad - Pokud máte dotazy nebo problémy s objednávkou nebo regálem na koření Hanseküche – napište nám prosím okamžitě. Díky zatížitelnému bambusovému dřevu má velmi dlouhou životnost a velmi stabilní stání. Krásný design – design regálu na koření hanseküche je moderní a opticky zhodnotí vaši kuchyni.

Praktické skladování – s regálem na koření od hanseküche máte vaše nejdůležitější koření vždy po ruce. Tím vytvoříte přehled ve své kuchyni a můžete snadno a flexibilně uspořádat různé koření. O vaše přání se postaráme okamžitě a osobně. Současně je bambus trvale udržitelnou a ekologickou surovinou. Komplexní a rychlý zákaznický servis – jsme tu pro vás! vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Mnohostranné možnosti použití – ať už v kuchyňské skříni, na pracovní ploše, na stěně montážní příslušenství není součástí dodávky nebo v kuchyňské zásuvce – regál na koření můžete flexibilně používat na různých místech vaší kuchyně.

Chceme si být jisti, že jste se svým nákupem 100% spokojeni. Udržitelný a certifikovaný fsc – regál na koření hanseküche je vyroben z kvalitních materiálů certifikovaných FSC. Kromě toho je hladký materiál stojanu na koření opracován a vyznačuje se vysokou kvalitou.
ZnačkaHanseküche #ad
VýrobceHanseküche #ad
Výška4.72
Délka16.54
Hmotnost8.14
Šířka8.27
Číslo díluREGAL
ModelkaREGAL

6. Deco haus

#ad

Deco haus® Stojánek na koření a na stěnu s dózami na koření a etiketami – organizér na koření – stojan na koření – stojan na koření – regálový systém na koření – závěsný úložný prostor na koření –

#ad
Deco haus #ad - Přineste pořádek do kuchyně – tato sada obsahuje kuchyňský regál, štětec, nálevku, 24 sklenic, dva sypače, 48 etiket, křídový popisovač, lepicí podložky, háčky a upevňovací materiál.

Spousta místa pro vaše koření – požadované koření není nikdy po ruce? S touto třístupňovou stojací a nástěnnou policí bude přehledné uložení vašeho koření hračkou. Přímo začněte – tento úložný regál se dodává kompletně smontovaný. Sklenice můžete označit předtištěnými etiketami nebo označit prázdné štítky popisovačem. Použijte trychtýř k naplnění sklenic a kartáč pro jejich čištění.

Pomocí lepicích podložek můžete navíc zabránit poškrábání vaší pracovní desky. Pro rozmanité kuchyně – náš regál na konzervy je robustní a má dlouhou životnost. Rám je stabilní a neviklá se. Praktické a jednoduché – tato sada obsahuje další praktické pomůcky, které udržují pracovní desku čistou.
ZnačkaDeco haus #ad
VýrobceDeco haus #ad
Výška9.84
Délka15.35
Hmotnost10.69
Šířka4.33
Číslo díluGewürzregal mit 24 set Gewürzgläser
ModelkaGewürzregal mit 24 set Gewürzgläser

7. autumndeer

#ad

Organizér na 18 sklenic z ušlechtilé oceli, kořenek na posypání bylin a kořenek do skříně, kuchyně, autumndeer Bambusový regál na koření, spíže sklenice nejsou součástí dodávky, regál na koření

#ad
autumndeer #ad - Bambus je jedním z nejsilnějších materiálů na Zemi. Je velmi praktický, čímž se uvolní místo pro uložení dalších kuchyňských přísad. Mnohostranné možnosti skladování s inovativním bambusovým křížovým designem můžete postavit konstrukci na pracovní desku, zavěsit na zeď nebo uložit do kuchyňské zásuvky.

Ešení skladování s bambusovým kořenovým stojanem získáte více místa ve vaší kuchyni. Dodává se s 18 sloty, do kterých můžete všechny své koření umístit na jednom místě. Udržuje váš prostor jasný a uspořádaný a propůjčuje vaší kultuře bydlení eleganci a eleganci. Velikost úložné přihrádky činí 5 cm × 5 cm. Krásný nápad na dárek je to perfektní dárek pro milovníky vaření, kteří rádi experimentují se sbírkou dóz, sklenic, parfémů, vína a lahví.

Stylový design jednoduchý, ale krásný stolní regál z přírodního dřeva s vynikajícím povrchem. Vysoká kvalita tento regál na koření je vyroben z bambusu a jiných kvalitních materiálů, které jistě překonávají trvanlivost, kterou byste normálně očekávali od regálu na koření. Sklenice nejsou součástí dodávky.
Značkaautumndeer #ad
Výrobceautumndeer #ad
Výška6.7
Délka3.74
Hmotnost0.03
Šířka16.5
Číslo díluYYhfhzhdsfasof582

8. LAEVU

#ad

LAEVU Dřevěný regál na koření – stojan na koření z bambusu s 18 velkými sklenicemi na koření k popisování – regálový systém na koření pro uložení koření se štítky, popisovači a dalšími

#ad
LAEVU #ad - Ať už bambusový regál na koření, víko z ušlechtilé oceli nebo sklenice: lehké, robustní materiály jsou ideální pro skladování v kuchyni. Vysoká kvalita – produkty značky laevu jsou zpracovány s velkou pečlivostí.

Extra velké sklenice – 18 sklenic na koření má velikost 4, 5 cm × 10, 7 cm a objem 120 ml. Díky dodané zarážce na láhve zůstávají sklenice v organizéru Spices pevně na svém místě. Udržitelně zabaleno – sada stojanů na koření laevu je zabalena v krásném, FSC certifikovaném a ochranném barevném boxu. Včetně šablony na vrtání a návodu k montáži na stěnu! pro vlastní popis – používejte sklenice, jak se vám líbí: sada se dodává s 24 etiketami a značkovačem.

Etří nejen životní prostředí, ale hodí se také jako dárek. Se špičkou 2 mm a odolným inkoustem můžete sklenice na koření popsat přesně a individuálně. Kompletní vybavení – v obvyklé kvalitě laevu získáte v této kompletní sadě nejen regál na koření ze dřeva, ale také komplexní příslušenství.
ZnačkaLAEVU #ad
VýrobceLAEVU #ad
Výška6.89
Délka16.54
Šířka3.74

9. X-cosrack

#ad

X-cosrack Gewürzregal Wandmontage 5-stufig Stapelbar Hängen Gewürzregal Organizer,Ideal für die Aufbewahrung von Gewürzen in Küche und MehrPatent No.:008415244-0001

#ad
X-cosrack #ad - Hinweis: die gewürzgläser sind nicht im Lieferumfang enthalten. Jedes paket hat eine Installationsanleitung evtl. Mehr platz für sie haben keine Unordnung mehr in Ihrem Zuhause und Ihrer Küche. Große kapazität dieses gewürzregal bietet platz für 45 gewürzgläser, 5 reihen x 9; oder bietet platz für 40 Gewürzgläser, 5 Reihen x 8.

Dieser gewürzregal-Organizer kennt immer Ihre Anfrage und ist einfach zu verwenden. In der küche kann es ihre gewünschten gewürze, um bastelbedarf, um toilettenutensilien, zutaten, Medikamentenflaschen und andere Gadgets aufzubewahren; kann auch viel mehr Gegenstände aufbewahren, Teebeutel usw. Stapelbar und faltbar: dieses gewürzregal-organizer hat ein 5-lagiges design, um die montage an der wand einfach zu machen und es abzunehmen, kann einzeln verwendet oder nach Ihren eigenen Bedürfnissen gestapelt werden. Einlagige größe: 42 cm l x 7 cm b x 13 cm h; 5 schichten Größe: 42 cm L x 7 cm B x 71 cm H.

Sie können es in die speisekammer stellen oder an die Wand oder Tür hängen, maximieren Sie Ihren Stauraum. Im badezimmer können Sie es verwenden, Kosmetika und Handtücher aufzubewahren. Im haus können sie es verwenden, kleine Gläser, wenn gewünscht. Schnell klare sicht und ordentlich arrangieren Sie Gegenstände an einem Ort, sparen Sie mehr Zeit und Mühe beim Durchsuchen von Schränken nach gewünschten Zutaten und Produkten. Multifunktional: unser gewürzregal kann alle ihre bedürfnisse erfüllen.
ZnačkaX-cosrack #ad
VýrobceX-cosrack #ad
Výška28
Délka2.7
Hmotnost0.38
Šířka16.8

10. ecooe

#ad

Stojan na koření pro kuchyňskou skříňku a pracovní plochu, ecooe Bambusový regál na koření, držák na koření s 18 sklenicemi na koření a víkem z hliníku černý

#ad
ecooe #ad - Stabilní a s dlouhou životnostípřírodní bambusový materiál se stabilní strukturou a velkou trvanlivostí, ekologický a krásný. Prémiové materiály bez bpa tento regál na koření byl vyroben z přírodního bambusu, matně černého laku, kvalitní a elegantní; sklenice poskytují dobrý efekt na uzavření vzduchu.

Regál lze umístit do skříně, zásuvky, pracovní desky atd. Otvory na láhve 2 v 1 pro koření různé tloušťkyskleněné láhve na koření jsou vybaveny síty 2 v 1, vhodné pro vylévání koření různé tloušťky; hliníkové kryty s dobrým těsněním, těžko křehké a nerezavé.

Prostorově úsporný regál udržuje věci čisté a uklizené. Praktické skladování18 lahví na koření 120 ml, aby uspokojily potřeby skladování různých druhů koření. A ušetřit místo. Etikety na krytech lahví mohou pomoci snadno rozlišovat různé koření; velmi pohodlné skladování a používání.
Značkaecooe #ad
Výrobceecooe #ad
Výška3.74
Délka16.93
Šířka7.09
Číslo díluSRTZ18B-B
ModelkaSRTZ18B-B