Top 10 Computer Tastatur mit kabel – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rii

#ad

Windows, Business Slim klávesnice s kabelem pro počítač, Mac, notebook, PC klávesnice USB, MacOS, Rii Kabelová klávesnice, QWERTZ německé rozložení – černá

#ad
Rii #ad - Ideální pro každodenní potřeby, doma nebo v kanceláři. Neponořujte klávesnici do kapaliny. 105 kláves wired klávesnice usbkomfortní klávesnice, standardní rozložení klávesnice, plná velikost f tlačítek a číselný blok. Usb kabel: 1, 5*14, notebooky a počítači pod windows 98 / 7/8/10 / XP / Vista, 5 m.

Trvanlivé a odolné proti stříkající vodě robustní abs klávesové krytky se snadno čitelnými, zářivě bílými znaky zajišťují až 10 000 000krát více úhozů tlačítek bez opotřebení. Zjednodušte používání vašeho počítače a soustřeďte se na daný úkol. Usb klávesnice vám umožní efektivní psaní během práce nebo her. 12 multimediálních zkratek klávesy fn+f1~f12 umožňují snadný a rychlý přístup k médiím, ztlumení, e-mail, úvodní stránka, hlasitosti +/-, přehrávání/pauza, zastavení, další titul, můj počítač, předchozí titul, oblíbené.

Jednoduché usb připojení plug and play – není nutný žádný software. Ergonomický design krátký design kláves vám nabízí neuvěřitelně dobrou zpětnou vazbu a pohodlný střih. Velikost výrobku: 44, 5*2 cm, 45 kg. Upozornění: usb klávesnice je chráněna proti stříkající vodě, silnými, ale není vodotěsná. Funguje s desktopy, 0, Mac OS. Jednoduše zapojte usb kabel a pc klávesnice je připravena k použití.
ZnačkaRii #ad
VýrobceRii #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost1.19
Šířka5.71
Číslo díluRii
ModelkaRii

2. Trust

#ad

Ochrana proti stříkající vodě, Mac, MacOS –, Trust Kabelová klávesnice Taro, USB přípojka, délka kabelu 1,8 m, tichá tlačítka, PC klávesnice pro počítač, notebook, Windows, německé rozložení QWERTZ

#ad
Trust #ad - Plug-and-play tato uživatelsky přívětivá klávesnice funguje automaticky s počítači nebo notebooky Windows, MacOS a ChromeOS.

Musíte k tomu pouze zasunout 180 cm dlouhý USB kabel. Opěrka zápěstí: ne. Německé rozložení tichá klávesnice trust taro má originální rozložení QWERTZ a má číselnou klávesnici, která zaručuje nejvyšší produktivitu. Tiché klepnutí klávesnice taro je až o 50 % tichější, abyste své kolegy při práci nerušili. Ochrana proti stříkající vodě klávesnice je chráněna proti stříkající vodě, takže můžete bez obav pokračovat v práci, i když vylijete trochu tekutiny.
ZnačkaTrust #ad
VýrobceTrust #ad
Výška1.18
Délka17.68
Hmotnost1.02
Šířka5.83
Číslo dílu24092
Modelka24092
Záruka2 roky

3. Hama

#ad

Hama Klávesnice s kabelem kabelová klávesnice, KC-200 černá, laptop s USB A přípojkou, Wired Keyboard pro PC, notebook

#ad
Hama #ad - Rozsah dodávky: 1x hama kabelová klávesnice Basic "KC-200", 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Spolehlivá, robustní klávesnice s rozložení qwERTZ, ideální pro PC v domácí kanceláři nebo kanceláři. Design: počítačová klávesnice v klasickém černém designu. Ergonomie: nastavení sklonu PC klávesnice umožňuje pohodlné polohování. Klávesnice s kabelem a přípojkou USB A. Promyšlené: klávesnice umožňuje ovládat multimediální funkce jedním stisknutím tlačítka pomocí sekundárního obsazení tlačítek Fn.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška0.79
Délka17.05
Šířka5.2
Číslo dílu182681
Modelka182681
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

4. Rii

#ad

černá, notebook, počítač, kabelová klávesnice s myší pro PC, 3 LED podsvícení QWERTZ rozložení DE, Rii Herní klávesnice a myš s kabelem

#ad
Rii #ad - Herní myš dpi: 800-1200--1600, že během práce zůstanete soustředěni. Operační systém kompatibilní s windows 8, windows 7, windows vista nebo windows XP. 3 led podsvícení klávesnice 3 led osvětlená klávesnice a sedm barev s podsvícením pro skvělou herní atmosféru.

Můžete si vybrat barvu klávesnice podle svého přání i ve tmě lze klávesy dobře rozpoznat. Plně funkční a cenově výhodná standardní klávesnice rii rk105 se 105 tlačítky, 19 kláves anti-ghosting, odnímatelné klávesy, speciální klíče pro lepší trvanlivost a hmatovou zpětnou vazbu, herní klávesnice s 3 LED podsvícením a myš s RGB smíšeným podsvícením nabízejí profesionální mechanický pocit pro hraní a kancelář. Vysoce kvalitní myš tato myš nabízí vyšší citlivost, můžete volit rychleji nebo pomaleji.

Ergonomický design, pohodlná obsluha. Nízké kliknutí myší snižuje šum, zbaví vás nepříjemnosti a zajišťuje, rychlejší reakci a přesnější pohyb než běžné optické myši. Režimy podsvícení: trvalé osvětlení a dýchací osvětlení. Uživatelsky přívětivýrychle ovládejte každou funkci, multimediální tlačítka nabízejí klávesové zkratky pro provoz. Nabízíme záruku 24 měsíců a 30 dní vrácení peněz nebo výměnný servis.
ZnačkaRii #ad
VýrobceRii #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluRii
ModelkaRii

5. Logitech

#ad

Německé rozložení QWERTZ – černá, ochrana proti stříkající vodě, Linux a Chrome, Logitech K280e Pro kabelová Business klávesnice pro Windows, opěrka dlaní, PC/notebook, USB přípojka

#ad
Logitech #ad - Moderní, elegantní profil: zaměstnanci oceňují rafinovaný design klávesnice a cítí se dobře na svém moderním pracovišti.

Doporučujeme také: naše logitech k280e for business pro spolehlivé bezdrátové spojení, přehledný psací stůl a přídavná myš v plné velikosti s gumovou rukojetí. Plochá tlačítka: tlačítka umožňují tichou a pohodlnou práci. Opěrka dlaní: velká podložka klávesnice od Logitech umožňuje i dlouhodobě vysoký komfort při práci. Rozsah dodávky: kabelová klávesnice K280e od Logitech. Kryt chráněný proti stříkající vodě: Optimální ochrana hardwaru klávesnice v každodenním životě.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.19
Délka18.07
Hmotnost2.27
Šířka0.8
Číslo dílu920-008669
Modelka920-008669
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

6. Hama

#ad

Německé rozložení kláves QWERTZ, plochý, Hama USB klávesnice podsvícená kabelem "KC-550" laserově popsaná, extra dlouhý kabel 180 cm, 12 mediálních tlačítek, ergonomická klávesnice pro PC a notebook

#ad
Hama #ad - Klávesnice s dlouhou životností v plném formátu: laserem popsaná tlačítka pro vysokou odolnost proti otěru, ideální pro opakované zápisníky, rozložení qwertz s číselnou klávesnicí.

Pohodlná práce v domácí kanceláři a kanceláři: ergonomická klávesnice je nastavitelná ve svém sklonu a díky plochému designu šetří místo. Multimediální tlačítka: rychlý přístup k funkcím, otevírání e-mailů, jako je změna hlasitosti, uzamčení počítače atd. Svítící klávesnice: počítačová klávesnice s bílým LED podsvícením, jas nastavitelný ve 3 stupních, osvětlení lze zapnout a vypnout.

Rozsah dodávky: 1x pc klávesnice "kc-550" použitelná také jako klávesnice pro notebook, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, operační systém: Windows 10/8/7/Vista/XP, Plug and Play. Díky sekundárnímu obsazení tlačítek F1 až F12.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška0.59
Délka17.72
Šířka6.5
Číslo dílu182671
Modelka182671
Záruka2 roky záruka, i při komerčním využití

7. Hama

#ad

Německé rozložení klávesnice QWERTZ, tichá klávesnice s klávesami Scissor, extra dlouhý kabel 180 cm, Hama USB klávesnice s kabelem "KC-700" PC klávesnice Slim, s plochými tlačítky, USB-A

#ad
Hama #ad - Klávesnice s tichým dorazem: tlačítka scissoru rovnoměrně a přesně rozdělují stisk kláves – pro intuitivní, plynulé a tiché psaní. Klávesnice s kabelem: extra dlouhý kabel s 180 cm pro velkou flexibilitu a volnost pohybu, připojení k PC a notebooku, celoplošná klávesnice.

Tlačítka fn s sekundárním obsazením: ovládejte multimediální funkce jedním stisknutím tlačítka – bez komplikované cesty přes systémové nastavení, Plug & Play. Slim klávesnice s plochými klávesami: elegantní štíhlý design s plochými, jednotlivě odsazenými klávesami – pro snadné psaní, lze snadno čistit. Rozsah dodávky: 1x klávesnice "kc-700" s laserem popsanými klávesami 43, 5 x 2, 3 cm, 9 x 13, 1x návod k obsluze.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.18
Délka17.72
Hmotnost1.48
Šířka6.1
Číslo dílu00182652
Modelka00182652
Záruka2 roky záruka, i při komerčním využití

8. Logitech

#ad

Německé rozložení QWERTZ – černá, USB přípojka, stojan na klávesnici, tiché psaní, Logitech K120 kabelová business klávesnice pro Windows a Linux, odolná proti stříkající vodě, robustní

#ad
Logitech #ad - Kvalita, která vydrží: 3letá záruka zajišťuje bezstarostný a trvanlivý výkon. Jednoduše začít: jednoduše zapojte usb kabel klávesnice do USB portu vašeho PC nebo notebooku a můžete začít – není nutná instalace softwaru.

Příjemné psaní: klávesnice logitech k120 nabízí lepší a trvalý zážitek z psaní s obvyklým rozložením, včetně číselného bloku, tlačítek F a nízko položených tlačítek. Doporučujeme také: naše sada bezdrátových kláves logitech mk270 pro větší volnost pohybu, klávesové kombinace, bezdrátové připojení, tlačítka médií a dlouhou výdrž baterie. Dlouhá životnost: Úzký profil, design chráněný proti stříkající vodě, robustní tlačítka a nastavitelný stojánek na klávesnici činí z K120 ideální kancelářskou klávesnici.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.71
Délka17.36
Hmotnost0.93
Šířka5.87
Číslo dílu920-002516
Modelka920-002516
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

9. Trust

#ad

Německé rozložení QWERTZ, tichá tlačítka a tlačítka myši, MacBook, Windows, Trust 24086 Taro sada kabelové klávesnice a myši, MacOS – černá, pro PC, USB přípojka, ochrana proti stříkající vodě, laptop

#ad
Trust #ad - Ochrana proti stříkající vodě – klávesnice je chráněna proti stříkající vodě, takže můžete bez obav pokračovat v práci, i když vylijete trochu tekutiny.

Musíte k tomu pouze zasunout 180 cm dlouhý USB kabel. Tiché psaní – klávesnice taro je až o 50 % tichější, abyste své kolegy nerušili při práci. Německé rozložení – sada trust taro z tiché klávesnice a myši má originální rozložení QWERTZ a má číselnou klávesnici, která zaručuje nejvyšší produktivitu. Plug-and-play – tato uživatelsky přívětivá sada funguje automaticky s počítači nebo notebooky Windows, MacOS a ChromeOS. Součástí dodávky myši – tato sada obsahuje pohodlnou myš, která je vhodná pro leváky i praváky.
ZnačkaTrust #ad
VýrobceTrust #ad
Výška1.18
Délka5.83
Šířka17.68
Číslo dílu24086
Modelka24086
Záruka2 roky

10. Arteck

#ad

Numerischem Keypad, Arteck USB Kabelgebundene Tastatur Hintergrundbeleuchtung 7 Farben & Einstellbare Helligkeit Full Size Tastatur mit 1,8m langem Kabel, für Computer Desktop Laptop und Windows 11 10

#ad
Arteck #ad - Packungsinhalt: arteck usb kabelgebundene Tastatur, Willkommensguide, 24 Monate Garantie und freundlicher Kundenservice. Einfaches setup: schließen sie einfach das 1, 8m lange USB Anschlußkabel an Ihren Computer and und Sie können die Tastatur sofort nutzen.

Ultra dünn und leicht: kompakte baugröße 42, 6 cm und geringes gewicht 493g während die Tastatur trotzdem eine Full-Size Tastatur mit Pfeiltastes, 4 x 11, 4 x 0, Num-Pad und Hotkeys für Komfortables.77 unterschiedliche farben der hintergrundbeleuchtungg: 7 elegante LED Hintergrundbeleuchtung mit zwei Helligkeitseinstellungen und Auto-Sleep Feature um den Energieverbrauch zu maximieren. Ergonomisches design: die scherenstruktur der Schalter sorgt für ein komfortables Schreibgefühl, Tasten mit niedrigem Profil bieten eine leises und komfortables Schreiben.
ZnačkaArteck #ad
VýrobceArteck #ad
Číslo díluHA305-3B
Záruka2 Year Limited Warranty