Top 10 Bollerwagen Zum Ziehen Und Schieben – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KESSER

#ad

KESSER® Vozík skládací GT9000 se střechou ruční vozík přepravní vozík | vč. 2 x 3bodový systém pásů | skládací | celogumové pneumatiky | do 80 kg | přední a zadní brzda | + přepravní taška, modrá/šedá

#ad
KESSER #ad - Nabízí dostatek místa pro výlety s dětmi, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Vysoce kvalitní přepravní vozík gt-9000 lze několika pohyby rychle postavit a složit a uložit do přiložené tašky je součástí dodávky.

Aby byla vaše přepravovaná věc optimálně chráněna před sluncem, je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření. Má nastavitelnou rukojeť uprostřed s funkcí vyklopení a o 360° otočného předního kola; odolný materiál a stabilní konstrukce rámu nabízí maximální zatížení: až 80 kg. Vhodné pro kempování, grilovací party, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, nakupování v nákupním centru, turistiku v parku nebo jiné outdoorové aktivity.

Kromě integrované, xxl tašky na zádi a různých úložných tašek je vozík GT-9000 vybaven dvěma držadly pro vytažení nebo posunutí, kolečky a brzdami otočnými o 360°. Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška41.34
Délka49.21
Hmotnost31.97
Šířka21.65
Číslo dílu1
Modelka1

2. KESSER

#ad

Ruční vozík, přepravní vozík, nosnost 550 kg, KESSER® Vozík, mnohostranně použitelný, vč. černých rukavic, vozík na nářadí, vyjímatelná plachta, zahradní vozík

#ad
KESSER #ad - Jako přepravní vozík s přáteli nebo rodinou, dřeva nebo podobných předmětů. Náš přepravní vozík kesser je mnohostranně použitelný, jako přepravní vozík na staveništi, jako vozík na nářadí na zahradu nebo také jako přívěs pro traktor. Ideální pomocník na zahradu, těžké přepravy nebo výlety.

Dodávaná plachta a kovový rám jsou navíc velmi nenáročné na údržbu a lze je snadno omýt a čistit. Robustní rukojeť zajišťuje díky pěnové vrstvě větší komfort a zabraňuje tak pálení a bolesti rukou. Dící tyč lze zcela snadno odstranit jen několika málo pohyby, díky tomu můžete vozík bez problémů uložit. Díky robustní kovové konstrukci je skládací vozík obzvlášť stabilní a s dlouhou životností a bude vás doprovázet při zahradních pracích nebo při útulných túrách s rodinou nebo přáteli v přírodě.

Vnitřní plachta z vysoce kvalitního polyesteru obsažená v dodávce je ideální pro přepravu trávníku, např. Profilová kola na ocelových ráfcích zajišťují i v nerovném terénu snadné tahání. Integrovaný skládací systém zajišťuje snadné nakládání a vykládání. Náš přepravní vozík značky kesser je řešením, aby byl váš jednodenní výlet co nejpříjemnější. Malá zavazadla, batohy a tašky jsou dlouhodobě těžkou zátěží a na rozdíl od našeho vozíku nejsou ergonomické a zatěžují záda a ramena.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška41.34
Délka40.16
Hmotnost48.5
Šířka20.47

3. Topwell

#ad

Venkovní zahradní přívěs, plážový vozík, 90 l, vhodný pro děti, TOPWELL Skládací skládací vozík, přepravní vozík, skládací s brzdou, ruční vozík, 120 kg

#ad
Topwell #ad - Použití a péče: rámovou strukturu odolnou proti poškrábání lze snadno čistit hadříkem, skládací vozík potřebuje jen velmi málo místa, aby byl řádně uložen. Perfektně se hodí pro použití na vaší zahradě, při rodinných výletech nebo jako sportovní akce venku i pro všechny ostatní příležitosti, které považujete za vhodné.

Díky skládacím zadním kolům lze složit na tloušťku pouhých 8 palců. Velká kola: přední kolo je volant a zadní kolo lze otáčet a sklopit. Díky ložiskům kol se pohybuje hladce i při vyšším zatížení. Humanizovaný design: tento vozík lze během sekundy nastavit a nevyžaduje žádnou montáž.

Tento vozík má lepší stabilitu při běhu. Těžké namáhání: nabijte až 120 kg statický stav. Jak suchý zip, tak i druky zajišťují látku pevně na železném rámu. Kola stále fungují, takže je můžete snadno táhnout. Stisknutí nebo tahání: teleskopická rukojeť a nastavitelná rukojeť dle výběru.
ZnačkaTopwell #ad
VýrobceTopwell #ad
Výška31.5
Délka17.72
Šířka29.13

4. Arebos

#ad

Arebos Skládací přepravní vozík | přepravní vozík | vozík na nářadí | ruční vozík | skládací vozík | vč. 2 síťových kapes | s brzdami na předním kole a teleskopickou tyčí | skládací | nosnost až 100 kg | šedý

#ad
Arebos #ad - V několika jednoduchých krocích lze rychle sestavit a složit a uložit do dodávané tašky. Vozík nabízí řádné místo pro výlety a výlety s dětmi, lze jej však použít i na festivaly nebo jiné volnočasové aktivity.

Uvolněná na cestách kempování, nakupování v nákupním centru, grilovací party, turistika v parku nebo jiné outdoorové aktivity již nejsou problémem. Robustní rám i odolná látka umožňují maximální nosnost až 100 kg. Odpuzuje uv záření a vodu vozík arebos je vyroben z odolného nylonu oxford 600d a nabízí ochranu před deštěm, nečistotami a UV zářením. DobrÉ vybaveno využijte 2 integrované úložné sítě v přední části, jakož i dvou držadel pro tažení nebo posunování, jakož i velmi praktických 360° otočných koleček s brzdou.

Odnímatelné a snadno čistitelné části látky. Snadné ovládání nastavitelná rukojeť má uprostřed funkci vyklopení a díky svým předním kolům otočným o 360° je velmi obratná a snadno se ovládá. Kompaktní a skládací díky kvalitně zpracovaným materiálům působí vozík v plném lesku.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška31.5
Délka36.22
Hmotnost13
Šířka24.8

5. BEAU JARDIN

#ad

Skládací zahradní vozík na piknik, děti, pláž, otočný zahradní vozík, lze přepravovat, BEAU JARDIN Skládací vozík na pláž, skládací ruční vozík

#ad
BEAU JARDIN #ad - Flexibilní rám z ocelových trubek s práškovým nástřikem lze několika pohyby složit a lze jej tak snadno uložit v kůlně, v autě, garáži nebo ve sklepě. Prostorově úsporné složení: vysoce kvalitní skládací vozík s jednoduchou instalací a uložením, optimálně vhodný na výlety, skládací vozíky, stříška, plážové vozíky, ruční vozíky, zahradní vozíky, festivaly, přepravní vozíky, skládací, zadní tašku a přepravní tašku.

Ve složeném stavu lze úsporně uložit. Vozík má nastavitelnou rukojeť pro komfortní manipulaci, není snadné poškodit, snadno se ovládá na většině povrchů, výlety a procházky s celou rodinou, kempování, vhodný na zahradu, na rybaření, nákupy, nosič nákladu pro váš nákup a mnoho dalšího.

Dostatečný úložný prostor: skládá se z odolné tkaniny Oxford 600D, kterou lze snadno čistit. Víceúčelové: pevná plastová kola, vytahovací rukojeť 360° kola. Velká nosnost: vozík je vybaven stabilním ocelovým rámem, vysoce výkonnými kolečky a trvanlivou látkou, takže může nabíjet až 100 kg.
ZnačkaBEAU JARDIN #ad
VýrobceBEAU JARDIN #ad
Výška11.81
Délka15.75
Šířka11.81

6. BEAU JARDIN

#ad

Vhodný pro děti – modrý, lehký přepravní vozík s brzdou, volně stojící zahradní přívěs s nastavitelnou nosností, objem 150 l, BEAU JARDIN Skládací ruční vozík do 220 kg

#ad
BEAU JARDIN #ad - Je stabilní, kontrolovatelný a bezpečnější při používání. Velká kapacita: vnější rozměry vozíku činí cca 125 cm d x 50 cm Š x 80 cm v, vnitřní rozměry skládacího víceúčelového vozíku činí 85 cm D x 51 cm Š x 27 cm výška, dno až ke špičce rukojeti činí 80 cm. Látkový materiál 600d pro ruční vozík, odnímatelný pro snadné ruční praní nebo čištění hadic, materiál rámu ocel, robustní černý ocelový rám je stabilnější.

S brzdou předního kola: přední kola skládacího vozíku jsou vybavena brzdami. Hmotnostní kapacita: kolečka skládacího vozíku jsou 7 cm široká a mají průměr 20 cm a mohou nést zatížení 220 kg. 360 stupňů otočné přední kolo a nastavitelná posuvná rukojeť: přední kolo skládacího vozíku lze otáčet o 360 stupňů a zadní kolo má stojan, který umožňuje vozíku volně stát bez vnějšího upevnění síly; karavan má nastavitelnou posuvnou rukojeť a výsuvné rukojeti pro uložení osob různých velikostí do vozíku.

Jednoduchá obsluha a skladování: během několika sekund sestaveno, dovolenou, není nutná montáž, výrobek se dodává s ochranným obalem proti prachu, který lze pro snadné skladování složit.4 velké celopryžové pneumatiky. Nastavitelná posuvná rukojeť se dvěma bočními kapsami na věci jako láhev na vodu. Skládací kombi se perfektně hodí na cestování, obchod s potravinami jako nákladní vůz pro přepravu potravin a další.
ZnačkaBEAU JARDIN #ad
VýrobceBEAU JARDIN #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluDA155
ModelkaDA155

7. KESSER

#ad

KESSER® Skládací přepravní vozík se střechou ruční vozík přepravní vozík na nářadí | vč. 2 síťových kapes a vnější kapsy | s brzdou předního kola | skládací | celogumové pneumatiky | nosnost až 100 kg

#ad
KESSER #ad - Zatímco se svou ložnou plochou, přídavnou xxl taškou na zádi a různými držáky nabízí řádné místo pro výlety s dětmi, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, lze jej v případě potřeby kompaktně složit.

Pod skládací přepravní vozík. Dodatečné 2 kapsy na nápoje vpředu a xxl kapsa se zipem na zadní straně nabízí úložný prostor pro nápoje a malá zavazadla. Velký vozík lze složit a skladně uložit. Nechte se nadchnout i Vy. S brzdou předního kola. Tento velký přepravní vozík se střechou nabízí místo a díky silnému polstrování rámu poskytuje mnoho pohodlí pro malé cestující. Protože u tohoto skládacího přepravního vozíku může být i o něco více zavazadel. Těšte se na vydatné výlety s tímto skládacím vozíkem.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška39.37
Délka47.24
Šířka23.62
Číslo dílu1
Modelka1

8. KESSER

#ad

Přepravní vozík, zahradní přívěs bez střechy, přepravní vozík, skládací, KESSER® Vozík, vozík na nářadí | vč. 2 síťových kapes | skládací | PVC pneumatiky | nosnost až 80 kg, černá/černá, ruční vozík

#ad
KESSER #ad - Nabízí dostatek místa pro výlety s dětmi, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Tento velký přepravní vozík nabízí místo a díky silnému polstrování rámu poskytuje dostatek pohodlí.

Vhodné pro kempování, nakupování v nákupním centru, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, grilovací party, turistiku v parku nebo jiné outdoorové aktivity. Vozík je opatřen držadly pro tažení nebo posunování, jakož i kola a brzdy otočnými o 360°. Nechte se nadchnout i Vy. Velký vozík lze složit a skladně uložit. Kromě integrovaných 2 držáků vpředu na nápoje a malá zavazadla. Těšte se na vydatné výlety s tímto skládacím vozíkem. Protože u tohoto skládacího přepravního vozíku může být i o něco více zavazadel.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška314.96
Délka31.5
Hmotnost176.37
Šířka17.72
Číslo dílu1
Modelka13693-20323-1

9. Lemmy

#ad

Klappbar, PU Reifen Grau+Tuerkis, Vorderrad-Bremse, Lemmy Faltbarer Bollerwagen LMY100

#ad
Lemmy #ad - Es ist eines der dünnsten flachen Faltmodelle auf dem Markt. We enhanced the design by adding 3 points metal D buttons in the fabric cover, which allows to fix the kids safety belt. Die nummer des gs-zertifikats lautet „ZIA 17 12 98314 001“. Wir freuen uns auf Sie! Unsere produkte sind mit 2 Jahren Garantien ausgestattet.

Es kann viel platz im kofferraum ihres autos für eine Urlaubsfahrt sparen! Multiple function: the hand wagon can be used to transport a lot of things for a family holiday trip. Mehrere farben der wahl, wählen Sie die eine repräsentieren Ihren Urlaub Stimmung! Wir sind die ersten auf dem markt, die eine kombinierte Farbmischung auf der Stoffabdeckung des Bollerwagens einführen bis zum Jahr 2018, was von vielen anderen Anbietern verfolgt wird. Die 4 reifen von lemmy Bollerwagen befinden sich an den vier Ecken des Wagens. Wir antworten Ihnen innerhalb von 24 Stunden an Arbeitstagen.

Höchster sicherheitsstandard: von tÜv gs zertifiziert - unsere bollerwagen erfüllen die strengen anforderungen des europäischen produktsicherheitsgesetzes. Falls sie fragen haben, schreiben Sie uns gerne eine E-Mail an info@lemmy-gmbh. De oder auch gerne direkt in der FAQ´s bei Amazon. Starke struktur: nicht wie viele andere bollerwagen, müssen sie die vorderräder in der mitte des wagens konstruieren, die nicht über ein patentiertes Rückwärtsfaltsystem verfügen, um die Faltfunktion zu realisieren. Dies ermöglicht auch scharfe Kurven und verhindert, dass der Wagen umkippt.
ZnačkaLemmy #ad
VýrobceLemmy #ad
Výška31.5
Délka37.4
Hmotnost31.53
Šířka21.65

10. KESSER

#ad

Přední a zadní brzda + taška černá, celopryžové pneumatiky 360°, KESSER® Skládací přepravní vozík GTS-9100 se střechou ruční vozík, prodloužení vnitřního prostoru, skládací vč. 2x 3bodový systém pásů

#ad
KESSER #ad - Díky uzavíratelné přihrádce na nohy, kterou můžete při rychlém vyklopení a sklápění, si vaše dítě může užívat jízdu s vozíkem vsedě nebo vleže. Zde se setkává funkčnost s promyšleným designem. Vaše děti sedí pohodlně a jsou nejlépe chráněny před pádem z vozíku.

Jdeme na to! zatímco se svou ložnou plochou, festivaly nebo jiné volnočasové aktivity, přídavnými kapsami na zadní straně a různými držáky nabízí řádný prostor pro výlety s dětmi, lze jej v případě potřeby kompaktně složit. Díky inteligentnímu skládacímu systému lze vozík gts značky kesser obratem ruky složit do kompaktní velikosti pouhých 90 cm × 55 cm × 30 cm a dá se tak snadno přepravovat a jednoduše uložit. Profitujte z optimální bezpečnosti a klidného svědomí díky systémům dvou pásů v transportním vozíku kesser.

Nejlepší komfort a optimální ochrana před počasím. Vysoce kvalitní ruční vozík lze několika pohyby rychle postavit a složit. Pro optimální ochranu přepravovaného zboží a dětí před sluncem je odnímatelná sluneční stříška chráněna proti UV záření. Odnímatelná střecha navíc poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a deštěm. Dostatek místa pro chutné pokrmy, nápoje a mnoho místa pro děti. Současně slouží jako ochrana proti dešti z kvalitního a odolného nylonu Oxford 600D.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška49.21
Délka41.34
Hmotnost27.56
Šířka21.65