Top 10 Rutschfeste Badewanneneinlage Fuer Senioren – Podložky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SilverRack

#ad

SilverRack Koupelnová rohož 100 x 40 cm marocký motiv šedá – protiskluzová rohož do vany bez BPA pro děti a miminka – sprchová rohož odolná proti plísním a lze ji prát v pračce – Boho koupelnová

#ad
SilverRack #ad - Sprchová rohož se vyrábí podle nejvyšších standardů. Protiskluzový povrch naší koupelnové rohože nabízí absolutně bezpečné držení a to i při použití šamponu a mýdla: už si nemusíte dělat starosti, když si vaše dítě hraje ve vaně.

Protože v naši kvalitu 100% věříme, dostanete zpět své peníze - až 90 dní od data nákupu! Extra velké otvory v rohoži nechají vodu optimálně odtékat – plíseň proto nemá žádnou šanci. Naše protiskluzová rohož do vany od silverrack je antibakteriální, odolná proti plísním a lze ji prát v pračce na 30°.

S novým pvc dermasensitive vhodným pro děti bychom chtěli upustit od jedovatých a škodlivých materiálů a nabídnout vám nejlepší možnost pro bezpečné koupání. Protiskluzová vložka do vany se perfektně přizpůsobí sifonu a je díky své velikosti 100 x 40 cm obzvlášť dlouhá: Pouze tak je zajištěna maximální bezpečnost v celé vaně.
ZnačkaSilverRack #ad
VýrobceSilverRack #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.87
Šířka15.75

2. Homerella

#ad

Homerella Koupelnová rohož pro děti 100 x 40 cm | protiskluzová rohož do vany antibakteriální | extra komfortní včetně zavěšení | protiskluzová sprchová rohož pro děti a miminka | bez BPA a lze ji

#ad
Homerella #ad - Díky 2 samolepicím háčkům, lze protiskluzovou rohož do vany optimálně uložit a uschnout. Horní strana dětské sprchové rohože je vybavena protiskluzovou speciální strukturou. Nyní sáhněte k bezpečné vložce do vany! Naše designy? individuální a milující.

Protiskluzová a bezpečná? uklouznutí adÉ! protiskluzová koupací rohož od homerella nabízí bezpečné držení – i při použití šamponu a mýdla. Komfortní a šetrná k pokožce? extra komfortní, s více než 200 přísavkami pro bezpečné držení a pevné stání. Plíseň? Žádná šance! protiskluzová rohož do vany pro děti je antibakteriální, které lze beze zbytku opět oddělit, odolná proti plísním a lze ji prát v pračce na 30°. Nejste spokojeni se svou dodávkou? něco chybí? je něco vadné? Okamžitě se u nás nahlaste přímo a osobní zprávou - najdeme řešení! Koupelnová rohož baby je bez zápachu a neobsahuje latex, BPA, ftaláty ani jiná změkčovadla.

Naše dětské koupelnové rohože jsou vyvinuty evropskými ilustrátory – pro děti s velkou fantazií a rodiče, kteří mají vysoké nároky na kvalitu a interiér, je tato koupelnová rohož pro děti přesně to pravé. 100% spokojenost zákazníků? náš slib.
ZnačkaHomerella #ad
VýrobceAF Global Trading & Consulting GmbH #ad
Výška1
Délka39.37
Hmotnost2.15
Šířka15.75
Číslo díluBWM_100x40_Print
ModelkaSandy Sea

3. PAW PATROL

#ad

Antibakteriální, PAW Patrol Protiskluzová koupelnová rohož pro děti – proti plísním vložka do vany, s přísavkami, 100 x 40 cm, háčky a odtokovými otvory

#ad
PAW PATROL #ad - Koncept a design z Německa! Protiskluzová – protiskluzová koupelnová rohož se díky přísavkám rychle a snadno zafixuje. S háčkem – s přiloženým závěsem můžete podložku po použití k uschnutí zavěsit.

Paw patrol - zábava při koupání pro děti s motivy z oblíbené série PAW Patrol! Jako praktický koupací doplněk nebo perfektní dárek pro fanoušky hrdinů na čtyřech tlapkách. Díky odtokovým otvorům voda přímo odtéká, aniž by se tvořily kaluže. Odolné vůči plísním – naše odolné rohože z kvalitního pvc se snadno udržují a lze je prát.

To navíc chrání před tvorbou plísní nebo usazováním nečistot. Pevně drží, protiskluzový povrch navíc nabízí bezpečné držení a vysoký komfort ležení. Design – naše koupelnová rohož paw patrol je láskyplně vytvořena pro děti. S rozměry 100 x 40 cm se vložka do vany hodí do běžných van.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceKTN Dr. Neuberger GmbH #ad
Výška1
Délka39.37
Hmotnost2.34
Šířka15.75
Číslo dílu22187000
Modelka22187000

4. TONIAMO

#ad

Toniamo Koupelnová rohož pro děti "Cirkus Aquarelli" | prémiová protiskluzová rohož vana 100 x 40 cm | protiskluzová sprchová rohož | testovaná kvalita | bez BPA

#ad
TONIAMO #ad - Ostré čisticí prostředky nejsou nutné. Voda nechává nopky vložky do vany pro děti opticky zmizet a ručně malovaný akvarelový design působí plasticky, jako by ve vaně seděli kamarádi cirkusu. Srdečně vítejte – v podvodním cirkusu aquarelli! posaď se na svou protiskluzovou koupelovou podložku a ponořte se do nádherného světa našich umělců.

Prémiová kvalita naší protiskluzové podložky slibuje snášenlivost a komfort dospělých, dětí a zvířat. Po koupeli důkladně opláchněte protiskluzovou podložku a postavte ji srolovanou, nahoru na okraj do vany. Sprchová rohož je bez latexu, bez BPA a ftalátů. Milý design – pro rodiče, kteří milují krásné. To platí pouze u toniamo! hygienická a čistá – vložka do vany je odolná proti plísním, lze prát v pračce a snadno se suší.

Testovaná bezpečnost – 200 přísavek zajišťuje bezpečné držení a pevné stání. Astní zákazníci – nejsi s naším produktem spokojeni, nebo se něco nehodí? napište nám na hi@toniamo. De - během prvních 60 dnů slibujeme záruku vrácení peněz – šťastní zákazníci jsou naším hlavním cílem! S touto protiskluzovou podložkou do vany je zábava při koupání zaručena pro děti i dospělé.
ZnačkaTONIAMO #ad
Výrobcetoniamo #ad
Výška1
Délka39.37
Hmotnost1.89
Šířka15.75
Číslo díluZirkus Aquarelli
ModelkaZirkus Aquarelli

5. LICHTENHEIM

#ad

LICHTENHEIM Protiskluzová sprchová rohož 100 x 40 cm – včetně 2 háčků – rohož do vany protiskluzová – protiskluzová rohož do vany bez BPA – koupelnová rohož odolná proti plísním a pratelná antracit

#ad
LICHTENHEIM #ad - Extra velké otvory pro dětskou vanovou rohožku optimálně odtékají vodu – žádná šance na plíseň. Pro optimální suchou vanovou podložku můžete podložku jednoduše zavěsit pomocí dodaného závěsu ve formě 2 samolepicích háčků.

Svrchní strana protiskluzové vany šetrná k pokožce má speciální protiskluzovou strukturu! Naše protiskluzová rohož do sprchy je odolná proti plísním, antibakteriální & lze prát v pračce na 30°. Neklouzavá rohož do vany je vhodná pro děti a dospělé a je 100% kompatibilní! naše sprchové rohože poskytují mimořádnou oporu miminek, seniorů, těhotných žen nebo psů: Naše koupelnové rohože navíc neobsahují latex, BPA, ftaláty a změkčovadla a jsou bez zápachu.

S více než 250 přísavkami na spodní straně rohože na vanu zajišťuje protiskluzová rohož LICHTENHEIM perfektní držení. Háčky lze navíc beze zbytku opět odstranit zcela beze stop! je něco v nepořádku s vaší protiskluzovou podložkou do vany pro děti? nebo chybí nějaký díl, případně je něco vadné? Nahlaste se prosím přímo u nás! Těšíme se na zprávu od vás a Julia s tebou ráda najde uspokojivé řešení.
ZnačkaLICHTENHEIM #ad
VýrobceSilverRack #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.87
Šířka15.75
Číslo díluLH_BATH_NO_100x40_DARKGRAY
ModelkaLH_BATH_NO_100x40_DARKGRAY

6. SilverRack

#ad

Lze prát v pračce a plísním, SilverRack Dětská protiskluzová sprchová rohož 53 x 53 cm motiv velryby – protiskluzová rohož do sprchy bez BPA pro děti – koupelnová rohož protiskluzová, potištěná

#ad
SilverRack #ad - Protože v naši kvalitu 100% věříme, dostanete zpět své peníze - až 90 dní od data nákupu! Protiskluzový povrch naší sprchové rohože nabízí absolutně bezpečné držení a to i při použití šamponu a mýdla: Už si nemusíte dělat starosti s bezpečným stáním ve sprše.

Sprchová rohož se vyrábí podle nejvyšších standardů. Naše protiskluzová rohož do sprchy značky silverrack je antibakteriální, odolná proti plísním a lze ji prát v pračce na 30°. S novým pvc dermasensitive vhodným pro děti bychom chtěli upustit od jedovatých a škodlivých materiálů a nabídnout vám nejlepší možnost pro bezpečné koupání.

Extra velké otvory v rohoži nechají vodu optimálně odtékat – plíseň proto nemá žádnou šanci. Protiskluzová vložka do vany se perfektně přizpůsobí sifonu a je díky své velikosti 53 x 53 cm obzvlášť velká: Pouze tak je zajištěna maximální bezpečnost v celé sprše.
ZnačkaSilverRack #ad
VýrobceSilverRack #ad
Výška0.01
Délka20.87
Hmotnost1.3
Šířka20.87
Číslo díluShow-Mat-WHALE
ModelkaShow-Mat-WHALE

7. VIPNAJI

#ad

Sprchová rohož s přísavkami,, extra dlouhá koupelnová rohož pro větší bezpečnost dětí, VIPNAJI Protiskluzová dětská rohož do vany 100 x 40 cm protiskluzová rohož do vany bez BPA, lze prát v pračce

#ad
VIPNAJI #ad - Chraňte své děti před jedovatými a ekologickými materiály. Protiskluzové a bezpečné 100 × 40 cm, extra dlouhá protiskluzová podložka, s 200 přísavkami pro bezpečné držení a pevné stání. Velmi rozšířené malé vyvýšené bubliny zajišťují, fitness studia, uvolněné a doma se může koupat na úrovni lázní.

Lze ji také srolovat a postavit na okraj vany. Horní strana sprchové rohože je vybavena protiskluzovou speciální strukturou! Poskytují vašim dětem bezpečnostní záruku. Vaše děti se budou těšit na další koupel. Protiskluzová rohož do vany pro děti a dospělé, existuje mnoho malých odtokových otvorů, které umožňují cirkulaci vody, udržuje ji uklizenou a čistou. S touto protiskluzovou podložkou do vany je zábava při koupání pro děti a dospělé zaručena. Snadné čištění a praní v pračce dětská protiskluzová koupelnová rohož lze prát v pračce a snadno se schne.

Po vyprání ji můžete zavěsit na zeď a nechat ji přirozeně uschnout. Antibakeriální a ekologická protiskluzová podložka do vany pro miminka je vyrobena z ekologického PVC a protiskluzové gumy, neobsahuje latex, je antibakteriální a odolná proti plísním, bez BPA, netoxická, neobsahuje ftaláty, bez jedovatého zápachu. Je velmi vhodná pro rodinné koupele, že se vaše tělo bude cítit dobře, hotely, lázně atd. Jedinečný design je láskyplně vytvořen v akvarelovém vzhledu a díky decentnímu a sofistikovanému výběru barev se hodí také do moderní koupelny.
ZnačkaVIPNAJI #ad
VýrobceVIPNAJI #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.9
Šířka15.75
Číslo díluVIPNAJI
ModelkaVIPNAJI

8. McNory

#ad

McNory Protiskluzová rohož do vany, extra dlouhá rohož do vany, 100 × 40 cm, lze prát v pračce, protiskluzová rohož, sprchová rohož s přísavkami 100 × 40 cm

#ad
McNory #ad - Mcnory protiskluzová koupelnová rohož 100 × 40 cm, 100 × 40 cm, lze prát v pračce, sprchová rohož s přísavkami, extra dlouhá koupelnová podložka, protiskluzová koupelnová podložka.

Je to také masážní sprchová rohož pro děti, fitness studia, lázně a další. Rozměry: 100 x 40 cm. Naše ultra pohodlná koupelnová rohož nabízí moderní dekoraci pro každou koupelnu. Hmotnost: 760 g. Tato sprchová rohož je skvělou volbou pro rodiny, antibakteriální a odolné proti plísním. Specifikace: materiál: pvc. Rozsah dodávky: 1 x protiskluzová sprchová rohož naše koupelnové koberce jsou protiskluzové, hotely, starší lidi a domácí zvířata. Oblázkový design je měkký a příjemný na kůži a můžete si užívat pocit masáže ve sprše.
ZnačkaMcNory #ad
Výška0.01
Délka39.76
Hmotnost1.9
Šířka15.94
Číslo dílu‎YGD-KL
Modelka‎YGD-KL

9. MeYu

#ad

MeYu Dětská koupelnová rohož – 100 cm × 40 cm antibakteriální | protiskluzová rohož do vany | protiskluzová rohož do vany bez BPA | protiskluzová podložka do vany | protiskluzová rohož odolná proti

#ad
MeYu #ad - Díky optimální velikosti 100 cm x 40 cm je dno celé vany zakryto protiskluzovou koupelovou rohoží! Hygienicky čistá: rohož do vany lze prát v pračce při 30°. Vhodné pro krásný podvodní svět, je na zadní straně rolovací karty veselá povídka! zábava při koupání zaručena! Příslib kvality: my ve firmě meyu jsme přesvědčeni o naší kvalitě, a proto vám chceme umožnit objednání absolutně bez rizika.

Individuální použití: láskyplně vytvořený design koupelnové rohože existuje na světě pouze jednou a má mnoho překvapení. Vhodné i pro zvířata. Nejvyšší bezpečnost: díky mnoha přísavkám a struktuře povrchu má vaše dítě bezpečné držení a pevné stání. Etrné k pokožce: protiskluzová rohož je vyrobena z pvc, bez bpa, je odolná proti plísním, ftalátů a latexu.

Po koupání protiskluzovou podložku důkladně opláchněte bez čisticích prostředků, srolujte ji a postavte na okraj do vany. Je šetrná k pokožce a pro děti absolutně nezávadná. Nejsi spokojený? pak dostanete peníze zpět během prvních 30 dnů po zakoupení zcela nekomplikovaně! Vaše spokojenost je u nás nejvyšší prioritou! .
ZnačkaMeYu #ad
VýrobceMeYu #ad
Výška1
Délka39.37
Hmotnost1.89
Šířka15.75
Číslo dílubwm-1912
ModelkaBWM

10. Boulevard de Beauté

#ad

Protiskluzová koupelnová rohož s háčky – protiplísňová a protiskluzová vložka do vany, bílá 88 × 40 cm, antibakteriální, s přísavkami a odtokovými otvory

#ad
Boulevard de Beauté #ad - Koupelnová rohož – komfort při koupání pro celou rodinu. Pevně drží, protiskluzový povrch navíc nabízí bezpečné držení a vysoký komfort ležení. Praktické koupelnové příslušenství je vhodné pro každého, starý, ať už mladý, těhotný nebo zdravotně omezený.

Odolné vůči plísním – naše odolné rohože z kvalitního pvc se snadno udržují a lze je prát. S rozměry 88 x 40 cm se hodí do každé běžné vany. Design – naše koupelnové rohože jsou láskyplně vytvořeny v nadčasovém designu. Protiskluzová – protiskluzová koupelnová rohož se díky přísavkám rychle a snadno zafixuje.

Koncept a design z Německa! To navíc chrání před tvorbou plísní nebo usazováním nečistot. Díky odtokovým otvorům voda přímo odtéká, aniž by se tvořily kaluže. S háčkem – s přiloženým závěsem můžete podložku po použití k uschnutí zavěsit.
ZnačkaBoulevard de Beauté #ad
VýrobceKTN Dr. Neuberger GmbH #ad
Výška1
Délka34.65
Hmotnost1.87
Šířka15.75
Číslo dílu22188001
Modelka22188001