Top 10 walking Stöcke 110 cm Damen – Hole pro nordic walking

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUPERLETIC

#ad

Trekingové hole s korkovou rukojetí, SUPERLETIC Turistické hole, turistické hole nastavitelné, turistické hole, uhlíkové, lehká hůl, turistické, teleskopické, hole pro nordic walking, dámské a pánské

#ad
SUPERLETIC #ad - Díky gumovým nárazníkům holí Nordic Walking se odlehčuje kolenním kloubům a svalům nohou. Rukavice pro vysoký komfort nošení: nastavitelné poutko na ruku na hole Nordic Walking je vybaveno praktickým zacvakávacím systémem.

Díky tomu máte bezpečné držení v každém terénu. Perfektní pro rychlé a snadné uvolnění z rukojeti holí nordic walking jednou rukou. Optimální držení: vycházkové hole jsou vybaveny karbidem a gumovým nárazníkem jako příslušenství. Nejlepší chování při houpání: vycházkové hole s průměrem dříku 16 mm a 10% karbonu zajišťují nízkou hmotnost, optimální tlumení a nejlepší chování při chůzi nordic walking holí, dámské a pánské 100 cm.

Odolný proti prachu a protahování: bílý matný lak pro trekingové hole pro trekingové hole pánské/dámské je odolné vůči prachu a nečistotám, zdůrazňuje ušlechtilý design a sportovní eleganci holí SUPERLETIC Nordic Walking. Ergonomicky tvarované korkové rukojeti: naše turistické hole jsou díky podílu korku v rukojeti trekingových holí obzvlášť příjemně v rukou, jsou protiskluzové a zaručují optimální přenos síly.
ZnačkaSUPERLETIC #ad
VýrobceSUPERLETIC #ad
Výška0.79
Délka43.31
Hmotnost0.43
Šířka2.36
Číslo díluNW01-ES-13
ModelkaNW01-ES-13

2. ALPIDEX

#ad

Super lehké karbonové hole Walker 5000 Premium Edition Nordic Walking, 110 cm

#ad
ALPIDEX #ad - Obsah balení:2 tyče. Jsou vyrobeny ze 100% vysoce modulárního karbonu. Celková hmotnost 138 g bez gumových podložek. Vysoká pevnost v ohybu * Ideální chování při švihu. Rozsáhlé pěší túry.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Hmotnost0.84
Číslo dílu8351_110 cm
Modelka.

3. DOBESTS

#ad

DOBESTS Vycházkové hole hliník, dámské lehké turistické hole 110 cm – 130 cm pro trekking a horolezectví, turistické hole skládací pro muže, hole na nordic walking, 2 ks černé

#ad
DOBESTS #ad - Vycházkové hole s dlouhou životností chápeme, že si užíváte klid velkých šířek. Komfortní úchop turistických hůle abyste perfektně zvládli pot a odolávali slzám. Otevřete páčku a utáhněte otočný kroužek o čtvrt nebo půl otáčky. Dobest každá turistická hůl může unést cca 560 N ~ 56 kg.

Pro nastavení délky: otevřete vnější páčku, posuňte trubku na požadovanou délku a páčku zavřete. Takto použijete tyč: nejprve vytáhněte tyč až do "cvaknutí" tlakového kolíku. Jak nastavit své hole nordic walking na správnou délku? udržujte turistické hole dobests s rameny ohnutými v pravoúhlém úhlu. Vybrali jsme širší trubky z kvalitního hliníku, abychom mohli vybavit dámské hole Nordic Walking. Pro zvýšení bezpečnosti zkontrolujte před spuštěním a v pravidelných intervalech silné stisknutí vaší turistické hůlky.

Zároveň trekingová hůl lépe ochrání vaši dlaň. Pokud se nepoužívá. Oblast push pin jsme zajistili vnitřní výztuží. Inovativní skládací trekingové hole dobests turistické hole mají pokročilý a snadno ovladatelný skládací design, takže můžete své hole rychle složit nebo prodloužit z 35 cm na 110–130 cm. Hlavice je díky svému dlouhému, zaoblenému tvaru a měkkému materiálu nejpohodlnější v sortimentu.
ZnačkaDOBESTS #ad
VýrobceDOBESTS #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluDSZ
ModelkaDSZ
Záruka1

4. LEKI

#ad

110 cm, černá, Norské hole Response od Leki

#ad
LEKI #ad - Hrot flex tip short, Gumová koncovka Power Grip Pad. Rukojeť trigger 1 Cortec. Průměr trubky 16 mm. Poutko trigger 1 Nordic.
ZnačkaLEKI #ad
VýrobceLEKI6|#LEKI #ad
Výška1.97
Délka43.31
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo dílu637-2520 110
Modelka637-2520-110

5. HUGSEE

#ad

Upínací uzávěr se 4 páry gumových nárazníků pro trekking, HUGSEE Turistické hole – hole pro nordic walking dámské a pánské, ultra lehké trekingové hole z hliníku, skládací turistické hole teleskop 110–135 cm

#ad
HUGSEE #ad - Vnější upínací mechanismus lze velmi rychle nastavit s malou silou a zajišťuje bezpečné držení segmentů, 6 cm a rozložená velikost může dosáhnout 110 – 135 cm, takže trubky při silném zatížení nesklouznou do sebe. Vylepšený zesílený a posilující design nosná spojovací spára má tloušťku 3, podpořit vaši tělesnou hmotnost a pohodlně běhat, 2 šroubovací talíře na sníh a nabízejí vám plnou podporu.

Dodávka je průběžně poskytována společností Amazon, Hugsee nabízí roční bezplatnou záruku na svou severskou turistickou nálepku. Použití našich turistických stožárů může pomoci zabránit poranění kolen, 2 asfaltovými podložkami, 2 malými šroubovacími talíři pro trekking, zabránit pádům tím, silnější než tyč jiných značek, 35 mm, silnější a trvanlivější. Nejlepší trekingové hole : trekingové hole hugsee jsou vybaveny čtyřmi různými gumovými nohami.

Pička je vyrobena z wolframové oceli a poskytuje dobrou oporu speciálně na nerovném, skalnatém terénu, protože drží téměř na všech podkladech a je extrémně odolná proti tření. Pro splnění vašich dobrodružných potřeb. Spáry jsou díky 4 dodatečným hliníkovým krytkám extra bezpečné. Ramena a lokty jsou také méně zatěžovány. Oblek pro muže a ženy. Rychlé nastavení délky: délka ve složeném stavu činí pouze 35, vhodná pro osoby s tělesnou výškou 160 – 198 cm.
ZnačkaHUGSEE #ad
VýrobceHUGSEE #ad
Výška1.97
Délka14.57
Hmotnost1.76
Šířka6.3
Číslo dílu27-RMSG-AYGQ
Záruka3 roky záruka

6. Glymnis

#ad

Glymnis Turistické hole trekingové hole Walking hole 7075 hliníkové turistické hole nastavitelné 110 – 130 cm a upínací uzávěr se 4 páry gumových nárazníků pro trekking žlutá

#ad
Glymnis #ad - Je vhodný pro mnoho různých silnic, bláto, jako je sníh, písek, asfaltová silnice atd. Aby splnila vaše dobrodružné potřeby. Vnější upínací mechanismus lze velmi rychle nastavit s malou silou a zajišťuje bezpečné držení segmentů, takže trubky při silném zatížení nesklouznou do sebe.

Se 2 ochrannými krytkami, 2 malými šroubovacími talíři pro trekking, 2 šroubovací talíře na sníh a 2 přezky ve tvaru S vám nabízejí plnou podporu. Stabilní a odolný: tlumení zajišťuje ochranu citlivých zápěstí. Prodyšná poutka slouží jako pojistka a podpora držení ruky. Nasazují zátěž a umožňují tak plynulejší pohyb. Rychlé nastavení délky: složená délka činí pouze 36 cm a rozložená velikost může dosáhnout 110 – 130 cm, vhodné pro osoby s tělesnou výškou 160–198 cm. Ramena a lokty jsou také méně zatěžovány.

Zásilkovou službu poskytuje společnost amazon, nemusíte za to platit žádné dodatečné náklady na logistiku a nabídnout vám nejlepší poprodejní servis. Pička je vyrobena z wolframové oceli a dobře drží speciálně na nerovném, skalnatém terénu, protože drží téměř na všech podkladech a je extrémně odolná proti tření. Je to vynikající dárek pro všechny. Ergonomicky tvarovaná rukojeť: příjemná rukojeť z vysoce husté pěny eva, v zimě není zima, v létě nasává pot. Díky povrchové úpravě je dosaženo ochranné vrstvy proti korozi.
ZnačkaGlymnis #ad
VýrobceGlymnis #ad
Výška3.54
Délka15.16
Hmotnost1.79
Šířka3.74
Číslo díluHW-D001
ModelkaTP-7501
Záruka24 měsíců

7. B Best Sporting

#ad

Turistické hole Best Sporting I 105 – 125 cm I hole pro nordic walking uhlík I vycházkové hole dámské a pánské I vycházkové hole I vycházková hůl

#ad
B Best Sporting #ad - Dóza - stejně kompatibilní jako skládací turistické hole, mnohostranně použitelné, alpský terén, horské túry nebo ve sněhu. Rukavice pro vysoký komfort nošení – nastavitelné poutko na ruku na Nordic Walking Stick je vybaveno praktickým zacvakávacím systémem.

Tréninkové možnosti – nordic walking je nejaktuálnějším trendem v oblasti sportu a fitness. Turistické hole jsou prostě perfektní. Perfektní pro rychlé a jednoduché uvolnění z rukojeti holí Nordic Walking jednou rukou. S vycházkovými holemi trénujete při chůzi navíc trup a máte tak perfektní trénink celého těla.

Ergonomické rukojeti – naše turistické hole jsou díky podílu korku v trekingových tyčích velmi příjemně v ruce, jsou protiskluzové a zaručují optimální přenos síly. Kvalita z přesvědčení – pro vás jako rodinný podnik bremer již více než 40 let navrhujeme trendy ve sportovních a volnočasových produktech – Vaše spokojenost je naším úkolem.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška4.92
Délka46.46
Hmotnost0.88
Šířka2.17
Číslo dílu2059901

8. ALPIDEX

#ad

ALPIDEX Nordic Walking hole ultralehké hole s pevnou délkou z karbonu růžové různé délky včetně gumového nárazníku a držáku podložek, barva: růžová-bílá, velikost: 120 cm

#ad
ALPIDEX #ad - VybavenÉ: 2 páry gumových tlumičů * na asfalt a kámen * praktický držák podložky, aby se polštářky neztratily. Výhoda: hole s pevnou délkou mají ideální švihadlo a na rozdíl od teleskopických holí při nasazení téměř nevibrují.

Stabilita: vždy konstantní, protože je vyloučeno posouvání jednotlivých segmentů nebo funkční omezení otočného mechanismu. Materiál: lehké, dynamické a robustní – naše hole jsou vyrobeny z karbonu, odpružují otřesy na klouby a paže a váží přitom pouhých 150 g na hůl při délce 115 cm. Vysoce kvalitní: vysoká pevnost v ohybu * stabilní špička z tvrdého kovu * komfortní rukojeť z gumy a korku * pohodlné a nastavitelné poutko na ruku.
ZnačkaALPIDEX #ad
VýrobceALPIDEX #ad
Hmotnost0.33
Číslo dílu15085_120 cm. Pink-Weiß

9. HUGSEE

#ad

Skládací turistické hole teleskopické 110 – 135 cm, dámské a pánské, ultralehké trekingové hole z hliníku, HUGSEE Turistické hole – hole Nordic Walking, upínací uzávěr se 4 páry gumových nárazníků,

#ad
HUGSEE #ad - Používání našich trekingových holí může pomoci zabránit zraněním kolen, silnější než tyč jiných značek, zabránit pádům tím, silnější a odolnější. Klouby byly vylepšeny, 35 mm silný, že drasticky zlepšíte svou rovnováhu. Snadno se vejdou do vašeho turistického batohu, 9 palců, 3" na 53, batohu nebo kufru na zavazadla. Skládací a kompaktní trojitý design těchto turistických holí lze složit na přenosný rozměr 13, pohodlně a rychle.

Své trekingové hole můžete prodloužit z 45, 2". Vylepšený, podpořit vaši tělesnou hmotnost a pohodlně chodit, zesílený a zesílený design nosný spojovací díl je 3, aby byly díky 4 dodatečným hliníkovým krytkám obzvlášť bezpečné. Povrchová úprava vytváří ochrannou vrstvu proti korozi, která nabízí vysokou odolnost proti korozi. Dlouhá životnost a robustníhugsee skládací trekingové hole purple jsou vyrobeny z hliníkové slitiny s dlouhou životností v letecké kvalitě pro turistiku a vydrží i větší zatížení. Univerzální trekingové hole trekingové hole pro ženy, gumové holínky pro tvrdé povrchy, skládací s důležitým příslušenstvím pro všechny terény a podmínky.

Ergonomická prodloužená pěnová rukojeť eva a nastavitelný řemínek na zápěstí pěnová rukojeť turistické hole evA se prodloužila o 2, 75 palce, umožňuje různé polohy rukou, absorbuje pot a udržuje vaše ruce chladné a suché, pomáhá vám také snadno zvládnout switback a náhlé změny v terénu. Nezbytné jsou od lezení po horách až po ploché betonové silnice nebo ze zasněženého terénu až po měkčí dno, sněhové koše, turistiku, odolné příslušenství pro 4 roční období vždy 1 pár gumových hrotů, koše na bláta a praktický hrot z wolframové oceli odolný proti opotřebení.
ZnačkaHUGSEE #ad
VýrobceYP-Trekking Poles-11 #ad
Hmotnost1.76
Číslo díluYPUS-DSZ-blue EU
Záruka90 dní

10. COVACURE

#ad

Teleskopické, lehké, COVACURE Turistické hole pro nordic walking hole – 110 – 130 cm skládací, nastavitelné, s gumovým nárazníkem pro dámy a pány modrá

#ad
COVACURE #ad - Vhodné pro většinu terénu s párem nárazníků a párem desek na sníh a dvojicí podkovových sad zvládnete jakýkoliv terén. Nastavitelný od 110 do 130 cm, vhodný pro osoby s tělesnou výškou od 160 do 190 cm. Nabízíme vám to nejlepší řešení. Inovativní skládací turistické hole turistické hole covacure mají jedinečný a uživatelsky příjemný skládací systém, který lze složit do 35 cm a uložit do batohu.

Vaše spokojenost je naším hlavním cílem. Pokud máte dotazy k produktu nebo s ním nejste spokojeni, kontaktujte nás kdykoliv. Potvrďte prosím, že je šroub při použití utažený. Komfortní pěnová rukojeťergonomická pěnová rukojeť eva s nastavitelným poutkem na ruku, která absorbuje pot, protiskluzová drážka a robustnější a pohodlnější než korková rukojeť.

Povrchová úprava vytváří ochrannou vrstvu proti korozi. Gumové nárazníky byly zesíleny a jsou odolnější. Neodstraňujte nebo neotáčejte příliš silně, aby při nastavování výšky nevypadla. Objevte krásu přírody s lepší rovnováhou, stabilitou a vytrvalostí. Detailně orientované a vysoce kvalitní materiály použití hliníku 7075, který lépe odolává tlaku a nárazům než uhlík. Co dělámeteplý tip: podívejte se na video pod našimi obrázky a zjistěte, jak instalovat trekingové hole.
ZnačkaCOVACURE #ad
VýrobceCOVACURE #ad
Výška2.24
Délka15.83
Hmotnost1.23
Šířka4.92