Top 10 Skoda KODIAQ Rs – Rohožky do kufru auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Škoda Kodiaq od roku 2017 7místná AZ12000439

#ad
AZUGA #ad - Ada sedadel. Pouze 7místná u zapuštěného 3. Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Materiál vany pro nakládací plochu TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3-4 cm vysoký okraj. Gumová vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Škoda Kodiaq od roku 2017. Protiskluzový povrch vany pro zavazadlový prostor minimalizuje klouzání nákladu.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000439

2. Elmasline

#ad

Designové gumové rohože & vana do zavazadlového prostoru sada pro Škoda KAROQ od roku 2017 | protiskluzové s vysokým okrajem 5 cm

#ad
Elmasline #ad - Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.

Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: Škoda karOQ roky výroby 2017, 2018, 2019, 2020 & 2021. Vašeho nákladu. Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto Škoda karoq od roku 2017 – perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd.

Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET07101

3. AZUGA

#ad

AZUGA Gumová vana do zavazadlového prostoru Premium protiskluzová vhodná pro Škoda Kodiaq od 2017 5místná variabilní dno nahoře nebo bez variobnit AZ12000440

#ad
AZUGA #ad - Pouze 5místná s variabilním dnem nahoře nebo bez podlahy Vario. Odolná rohož do zavazadlového prostoru chrání před nečistotami, sněhem a tekutinami. Naše praktická rohož do zavazadlového prostoru má cca 3 – 4 cm vysoký okraj. Vhodné pro Škoda kodiaq od 2017. Materiál vany zavazadlového prostoru TPE, gumový plast je elastický a snadno se sroluje. Protiskluzový povrch vany zavazadlového prostoru minimalizuje sklouznutí nákladu.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost6.61
Číslo díluAZ12000440

4. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumová rohož do zavazadlového prostoru RKK vhodná pro Škoda Kodiaq 5místná od r.v. 2016

#ad
Mattenprofis #ad - Gumové autorohože chrání zavazadlový prostor každého vozidla. Vyrábíme je z kvalitní gumové směsi. Nobbenhroty na spodní straně pro bezpečné protiskluzové držení; cca 1, 5 cm po celém obvodu vysoký okraj; při nepotřebě lze srolovat úsporně.

Díky zvýšeným okrajům chrání autorohož zavazadlový prostor vozidla před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Perfektně sedí, údržba a čištění jsou jednoduché. Zaručeně perfektní originální tvar, bez problémů omyvatelný. Chrání spolehlivě před nečistotami, kyseliny, sněhem a vodou; nepropouští vodu a je odolný vůči kapalinám, jako jsou oleje, benzín atd.
ZnačkaMattenprofis #ad
VýrobceMattenprofis #ad
Číslo dílu834079

5. ORDERLY

#ad

Fixuje, omyvatelný, fixace pro zavazadla v osobním automobilu, Organizér do zavazadlového prostoru Orderly, černý, rovná náklad, na vpichovanou plsť a koberce, upevňuje, suchý zip, nylon, zajišťuje

#ad
ORDERLY #ad - Praktická fixace zavazadel je neuvěřitelně flexibilní a přizpůsobí se tak v podstatě jakémukoliv tvaru. Fixace zavazadel orderly je fantastický vynález a byl v roce 1996 patentován jako geniální řešení starého problému v zavazadlovém prostoru osobních automobilů.

Orderly byl několikrát zvolen výrobkem roku a zaujme svým jednoduchým a uživatelsky vstřícným použitím. Zajistěte a urovnejte vše v kufru pomocí organizéru orderly. Pouze originál je originální. Díky nylonu odpuzujícímu vodu a nečistoty je orderly perfektní řešení pro všechny druhy nákladu, fixovat, který je třeba v kufru zajistit, uspořádat a urovnat, aby se nepohyboval. Lze ohnout do libovolného tvaru, každodenní nákupy, udrží balení vody, narozeninové dorty a vše, co nemá létat po celém zavazadlovém prostoru.

Drží ideálně a pevně na kobercové podlaze jehlová plsť zavazadlového prostoru osobního automobilu, čímž náklad perfektně zajistí. Omyvatelný a vodoodpudivý. Ať už v kufru, nebo v prostoru pro nohy: praktický systém pro fixaci zavazadel chrání vaše předměty před klouzáním, převrácením a možná také před poškozením.
ZnačkaORDERLY #ad
VýrobceORDERLY International Trading GmbH #ad
Výška1.97
Délka39.37
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo díluQ0-Q8UJ-9TXC

6. Walser

#ad

WALSER Vana do zavazadlového prostoru XTR kompatibilní se Škoda Kodiaq NS7 7 sedadel, 100% přesná protiskluzová rohož do auta, ochranná rohož do, gumová rohož do auta, 3. řada složená 2016 dnes

#ad
Walser #ad - Ochrannou podložku lze vyčistit také vysokotlakým čističem vzdálenost cca 15 cm – pro naše gumové rohože není žádný problém. Kromě toho je protiskluzová rohož také bez zápachu a obzvláště odolná proti oděru testováno ISO4649. Tak zůstává gumová rohož do zavazadlového prostoru po dlouhou dobu spolehlivým a věrným společníkem ve vašem zavazadlovém prostoru.

Gumová rohož se snadnou údržbou – ochrannou rohož do zavazadlového prostoru auta lze zcela jednoduše rozložit v zavazadlovém prostoru. Ada složená 10/2016 – dnes, dlouhá rohož. Vysoce kvalitní rohož do zavazadlového prostoru – robustní gumové rohože do auta jsou vyrobeny z obzvlášť odolného a teplotně odolného materiálu tpe -50 °C až +50 °C. Vodotěsná podložka – díky extra vysokému okraji min. Spolehlivá ochranná rohož – ve srovnání s univerzální protiskluzovou podložkou je protiskluzová rohož walser vyrobena na míru pro váš zavazadlový prostor.

Díky otěruvzdornému materiálu s protiskluzovým povrchem udržuje protiskluzová podložka i během jízdy přepravované zboží pevně a bezpečně na svém místě. Pokud by se rohož zašpinila, lze ji jednoduše setřít hadicí. Díky tomu nabízí podložka allweather v každé situaci nejlepší ochranu pro váš zavazadlový prostor – ať už při přepravě nákupů, při přepravě nákupů, při nošení psa, uložení špinavých bot nebo mokrého sportovního vybavení.2, 4 cm zachycuje vodotěsná gumová rohož tekutiny a nečistoty všeho druhu, vodu, jako jsou oblázky, sníh atd.
ZnačkaWalser #ad
VýrobceWALSER #ad
Číslo dílu70975

7. Rigum

#ad

Přesně padnoucí vana do zavazadlového prostoru vhodná pro Škoda Kodiaq od roku 2017 ideálně přizpůsobená černá rohož do zavazadlového prostoru + chránič pásu

#ad
Rigum #ad - Podložka obsahuje vzor se 3 vozidly. Vhodné pro Škoda kodiaq od roku 2017 - | důležité! rohož již neobsahuje výkres vozidla! Ideálně přizpůsobená vana do zavazadlového prostoru rigUM je vyrobena ze silné gumy odolné proti oděru.

Rohož do zavazadlového prostoru je flexibilní. Gumové koberce jsou flexibilní a mají krásný vzor. Vany do zavazadlového prostoru se vyznačují perfektním tvarem a velmi robustní kvalitou. Pro informaci: každý výrobek z gumy může vykazovat specifický zápach. Každý člověk cítí intenzitu zápachu jinak. První fotka je pouze ilustrativní.
ZnačkaRigum #ad
VýrobceRigum #ad
Číslo díluTX-RIG-M-SKo-124

8. Elmasline

#ad

ELMASLINE Sada gumových rohoží a vany do zavazadlového prostoru pro Škoda KODIAQ 2016-2024 | Extra vysoký okraj 5 cm

#ad
Elmasline #ad - Vysoce kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch gumových rohoží i povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašich nohou resp.

Snadná údržba: snadné a rychlé čištění rohoží vodou | vhodné pro: Škoda kodiaq od roku výroby 2016: 2016, 2019, 2018, 2017, 2020 & 2021. Bez zápachu: díky gumě bez obsahu škodlivých látek speciálně vyvinuté pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná. Vašeho nákladu. Ideální ochrana zavazadlového prostoru! | Přesně sedí s ušlechtilým designem.

Tvarová přesnost: individuální výroba na míru pro vaše auto Škoda kodiaq od roku 2016 – perfektní tvar rohože do zavazadlového prostoru a koberce! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru a rohože s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání váš zavazadlový prostor i prostor pod nohy trvale před vodou, nečistotami, tekutinami, sněhem atd.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluSET07104

9. TRIBURG

#ad

120 × 100 cm, TRIBURG Univerzální protiskluzová rohož na nečistoty, lze zastřihnout a je vodotěsná – rohož do zavazadlového prostoru | protiskluzová rohož do auta | protiskluzová rohož zásuvky |

#ad
TRIBURG #ad - Protiskluzová podložka si tak vždy zachovává protiskluzovou vlastnost. Univerzální – ať už jako ochrana zavazadlového prostoru v autě, protiskluzová rohož do kuchyně, rohož se zásuvkami, protiskluzové rohože pro karavany nebo jako protiskluzová podložka pro všechno ostatní.

Lze sejmout – extrémně odolná proti roztržení a přesto dobře řezatelná. Například jako vložka do zásuvky v kuchyni. Všeuměl. A přesvědčte se sami o našich protiskluzových rohožích v kvalitě TRIBURG. Naše rohože lze skvěle přistřihnout jako podložky. Odpuzuje nečistoty – hladký, ale protiskluzový povrch protiskluzové rohože umožňuje snadné čištění. Protiskluzové – vynikající protiskluzové vlastnosti! vše zůstává na svém místě, o to se postará tato protiskluzová podložka! Perfektní podložka pro každodenní použití.
ZnačkaTRIBURG #ad
VýrobceTRIBURG #ad
Výška1.18
Délka39.37
Šířka47.24
Číslo díluKM-B-120100
ModelkaKM-120100

10. BARTSTR

#ad

BARTSTR Univerzální ochrana zavazadlového prostoru pro kombinovaný zavazadlový prostor – ochranná rohož odpuzující vodu s boční ochranou a ochranou nárazníku – plus taška přes rameno

#ad
BARTSTR #ad - Bonusová taška přes rameno s uzávěrem pro první pomoc, příslušenství pro psy atd. Odolná a vodotěsná deka do zavazadlového prostoru s boční a nakládací ochranou. Ideální jako psí podložka pro majitele domácích zvířat nebo jako ochranná deka do auta pro každodenní použití. Silné držení díky suchému zipu a přísavkám; pro čištění ochranné rohože do zavazadlového prostoru jednoduše otřete. Univerzální velikost pro téměř všechny osobní automobily od malých vozů až po SUV.
ZnačkaBARTSTR #ad
VýrobceBARTSTR #ad
Číslo dílu1L-0TY8-BDOO
Modelka1L-0TY8-BDOO