Top 10 Creatine Monohydrate Pulver – Kreatinové nutriční doplňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VitaminPure

#ad

Zotavení a vytrvalost – kreatin kapsle před cvičením, VitaminPure Kreatin monohydrát mikronizovaný 3000 mg – 250 tablet – čistý kreatin pro sílu

#ad
VitaminPure #ad - Jako nedílná součást vašeho pre-cvičení účinně doplňuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA 8. 1. 1, zajišťuje nepřetržitý tok energie a optimalizuje celý proces regenerace. Mikronizace snižuje velikost kreatinových částic, který zajišťuje spolehlivost, což vede k lepší distribuci a absorpci. Naše kapsle neobsahují laktózu, stearát hořečnatý, lepek, GMO, veganské a byly testovány v laboratoři.

Odpočinek a výdrž: vitaminpure creatine monohydrát byl vyvinut, aby zlepšil zotavení a vytrvalost tím, že hraje rozhodující roli při výrobě energie při vysoce intenzivním tréninku. Certifikovaná kvalita: naše certifikace iso 9001 a gmp zaručují kvalitu a bezpečnost našich produktů pro optimální spotřebu. Mikronizovaný kreatin monohydrát obsažený v tabletách vitaminpure má vysoký stupeň čistoty, bezpečnost a rychlou absorpci. Snižuje svalovou únavu a podporuje rychlejší zotavení. Zvýšení síly: kreatin zvyšuje svalovou sílu tím, více opakování nebo těžších závaží.

3000 mg pro dávkování: 250 chuťově neutrálních tablet po 1000 mg. Kapsle kreatin monohydrát vitaminpure jsou řádně zapsány v rejstříku doplňků stravy italského ministerstva zdravotnictví. Doporučujeme užívat 3 tablety denně s vodou, což odpovídá celkovému množství 3000 mg denně. Je to ideální doplněk stravy pro váš pre-workout, ať už ve fitness studiu nebo při jiných sportech, že vám umožňuje zvládnout při tréninku, zejména v kombinaci s proteinovým práškem pro podporu buněčné hydratace a optimalizaci růstu svalů.
ZnačkaVitaminPure #ad
VýrobceVitaminPure #ad
Výška3.94
Délka2.76
Hmotnost250
Šířka3.94
Číslo díluVitCREA_DE

2. Optimum Nutrition

#ad

100 porcí, 200 kapslí, kapsle na doplnění kreatinu pro podporu výkonu, Optimum Nutrition Kreatinové kapsle s 2500 mg nearomatizovaného kreatinového monohydrátu v jedné porci

#ad
Optimum Nutrition #ad - Optimum nutrition kreatin monohydrát ve snadno polykacích kapslích může podpořit výkon při vysoce intenzivním tréninku*. Tento kreatin doplněk stravy je vhodný pro všechny typy vytrvalostních sportovců, milovníky fitness, kulturisty a vzpěrače ve spojení s vysoce intenzivním tréninkem.

Května 2012, kterým se stanoví seznam schválených zdravotních tvrzení týkajících se potravin výjimka: snížení rizika onemocnění a vývoj a zdraví dětí. Tyto kreatinové kapsle se rychle rozpustí, takže můžete dosáhnout maximální absorpce kreatinu; pro optimální výsledky užívejte dvě kapsle denně.

432/2012 ze dne 16. Zvyšte svou tělesnou výkonnost s kreatin monohydrátem potravinovými doplňky, pokud užíváte 3 g kreatinu denně*. Zdroj: Úřední věstník evropské unie - nařízení komise EU č. 432/2012 ze dne 16. Května 2012. Zdroj: nařízení eu komise č.
ZnačkaOptimum Nutrition #ad
VýrobceOptimum Nutrition #ad
Výška4
Délka6
Hmotnost0.64
Šířka5
Číslo dílu1102356
Modelka1102356

3. ProFuel

#ad

Creaproof® Kreatin monohydrát 500 g – kreatin s nejvyšší čistotou – potvrzeno nezávislou laboratorní analýzou – monohydrát kreatin bez těžkých kovů nebo škodlivých látek – prémiový kreatin prášek

#ad
ProFuel #ad - Creaproof creatine: creaproof creatin je synonymem pro kreatin monohydrát v prémiové kvalitě bez kompromisů. Certifikát pro analýzu: každá jednotlivá šarže creaproof creatin je před dodáním testována na všechny kvalitativní parametry. Veganské & made in germany: kreatin se získává synteticky, a tím 100% veganský.

Výroba/plnění našeho creaproof kreatinového doplňku probíhá v Německu a podléhá tak přísným německým směrnicím pro výrobu doplňků stravy a pravidelným kontrolám. Větší výkon při tréninku: kreatin monohydrát je doplněk číslo 1 pro rychlejší pokroky v tréninku. Pozitivní účinek se projeví při denním příjmu minimálně 3 g kreatinu. Kreatin zvyšuje tělesný výkon při rychlém silovém tréninku v rámci krátkodobého maximálního fyzického namáhání. Optimálně vysoké dávkování: denní porce našeho creaproof creatines se skládá z 3, 41 gramu čistého kreatinového monohydrátu prášku a dodává tělu tak 3, 0 gramů čistého kreatinu – optimální dávka pro efektivní zvýšení výkonu.

Chcete-li získat certifikát analýzy produktu s creaproof Creatin, jednoduše naskenujte QR kód na zadní straně sáčku a zadejte šarži zakoupeného produktu. Díky více než 15 let vyzrálému výrobnímu procesu a kompletní kontrole kvality má Creaproof Creatin nejvyšší stupeň čistoty – prokázaný nezávislou laboratorní analýzou německé potravinářské laboratoře.
ZnačkaProFuel #ad
Výrobcemewell GmbH #ad
Hmotnost500
Číslo díluCRPRF500PCH
ModelkaCRPRF500PCH

4. SygLabs Nutrition

#ad

Kreatin monohydrát prášek – 1000 g – 1 kg – čistý kreatin monohydrát – veganský – bez přísad

#ad
SygLabs Nutrition #ad - Doporučení pro dávkování: 3 g 3 lehce nashromážděné odměrky Kreatin monohydrát smíchejte s 250 ml vody. Veganské a bez přídavných látek. Kvalitní výrobek: plněno v Německu za nejvyšších standardů kvality. U výrobku se jedná výhradně o monohydrát Creatine. Poměr ceny a výkonu: 1000 g sáček kreatinového monohydrátu prášku na cca 333 porcí à 3 g. Výrobek neobsahuje aromata a barviva, želatiny, je bez lepku, stearát hořečnatý a bez GMO.
ZnačkaSygLabs Nutrition #ad
VýrobceSyglabs Nutrition #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluSYGCrea1000g
ModelkaSYGCrea1000g

5. Vitastrong.

#ad

Prémiová kvalita, Kreatin monohydrát 100% čistý Creastrong®, vysoká dávka kreatinu, kreatin monohydrát, Vitastrong's registrovaná značka, kreatin monohydrát prášek

#ad
Vitastrong. #ad - Kontrola kvality creastrong – každá fáze výrobního procesu je přísně sledována, od nákupu surovin přes výrobu, balení až po expedici. Absence těžkých kovů – creastrong se zavazuje zajistit maximální kvalitu a bezpečnost svých výrobků tím, že každá vyrobená šarže v laboratoři zohlední přítomnost.

Výhody – mikronizovaný kreatin monohydrát prášek od Vitastrong je jedním z nejčastěji používaných doplňků stravy pro zvýšení svalové hmoty. Testovaná čistota – creastrong podstoupí každou šarži četným testům čistoty, aby byla zaručena kvalita monohydrátu a celková nepřítomnost nežádoucích látek. Rychlá absorpce – creastrong se rychle rozpustí ve vodě, což umožňuje rychlejší absorpci ve srovnání s kreatinovými monohydrátovými kapslemi, které musí být nejprve tráveny.
ZnačkaVitastrong. #ad
VýrobceVitastrong. #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluVitastrongCreastrong

6. BIG ZONE high quality sportsnutrition

#ad

Big-Zone kreatin 100% monohydrát čistý prášek pro budování svalové hmoty/fitness/doplněk stravy | GMO bez laktózy a lepku | 500 g

#ad
BIG ZONE high quality sportsnutrition #ad - Gmo bez laktózy a lepku. Nejlepší suroviny Made in Germany. 100% čistý kreatin. Mikrojemná kvalita.
ZnačkaBIG ZONE high quality sportsnutrition #ad
VýrobceBig-Zone #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluBZ-CREA-5

7. Yamamoto

#ad

1 Stück, YAMAMOTO CreaPowder 500 g + H2o Prozis gratis – Kreatin-Monohydrat, kein Gluten und keine Laktose

#ad
Yamamoto #ad - Creapowder ist ein nahrungsergänzungsmittel, das 100% Kreatin-Monohydrat enthält. Artikelgewicht: 500 g. Einheitsgröße: 500, 0 cm.

Glutenfrei und laktosefrei. Etwa 95 % des kreatins im Körper finden sich in der Skelettmuskulatur. Anwendung: 1 messlöffel 3, 4 g in ein glas Wasser oder ein anderes Getränk geben und einmal täglich vorzugsweise zu den Mahlzeiten einnehmen. Creapowder enthält die am besten untersuchte form von kreatin. Kreatin steigert die körperliche Leistungsfähigkeit bei sich wiederholenden, hochintensiven und kurzlebigen Aktivitäten. Kreatin ist eine organische stickstoffhaltige Säure, die bei Wirbeltieren vorhanden ist.
ZnačkaYamamoto #ad
Výrobceyamamoto #ad
Hmotnost1.32
Číslo dílucreaPowder500 gr

8. ESN

#ad

500 g prášek, ESN Creatine monohydrát Creatine

#ad
ESN #ad - Certifikace creapure: nejlépe prozkoumaný kreatin – prokazatelně bezpečný a účinný. Veganský: kreatin se získává zaručeně čistě synteticky. Vylepšená výkonnost: kreatin prokazatelně zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkých, vysoce intenzivních fází. Snadno rozpustný: prášek lze rychle a jednoduše rozpustit ve vodě, šťávě nebo proteinovém koktejlu. Kvalita: vlastní výroba s pravidelnými laboratorními kontrolami v Německu.
ZnačkaESN #ad
VýrobceESN #ad
Výška10.24
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka2.95
Číslo díluP-ESN1006c
Modelka7502

9. ProFuel

#ad

100% veganský, zásoba na 292 dní, Kreatin prášek 1 kg / 1000 g čistého kreatinového monohydrátu prášek v mikronizované kvalitě – kreatin monohydrát optimálně vysoké dávky – kreatin prášek bez přísad

#ad
ProFuel #ad - Kreatin monohydrát má optimální rozpustnost a lze jej tak ideálně míchat do tekutiny dle vašeho výběru. Takto působí creatin: kreatin monohydrát je doplněk číslo 1 pro rychlejší pokroky v tréninku: kreatin zvyšuje fyzický výkon při silovém tréninku při krátkodobém maximálním fyzickém namáhání.

Pozitivní účinek se projeví při denním příjmu minimálně 3 g kreatinu. Optimálně vysoké dávkování: jedna porce kreatinového prášku Kreatin obsahuje 3, 41 gramů kreatinového monohydrátu a dodává tak 3 g čistého kreatinu. 100% kreatinový monohydrát: náš kreatin monohydrát prášek obsahuje vysoce kvalitní kreatin monohydrát prášku v mikronizované kvalitě síťový faktor 200 Tento problém jsme elegantně vyřešili! naše sáčky mají kvalitní suchý zip, že se zip se v praxi úplně nezavírá, který lze vždy snadno a bezpečně uzavřít – i když se v uzávěru omylem dostane kreatinový prášek.

Obrázek v obrazové galerii. Veganský, laboratorně testováno a vyrobeno v německu: kreatin se získává synteticky, a tím 100% veganský. Navíc necháváme náš kreatinový prášek pravidelně kontrolovat v nezávislé potravinářské laboratoři – zkušební certifikát viz 5. PÁsek s kvalitnÍm suŠÍm uzavŘÍcÍm: běžné sáčky mají problém, zejména pokud se do uzavřené oblasti dostal trochu kreatinového prášku. Výroba/plnění našeho kreatinového doplňku creatine monohydrate probíhá v německu a podléhá tak přísným německým směrnicím pro výrobu doplňků stravy a pravidelným kontrolám.
ZnačkaProFuel #ad
Výrobcemewell GmbH #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluCRM1000GP
ModelkaCRM1000GP

10. ESN

#ad

ESN Kreatine Giga Caps, 300 kaps.

#ad
ESN #ad - Vysoká čistota: kreatine Giga Caps mají vysokou čistotu. Perfektní manipulace: už žádné nepříjemné vážení lžící.

Veganská výživa: náš kreatin se získává z rostlinných surovin, je proto vhodný i pro vegany. Kvalitní německý produkt: esn creatine giga caps se vyrábí v naší vlastní německé výrobě v nejmodernějších zařízeních podle nejvyšších standardů kvality. Creatine giga caps: naše kreatin monohydrát dóza s 300 kapslemi vám nabízí zásoby 100 dní s denním příjmem 3 kapslí. Jednoduše vypijte tři kapsle velkým množstvím vody nebo šťávy.
ZnačkaESN #ad
VýrobceESN #ad
Výška2.36
Délka3.15
Hmotnost0.66
Šířka1.57
Číslo dílu8536
Modelka8536