Top 9 BABY born Nuckel – Sady oblečení a doplňků pro panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BABY Born

#ad

Zapf Creation- Baby Born Magic řetízek na dudlík a panenky 43 cm, 832486, 1 vhodný kus

#ad
BABY Born #ad - Příslušenství - pro všechny panenky BABY Born Magic 43 cm. Obdržíte 1 výrobek z náhodného sortimentu. Není zaručen žádný konkrétní výrobek.

Magický dudlík – nutnost pro všechny malé rodiče panenek. Obsahuje - 1 baby born magický dudlík s řetízkem. Otočte jedním směrem, abyste je zavřeli – opravdu magicky! podporuje fantazii – hraní rolí s baby born podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, abyste otevřeli oči BABY Born a v druhém směru, jako je odpovědnost, komunikace a empatie. Věk od 3 let - pro děti od 3 let.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceBABY Born #ad
Výška7.09
Délka1.1
Hmotnost0.04
Šířka5.2
Číslo dílu832486
Modelka832486

2. Corolle

#ad

Dudlík s 15 zvuky a řetízkem s dudlíkem, příslušenství pro panenky, pro všechny 36 cm dětské panenky, od 3 let, Corolle 9000141400

#ad
Corolle #ad - Corolle - francouzské panenky s šarmem. Etízek na dudlík lze pomocí klipu snadno připevnit na oblečení pro panenky. Příslušenství pro panenky – dudlík s řetízkem na dudlík a 15 skvělými dětskými zvuky. Vhodné pro děti od 3 let. Vhodné pro všechny 36 cm panenky Corolle.
ZnačkaCorolle #ad
VýrobceCorolle #ad
Výška7.87
Délka1.38
Šířka5.91
Číslo dílu9000141400
Modelka9000141400
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Simba

#ad

Pro panenky 38–43 cm, dudlík, pleny a lahvičky s mlékem s mizícím obsahem, Simba 105562487, New Born Baby First Nursing Set

#ad
Simba #ad - Pohlaví: dívky a chlapci. Sada je ideální pro inspiraci dalších lázní. Dobrý dárek pro děti. Láhev s tekutinou okouzlí matku každé panenky.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška6.14
Délka8.19
Hmotnost0.19
Šířka0.79
Číslo díluS 55624871
ModelkaS 55624871
Záruka2

4. Simba

#ad

Plenky, Simba 105560004, New Born Baby on Tour Set, od 3 let, lahví a sandály pro panenky 38–43 cm, dudlík s řetízkem

#ad
Simba #ad - Děti by se měly bavit a podporovat je. Pro chlapce a dívky, malé i velké. Simba - zábava ze hry se slony! jádrem vývoje produktu je nadšení dětí. Sada new born baby od simba Toys je vhodná pro děti od 3 let. Boty jsou vhodné pro všechny panenky velikosti 38-43 cm. Se sadou new born baby on tour mohou maminky pro panenky uklidnit dudlíkem, omotat si je plenkou a sandály udělat první pokusy o chůzi se svým miláčkem.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška9.84
Délka1.38
Hmotnost0.24
Šířka6.69
Číslo dílu105560004
Modelka105560004
Záruka2 roky

5. Baby Annabell

#ad

704219 Zapf Creation, Baby Annabell Sweet Dreams, dudlík se světelnou a zvukovou funkcí v bílé a zlaté barvě

#ad
Baby Annabell #ad - Upevnění na dudlík: díky klipu ve tvaru obláčku lze dudlík jednoduše připevnit na oblečení panenky a neztratit se. Se zvukovou funkcí: dostane panenka dudlík do úst, hraje ukolébavku. Rozsah dodávky: dudlík se světelným a zvukovým efektem jsou nutné baterie, nejsou součástí dodávky. Podporuje fantazii – oblečení pro panenky a příslušenství pro panenky umožňuje herní návrhy a možnosti. Se světelným efektem: zlatý měsíc svítí a ukazuje panence cestu do země snů.
ZnačkaBaby Annabell #ad
VýrobceBaby Annabell #ad
Výška7.05
Délka2.01
Hmotnost0.22
Šířka5.12
Číslo dílu704219
Modelka704219

6. Aolso

#ad

Příslušenství pro panenku New Born, 2 kusy lahvičky na mléko s dudlíkem, tekutina zmizí při sklápění, Aolso Kouzelná láhev, simulované krmení pro panenky

#ad
Aolso #ad - Sada na krmení panenky pro miminka se také výborně hodí pro vývoj mozku a emoční růst, jako je odpovědnost, rozvoj sociálních dovedností a hodnot, komunikace a empatie. Kouzelná láhevláhve jsou vzduchotěsně uzavřené, takže nedochází ke ztrátě tekutiny.

Sada obsahuje obdržíte 2 lahve a 1 dudlík, láhev a dudlík jsou určeny pouze pro použití panenky. Podpora vývojezlepšete kognitivní schopnosti svého dítěte. Pokud dáte panence kouzelnou láhev plnou šťávy, bude hraní rolí rodičů a dětí realističtější. Při otočení láhve zmizí tekutina v láhvi, simulace krmení hraček a dětem přináší zábavný zážitek. Používejte s důvěroukrmná sada pro panenky pro miminka je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vyrobeno bez parfému a bez BPA, bezpečné a spolehlivé použití, robustní a snadno se zlomí, jsou měkké a příjemné na dotek, můžete je používat dlouho.

Nejlepší dárky pro panenkuskvělý doplněk k příslušenství vaší panenky, dárek na Nový rok, perfektní jako vánoční dárek, dárek k narozeninám, dárek na party.
ZnačkaAolso #ad
VýrobceAolso #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo díluEUV8-ZHNP-TOYPJ-FBA
ModelkaAolso
ZárukaBěhem jednoho roku

7. Baby Annabell

#ad

706534 Zapf Creation, Baby Annabell Little, příslušenství pro panenky ke krmení s láhví, bryndáčkem a dudlíkem, pro panenky 36 cm

#ad
Baby Annabell #ad - Sada příslušenství: baby Annabell lze touto novou sadou krmení kompletně zásobit. Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkovou hrací panenku Baby Annabell Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry.

Hrací sada pro malé papuče: baby annabell se může skvěle na průhledné láhvi pro panenky nudit. Při usínání po krmení můžete Baby Annabell Little uklidnit červeným dudlíkem. Pokud se při krmení trochu posune, chrání bryndáček oblečení pro panenky. Hra s panenkou a láskyplně vytvořeným příslušenstvím pro panenky oživuje děti od jednoho roku ke hře role a klade první pobídky k rozvoji empatie a pocitu odpovědnosti. Dále je součástí dodávky růžový talíř s motivem ovečky.
ZnačkaBaby Annabell #ad
VýrobceBaby Annabell #ad
Výška7.05
Délka1.97
Hmotnost0.13
Šířka5.51
Číslo dílu706534
Modelka706534

8. BABY Born

#ad

Pleny a dudlíku, 832851 Zapf Creation, 8dílná sada s příslušenstvím pro panenku vč. šátku, BABY born Sada doplňků

#ad
BABY Born #ad - Rozsah dodávky: dudlík magic eyes s dudlíkovým řetízkem, krémovou trubičkou, hracím kroužkem, dózkou na pudr, plenkou, lahví a šátek. Sada pro péči o pumpičky: baby born potřebuje hodně péče – stejně jako skutečné miminko.

Oční funkce dudlíku jde pouze ve spojení s BABY born Magic. Příslib kvality: tato sada hraček je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry. Ekologické – nová sada doplňků pro miminka born je nyní k dispozici v balení bez plastů. Věkové doporučení: vhodné pro děti od 3 let. K navíjení je v sadě obsažena houbička na pudr a krémová trubička. Herní sada a příslušenství pro panenky: kolem poloviny panenky lze položit ještě moderně vytvořený trojúhelníkový šátek.

První vybavení pro panenky: nahoře na seznamu je láhev a samozřejmě plenka. Toto rozsáhlé pečující příslušenství obsahuje vše, co správní rodiče panenky potřebují. Láhev pro panenky a prsten na hraní doplňují kompletní sadu. Sada na údržbu pro útěchu a péči: dudlík pro magické oči baby borns lze upevnit řetízkem na dudlík.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška7.8
Délka1.93
Šířka7.28
Číslo dílu832851
Modelka832851
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. BABY Born

#ad

Pro panenky 43 cm, 830826 Pf Creation, BABY born Startovací sada, láhev, dóza na pudr a hrací kroužek, příslušenství pro panenky s dudlíkem Magic Eyes a řetízkem na dudlík

#ad
BABY Born #ad - Láskyplně navržená: když venku zchladne, dostane panenka šátek na krk a navíc obsahuje sada ještě jeden kousací kroužek s čistými hvězdami a perlami. Rozsah dodávky: sada příslušenství pro panenky se skládá z dudlíku magic Eyes s dudlíkovým řetízkem, plenkou, krémovou trubičkou, herním kroužkem, dózou na pudr, lahví a šátkem na krk.

Dudlík s řetízkem na dudlík a klipem na medvídka pomáhá při uklidnění, jak se magický dudlík otáčí v ústech BABY born Magic, se vaše oči rozsvítí nebo se roztáhnou. Podporuje fantazii – oblečení pro panenky a příslušenství pro panenky umožňuje herní návrhy a možnosti. Kompletní sada příslušenství: vysoce kvalitní hrací sada obsahuje vše, co rodiče panenky potřebují pro péči o vaši panenku.

V závislosti na tom, v jaké poloze se vaše tělo nachází. Vše včetně: kromě láhve a plenky na zavinutí je zde také dóza na pudr a tuba na krém. Funguje bez baterií. UpozornĚnÍ: dudlík se hodí ke každé panence baby born o velikosti 43 cm, ale funkce očí dudlíku funguje pouze ve spojení s BABY born Magic. Je jedno, usínání nebo probuzení.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška7.87
Délka1.93
Hmotnost0.24
Šířka7.28
Číslo dílu830826
Modelka830826
ZárukaZáruka výrobce 2 roky