Top 10 Reinigungsbürste Akkuschrauber – Smetáky a kartáče na úklid

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klangfeiler

#ad

Klangfeiler® Čisticí kartáč na čištění ze dřeva – extra robustní a dlouhá životnost – vyrobeno na Ukrajině

#ad
Klangfeiler #ad - Rychlé čištění – s našimi štětinami rychle zmizí. Rukojeť tvaru s – pro příjemnější drhnutí. Mnohostranně použitelný – pro mnoho různých úklidových prací. Dný zbytečný plast. Made in uk - žádný dovoz z Dálného východu. Přírodní dřevo – naše rukojeť je z přírodního dřeva.
ZnačkaKlangfeiler #ad
Hmotnost0.26

2. Hovedal

#ad

Kořenové kartáče, ruční drhnutí, kartáč na čištění – rukojeť ze dřeva – kartáče Made in, Sada 2 ks kartáčků na čištění – kartáč na kořeny ze dřeva s přírodními štětinami z vláken – čisticí kartáčky

#ad
Hovedal #ad - Kartáč na čištění s praktickou rukojetí z bukového dřeva – zajišťuje optimální držení v ruce při čištění. Hranatý tvar – ideální pro čištění v rozích. Praktická 2dílná sada čisticích kartáčů, vany atd. Pro vnitřní použití a 2. Sada obsahuje: 2x čisticí kartáč dřevo.

Kartáč pro venkovní použití, na zahradu, ideální pro čištění / koupelny / podlahových krytin / čištění dlaždic / koupelny / drhnutí např. Isticí kartáče / kořenové kartáče ze dřeva se štětinami / přírodní štětiny z vláken – zajišťuje čistý a perfektní výsledek čištění. Dlaždic / schodů, teras/teras, podlahy, např. Ideální dřevěné zboží čisticí kartáč, čisticí kartáč, kartáč na kořeny, čisticí kartáč, kartáč na čištění domácnosti, čisticí kartáč, univerzální kartáč, ruční škrabka, čisticí kartáč, čisticí kartáč, kartáč na tvrdé kořenové dřevo, škrabka na dřevo, čisticí kartáč, čisticí kartáč, čisticí kartáče, velký kartáč na čištění, tvrdý kartáč na podlahu, čisticí kartáč, kartáček.

Použijte čisticí kartáč např. Isticí kartáč kvalita made in germany – přírodní kořenový kartáč je vyroben v Německu – čisticí kartáč bez plastu/plastu. Terasu nebo jako rezervu. Kartáč na čištění z krásného bukového dřeva – čisticí kartáče jednoduché a elegantní – kartáč na dřevo se díky tomu velmi dobře hodí do moderního prostředí/domácnosti.
ZnačkaHovedal #ad
VýrobceDeine Bürste #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.3
Šířka5.12

3. Novuj

#ad

Nástavec na kartáč, dlaždice a čalounění – 3 měkké a 3 středně tvrdé čisticí kartáčky – efektivní kartáčový nástavec vrtačka v 6dílné sadě, akumulátorový šroubovák na ráfky automobilů, Novuj

#ad
Novuj #ad - Navíc nabízíme pro sadu vrtáků extra tašku pro uložení jednotlivých dílů. Maximální čistota: naše stabilní kartáče pro akumulátorový šroubovák vám nabízejí maximální čistotu v různých oblastech použití, koupelna, dlaždice, kuchyň, ráfky, jako jsou auto, čalounění nebo nábytek.

Ať už se jedná o tvrdý kartáč na čištění ráfků nebo měkký kartáč na polstrování – naše štětiny jsou stabilní a mají dlouhou Čisticí štětec je synonymem kvality. Jednoduché použití: Štětce pro vrtačku lze zcela jednoduše nasadit. Vysoce kvalitní materiály: při výrobě používáme pouze ty nejlepší materiály. Kartáček na ráfky lze použít jako tvrdší variantu a následně jej jednoduše vyměnit za měkký kartáč na čalounění auta.

Mnohostranně použitelné: nástavce aku šroubováku se dodávají ve 3 různých tvarech. Co nás dělá jinak: novuj nabízí vedle prodloužení kartáčů nerezový šestihranný šroub pro stabilizaci při čištění. Tak lze formu pro zaoblené plochy použít jako čisticí kartáč v koupelně, velký tvar jako kartáč na dlaždice a malý kartáč na malé plochy.
ZnačkaNovuj #ad
VýrobceNowi-Commerce GmbH #ad
Číslo dílu1226-aotusdk-s5845
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Kornely

#ad

Extra weich, Glasreinigung …, Premium Bohrbürste, Leder, weiß, Auto-Innenraum, 13 cm zur professionellen Reinigung. Kratzt Keine Oberflächen. Geeignet für Teppiche, Möbel, Polstermöbel

#ad
Kornely #ad - Reinigungsaufgaben: "premium drill brush" mit extra weichen weißen borsten ist ein professionelles Werkzeug für die schonende Reinigung: Autoinnenraum, Polstermöbel, Autositze, Leder, Möbel, Autofelgen, Teppiche, Polster und andere allgemeine Aufgaben einschließlich Polieren der Oberflächen. Premium drill brush ist eine perfekte Lösung, um Ihre Bemühungen und Reinigungszeit zu sparen.

Sie müssen uns nur über amazon kontaktieren und wir werden die Bürste ersetzen oder auf Ihren Wunsch eine Rückerstattung vornehmen. Es kann für professionelle Haushalts- und Industriereinigungsaufgaben verwendet werden. Steigern sie ihre arbeitseffizienz bis zu 10-mal! garantie und service: für "premium drill brush" von "kornely" gewähren wir 30 tage geld-zurück-quarantäne, wenn die bürste kaputt geht oder Sie mit unserer Qualität nicht zufrieden sind. QualitÄt: alle "kornely"-produkte sind premium-qualität und werden von unseren erfahrenen fachleuten hergestellt. Die bürsten bestehen aus hochwertigen pp-borsten, stärkeren, korrosionsbeständigen Schnellwechselschaft, mit hoher Chemikalien-und Verschleißfestigkeit, um eine lange Haltbarkeit zu gewährleisten.

Für die professionelle reinigung bürsten haben dickere Borsten und einen verbesserten, die Oberfläche nicht zerkratzen, mit dem Sie diese Bürsten sofort mit Ihrer Bohrmaschine montieren können. Beste effizienz: mit schnellwechselwelle "premium drill brush" kann einfach und schnell an fast jeder bohrmaschine montiert werden BOHRER IST NICHT ENTHALTEN. Unser ziel – mehr zufriedene Kunden! Geschäftskunden können jederzeit eine Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer erhalten! .
ZnačkaKornely #ad
VýrobceFokus Group #ad
Výška2.95
Délka5.12
Hmotnost0.53
Šířka5.12
Číslo dílupart_B07V6WHK3K
Modelkapart_B07V6WHK3K

5. M&A QUALITY

#ad

Koupelnu – čisticí kartáč, polstrování, ráfky, kartáč na čalounění auta, vrtačka – kartáč na ráfky, sada vrtáků, Kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkké a tvrdé kartáčky bleskově čistí auto

#ad
M&A QUALITY #ad - Díky rychlému otáčení akumulátorového šroubováku se nečistoty odstraní hravě a bez námahy. Kompatibilní s Bosch, Makita, Einhell atd. Na základě tisíců zpětné vazby od zákazníků jsme naše kartáče ještě jednou vylepšili.

Naše kartáčové nástavce pro akumulátorový šroubovák nadšeně používá již více než 100 profesionálních čističů aut. S pomocí našich kartáčových nástavců pro vrtačku se čištění podaří velmi rychle a máte čas na krásné věci v životě. Ať už jako kartáč na čištění ráfků nebo kartáč na čalounění – jako čisticí kartáč do koupelny nebo auta – s naší sadou pokryjete všechny možnosti použití. Přesvědčí především možnostmi použití a dlouhou životností.
ZnačkaM&A QUALITY #ad
Hmotnost1.16
Číslo díluBürstenaufsatz Bohrmaschine
ModelkaWeiche und Harte Reinigungsbürsten

6. BULLBRUSH

#ad

Spár, Kartáčový nástavec, čisticích kartáčů pro vrtačku, čištění dlaždic, akumulátorový šroubovák 4dílný, kartáč na ráfky včetně prodloužení bitů, koupelny | BULLBRUSH®

#ad
BULLBRUSH #ad - 3 velikosti kartáčových nástavců, 1 x prodloužení bitů s magnetickým uzávěrem = rychlá výměna a optimální přizpůsobení vašemu projektu.

Tětiny odolné proti oděru pro vysoké zatížení kartáčového nástavce, akumulátorového šroubováku. Jako kartáč na ráfky pro akumulátorový šroubovák, jako kartáč na spáry nebo na čištění dlaždic – s kartáčovým nástavcem akumulátorového šroubováku se vám podaří prvotřídní výsledek čištění. Proměňte své nářadí v čisticí kartáč na baterie. Normovaný šestihranný bit se hodí do každého běžného sklíčidla. Kvalita našeho kartáče pro aku šroubováky důvěřují stovky zákazníků – od amatérských řemeslníků až po profesionální čističe vozidel.
ZnačkaBULLBRUSH #ad
VýrobceVASBROS #ad
Výška12.5
Délka12.5
Hmotnost0.71
Šířka12.5
Číslo díluYAMOOCO
ModelkaYAMOOCO

7. YOCOLE

#ad

YOCOLE 20 kusů kartáčových nástavců, sada kartáčů, sada vrtaček, akumulátorová vrtačka, auto, dlaždice, koberce, čisticí kartáč na ráfky, vrtací kartáč, podlahu, koupelnu

#ad
YOCOLE #ad - Prodlužovací tyče vám mohou pomoci vyčistit těžko přístupná místa. Dobrý čisticí výkon Čisticí kartáč na upevnění lze umístit na většinu drátových a bezdrátových vrtaček, aby se efektivně odstranily odolné nečistoty, takže máte více času na to, abyste si mohli užívat života. Střední tuhost Štětiny jsou vyrobeny z odolného polypropylenu, jsou odolné proti opotřebení a vysokým teplotám, snadno se nelámou a nepoškrábou povrch a snadno odstraňují odolné nečistoty.

Díky tomu se váš obyčejný vrták během sekundy stane výkonným čisticím nástrojem, díky čemuž je čištění jednoduché a rychlé. Můžete si vybrat ten správný kartáč na čištění skvrn, 3 x houbička, 1 x přísavka, 2 x kulový kartáč 6 cm/8 cm, 5 x houbička, 1 x polštářek z imitace vlny, rezu a mechu na různých místech.88 různých velikostí20dílná sada kartáčových nástavců na vrtačku obsahuje 6 x plochý kartáč 5 cm/10 cm/13 cm, 1 x ručník a 15 cm prodlužovací tyč. A vysoce savá houba a čisticí houba mohou rychle absorbovat nečistoty a zlepšit účinnost čištění.

Upozornění: vrtačka není součástí dodávky. Multifunkční upevnění kartáčků na vrtačku je spolehlivou volbou pro čisticí nástroje, van, bazénů, umyvadel, perfektně se hodí pro čištění pohovek, podlah, rohů, široce se používá při různých vnitřních a venkovních čisticích, autosedaček, kuchyní, grilů, koupelen, koberců, pneumatik atd. Spora času každý kartáč pro aku šroubovák je šestihranná hlava, kterou lze bezpečně používat tak, že se vloží přímo do vrtáku a jednoduše utáhne. Důkladné čištění při současné ochraně povrchu.
ZnačkaYOCOLE #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluDZS-20
ModelkaDZS-20

8. SHKIBY

#ad

Bohrbürste Power Scrubber, Bohrbürstenaufsatz 3-teiliges Set Badezimmer-Oberflächen Wanne, Dusche, Fliesen und Fugenmörtel, Allzweck-Power-Schrubber Reinigungs-Kit, Fugenbohrer-Bürstenset

#ad
SHKIBY #ad - Detailing brush features durable plastic molded construction and dense polypropylene bristles that perfect for Car Wash Detailing Brush Supplies Set. Wenn dieses detailing-pinsel-set nicht Ihren Erwartungen entspricht, 2 cm Bohrpinsel, wenn Sie bei uns kaufen.

Die 1/4-zoll-anschlüsse dieser bürsten können auf Handgeräten zum schnellen Austausch von Komponenten verwendet werden. Aber wir wetten, 1 x 6, lassen Sie es uns bitte wissen. Das auto-radreiniger-bürsten-Set ist ein hochwertiges multifunktionales Reinigungswerkzeug, einfaches 360-Grad-Reinigungswinkel. Zu reinigen. Nylonborsten zerkratzen die Oberflächen nicht. Hinweis: gerade, verlängerte Reichweite nicht im Lieferumfang enthalten, Bohrer nicht im Lieferumfang enthalten.

Wir senden ihnen einen Ersatz oder eine Rückerstattung. Lieferumfang: 3-teiliges set: 1 x 10, 1 x 8, 9 cm radbürste, 3 cm detailierpinsel. Breites anwendungsspektrum: 3 formen von bohrbürsten-power-schrubber können verwendet werden, Badewanne, Fugenmörtel, Badezimmeroberfläche, um Ihre Fußmatten, Autoteppich, Rad, Fliesen und Dusche usw. Sie gehen kein risiko ein, dass Sie sich in diese Detail-Pinsel-Sets/Kits verlieben werden. 360-grad-bohrbürste. Hochwertiger detail-pinsel.
ZnačkaSHKIBY #ad
VýrobceSHKIBY #ad
Výška0.25
Délka1
Hmotnost1
Šířka4

9. D-MOD

#ad

Akumulátorový šroubovák do auta, akumulátorový šroubovák | 6× kartáčový nástavec, měkký & tvrdý čisticí kartáč, koupelny | kartáč na spáry, vrtačka, Nástavec na kartáč, vrtací kartáč, kartáč na polstrování, kartáč na ráfky

#ad
D-MOD #ad - Náš slib: kvalita našich kartáčových nástavců je u nás na prvním místě. Tvrdé a měkké kartáče: naše kartáče pro vrtačku mají extra dlouhou životnost a díky dvěma stupňům tvrdosti 3x pevné, 3x měkké jsou vhodné jako kartáč na ráfky, kartáč na koberce, kartáč na čalounění auta nebo jako kartáč na spáry v koupelně.

Etří čas a nervy: užijte si s naším čisticím kartáčem pro akumulátorový šroubovák úsporu času až 70 %. Univerzální čisticí kartáče: ať už chcete kartáč na akumulátorový šroubovák použít jako kartáč na spáry nebo jako elektrický čisticí kartáč, naše sada čisticích kartáčků je vhodná pro auto, koupelnu, podlahy a stěny. Tak se i zdlouhavé čištění s kartáči na aku šroubováky s nízkým opotřebením snadno a rychle dostanou z ruky.

Ištění bez námahy: rychle a bez ručního drhnutí odstraňte odolné nečistoty pomocí sady akumulátorového šroubováku. Jednoduše připevníte pomocí zásuvného uzávěru, můžete je použít jako kartáč na ráfky s akumulátorovým vrtákem. Pokud byste přesto byli s produktem nespokojeni, můžete jej vrátit 30 dní od nákupu.
ZnačkaD-MOD #ad
VýrobceD-MOD #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluBürstenaufsatz 6er Set
ModelkaBürstenaufsatz 6er Set

10. ANVINKU

#ad

Akumulátorový šroubovák, kartáč akumulátorový šroubovák s rozšířeným nástavcem a ručníkem, nástavec na vrtačku do auta, ANVINKU Nástavec na kartáč, koberce a kuchyně, čisticí kartáč na vrtačku, 8 kusů

#ad
ANVINKU #ad - S dříkem můžete univerzální čisticí kartáč pevně a jednoduše upevnit na vrtačku. Bílý čisticí kartáč je měkký a šedý kartáč středně tvrdý. Univerzální a snadná instalace – každý kartáčový nástavec má 1/4palcový rychloupínací dřík z oceli, který je vhodný pro většinu vrtáků na trhu. Univerzální akumulátorové šroubováky s měkkými a středními tuhými kartáči – naše sada kartáčů pro aku šroubováky s různou tuhostí je koncipována pro čištění různých míst.

Každá velikost akumulátorového šroubováku obsahuje bílou a šedou barvu pro rozlišení tuhosti. Upozornění: vrtačky nejsou součástí dodávky. Bílý kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkký se hodí k čištění koberců, zatímco středně tvrdý šedý kartáč na spáry k čištění kuchyňských sporáků, dlaždic, skříní, skla, hrnců, interiéru auta, van, umyvadel, kůže, čalounění a nábytku, toalet a grilů. Vícenásobné použití v různých velikostech – grilovací kartáč různých velikostí splní vaše různé požadavky na čištění. 2palcový kulatý kartáč pro těžko přístupné rohy, jako jsou spáry na dlaždice a výstup umyvadla, jako jsou kola automobilu, 4palcový plochý kartáč na čištění plochých povrchů, 5palcový kuželový kartáč pro čištění zakřivených povrchů, dlaždice a podlahy a 3, jako je koberec, toalety a umyvadla.

Náš nástavec na vrtačku je vybaven 6palcovou prodlužovací tyčí, která vám pomůže při čištění úzkých nebo jiných těžko čistitelných míst. Spojená tyč je vyrobena z poniklované, vysoce pevné oceli s2, a přiložená silná utěrka z mikrovlákna vám může pomoci setřít zbytkovou vodu nebo čisticí prostředky, která je silná a odolná proti korozi, aby se zkrátila doba schnutí.
ZnačkaANVINKU #ad
VýrobceANVINKU #ad
Výška2.76
Délka3.94
Hmotnost1.32
Šířka3.94