Top 10 Jalousien Fenster ohne Bohren 95×120 – Plisované žaluzie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Estika

#ad

Moderní ochrana proti pohledům na okna, okna bez vrtání, žaluzie, Premium Klemmfix – šířka 95 cm × výška 120 cm – bílá – kovový držák plizé bez vrtání, Estika® Plisé bez vrtání

#ad
Estika #ad - Látka v bílé barvě – neprůhledná 100% neprůhledná, lehké zatemnění oken. Součástí sady – 1 × okenní plisé pro vnitřní použití bez vrtání, šířka 95 cm × výška 120 cm, 1× montážní sada, 1× montážní návod. Látky odolné vůči uv záření – nevyblednou.

Prémiová upínací roleta s klipem bez vrtání – velmi stabilní upínací roleta s háčky z robustního plastu a ocelovou svorkou nerozbitná. Roletu lze čistit vlhkým hadříkem. Hodí se k oknům s tloušťkou rámu od 8 do 28 mm. Montáž okenní rolety je jednoduchá a rychlá. Vhodné také do koupelny a kuchyně. Hliníkové profily s práškovým nástřikem. Plisé lze instalovat do všech místností.

Plisé lze namontovat na okno a balkonové dveře. Vyrobeno lokálně – odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Rozměry: změřte šířku skla a sečtěte 2 až 4 cm, změřte výšku celého okenního křídla. Instalace trvá pouze 60 sekund! Sada obsahuje návod český jazyk nelze zaručit. Originální sluneční ochrana oken uvnitř estika – plynulé nastavení shora a zdola, kvalitní komponenty z robustních materiálů.
ZnačkaEstika #ad
VýrobceEstika #ad
Číslo díluRP-0005A-95-120-Weiß
ModelkaRP-0005A-95-120-Weiß

2. Beyond Drape

#ad

Skládací roleta neprůhledná s upínací botkou, plisé roleta, okenní roleta, Plisé v různých barvách na míru pro všechna okna, montáž do okenní lišty, roleta proti slunci

#ad
Beyond Drape #ad - Plisé je prostřednictvím 2 ovládacích kolejniček nastavitelné v jakékoliv libovolné výšce a je na okně pevně upnuto, takže nedochází k žádnému kývání.

-. Aby se plisé mohlo bez problémů pohybovat. Návod na změření naleznete v popisu produktu včetně návodu na montáž český jazyk nelze zaručit. By měla být hloubka okenní lišty minimálně 15 mm. -. Uberte 5 mm na šířku,. Upozornění: z důvodu rozdílných nastavení monitorů může dojít k menším odchylkám v barvě. Upozorňujeme, že pro tento druh montáže pevné šrouby v drážce pro sklo.
ZnačkaBeyond Drape #ad
VýrobceBeyond Drape #ad
Číslo dílu3014617a
Modelka3014617a

3. Schuette

#ad

Schuette® Plisé s vrtáním k našroubování ● prémiová kolekce: Rocky Mountain grafit ● 20 x 80 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná montáž rolety vč. videa

#ad
Schuette #ad - Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské rolety. 100% neprůhledné, certifikováno dle Öko-tex, živé barvy, zatemnění: lehké, propustnost světla: střední, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou.

Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů. Samozřejmě je přiložen náš návod k montáži včetně odkazu na naše video pro montáž plisé.

Návod k objednání: změřte prosím šířku vašeho okna zleva doprava. Naše plisé jsou k dispozici v mnohem více látkách a způsobech montáže, než je uvedeno v této nabídce. Speciální hliníkové profily, látka Öko-Tex, protože si vážíme vašeho domova! Plynule nastavitelné, dvojité upnutí bez dojíždění, kvalitní materiály, držáky suprafix, jako např. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo díluB07SLCXRZB

4. Schuette

#ad

Schuette® Plisé na míru s vrtáním ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80-89 x 150-199 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná roleta

#ad
Schuette #ad - Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. Speciální hliníkové profily, látka Öko-tex, kvalitní materiály, držáky Suprafix, protože si vážíme vašeho domova!. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.

Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru. Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny.

100% neprůhledné, propustnost světla: střední, živé barvy, zatemnění: lehké, certifikováno dle Öko-tex, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou. Plynule nastavitelné, dvojité upnutí bez dojíždění, jako např. Samozřejmě je přiložen náš návod k montáži včetně odkazu na naše video pro montáž plisé. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské rolety. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0.01
Délka59.06
Hmotnost2.2
Šířka35.04

5. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 90 x 120 cm šířka x výška ● Skládací roleta Suprafix Klemmfix k pevnému otáčení roleta ● montáž na 60 sekund vč. videa

#ad
Schuette #ad - Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů.

Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním upínacím držákům schuette suprafix "k našroubování". Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, protože si vážíme vašeho domova! Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak.

Bohužel jsme je museli rozdělit podle nových směrnic Amazon. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta! Plynule nastavitelné nahoru a dolů, speciální hliníkové profily ŽÁdnÉ! ohýbání/zlomení, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, pokud možno smontováno ŽÁDNÉ! Navlékání plisé šňůry/žádné. Zadejte prosím "schuette plisé bez vrtání" nebo "schuette plisé s vrtáním", abyste v případě potřeby našli naše další nabídky.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška120
Hmotnost2.2
Šířka90

6. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80 x 120 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy. Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, trvanlivých a moderních materiálů.

Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2. 0 verze incognito transparentní. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě.

100% neprůhledné! propustnost světla: střední, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, lehce zatemňující, lokálně vyrobeno a vyvinuto speciálně pro plisé UV ochrana -> žádné vyblednutí. ! Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, protože si vážíme vašeho domova! Montážního videa. Rychlá a jednoduchá aplikace díky přiloženému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit vč.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost2.2
Šířka31.5

7. Gardinen21

#ad

Gardinen21 Nakonfigurujte si vlastní plisé s vrtáním, vyrobeno na míru pro dveře a okna | ochrana proti slunci a neprůhledné rolety

#ad
Gardinen21 #ad - Prach nebo skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadrem. 4️ jednoduchá montáž a pokyny k údržbě: plisé lze díky vrtání do okenního rámu rychle a jednoduše namontovat na zasklívací lištu. Propouští světlo, ale přesto je neprůhledný, a proto se ideálně hodí jako ochrana před nežádoucími pohledy.

Pokud by se šňůra roztrhla, že u jiných důvodů je výměna našich plisé vyloučena, navlékneme pro Vás plisé bez příplatku. 1️ konfigurace vaší vlastní pleteniny: hledáte vhodnou plisé? Zde můžete zadat svou vlastní velikost a my zhotovíme plisee podle vašeho přání. Skládací roleta se kvalitně zpracovává a vyrábí s vysokou pečlivostí. Pro perfektní přizpůsobení plisé odečtěte 3 mm od objednané šířky, jak je vidět na ilustračním obrázku.

Díky horní a spodní ovládací liště z kvalitního hliníku je plisé plynule výškově nastavitelné. 2️ návod k objednávání: změřte nejprve světlou šířku skla a výšku skla mezi gumovými těsněními na skle. Při objednávce si prosím vyberte požadovanou barvu. 3️ vysoká kvalita: látka se skládá ze 100% tkaného polyesteru. Vezměte prosím na vědomí, pokud se jedná o výrobu na míru.
ZnačkaGardinen21 #ad
VýrobceGardinen21 #ad

8. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● Termo kolekce: Dark Night černá ● 40 x 80 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Plynule nastavitelné nahoru a dolů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, pokud možno smontováno ŽÁdnÉ! navlékání plisé šňůry/žádné. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2.

0 verze incognito transparentní. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. 100% neprůhledné! propustnost světla: střední, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, lehce zatemňující, lokálně vyrobeno a vyvinuto speciálně pro plisé UV ochrana -> žádné vyblednutí. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, trvanlivých a moderních materiálů.

Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta! Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Montážního videa. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0.01
Délka118.11
Hmotnost2.2
Šířka0.79
Číslo díluHU-XI-201

9. SchattenFreude

#ad

Breite: 20-50cm x Höhe: 30-100cm, SchattenFreude Waben-Plissee nach Maß für Fenster | 100% verdunkelnd/Blackout | Mit Klemm-Haltern | Klemmfix ohne Bohren | Anthrazit Weiße Rückseite

#ad
SchattenFreude #ad - Bei nicht-passen oder anderen Problemen schreiben Sie uns bitte eine Nachricht. Wichtig: bitte wählen sie vor dem bestellen zuvor den richtigen größenbereich aus. Bitte beachten: die stabilen metall-klemmhalter unterstützen fensterrahmen mit einer dicke von 4mm bis max.

Passgenaues design: sie erhalten ein handgefertigtes produkt nach maß in Raumausstatter-Qualität: Durch die feste Installation in der Glasleiste ist Kippen und Öffnen des Fensters kein Problem. Eine deutsche Montage-Anleitung ist selbstverständlich im Paket enthalten. Eine montage an fenstern, die sich nicht öffnen lassen, ist leider nicht möglich. MÜhelose montage: das plissee wird weitestgehend vormontiert geliefert und passt perfekt in Ihr Fenster. Lieferumfang: 1 plissee mit 4 klemmhaltern und 2 Bediengriffen 4 bei Breiten über 120cm und Montageanleitung.

Bitte prüfen sie vor der bestellungen anhand des Produktbilds "Alle Maße im Überblick" ob die Klemmhalter für Ihren Fensterrahmen geeignet sind. Bitte beachten Sie, Anthrazit und Eloxiert. Klicken sie dann rechts auf 'Jetzt anpassen' um die genauen Maße einzugeben. Wir finden in den allermeisten Fällen eine gute Lösung! Die bequemen bediengriffe ermöglichen eine stufenlose Einstellung Up & Down Technik. 26mm.
ZnačkaSchattenFreude #ad
VýrobceSchattenFreude #ad
Výška0
Délka3.54
Hmotnost0.88
Šířka2.76
Číslo díluhc-km-anthrazit-50-100
Modelkahc-km-anthrazit-50-100

10. SchattenFreude

#ad

šířka: 120-130 cm x výška: 150-220, SchattenFreude Plástvová plisovaná žaluzie na míru pro okna a dveře | 100% zatemňující/zatemnění | k našroubování do zasklívací lišty | béžová bílá zadní strana

#ad
SchattenFreude #ad - Pokud je vaše okno např. Německý montážní návod je samozřejmě součástí balení. Pohodlné ovládací rukojeti umožňují plynulé nastavení Up & Down technika. 2 cm hloubka skleněné lišty, obývacím pokoji nebo koupelně, jakož i balkonových dveřích a také ve stálých oknech.

Montáž bez námahy: plisé se dodává předmontované a perfektně se hodí do vašeho okna. PoŽadavky: voštinová plisé schattenfreude se hodí do všech oken s min. 82 cm široké a 120 cm vysoké, vyberte si 'šířka: 70–90 cm × výška: 100–150 cm'. Na bočních okrajích může v závislosti na typu okna přesto prosvítat nepřímé světlo – u hliníkového profilu si můžete vybrat ze 4 různých barev bílá, která v létě chladivý a v zimě hřejivý efekt a tím šetří náklady na topení. Pak klikněte vpravo na 'přizpůsobit' pro zadání přesných rozměrů.

Vezměte prosím na vědomí, že odvolání výrobků na míru je vyloučeno. Rozsah dodávky: 1 plisé se 4 upínacími ložisky bot, ať už v kanceláři, kuchyni, 2 ovládací rukojeti 4 při šířkách nad 120 cm a návod k montáži. Vezměte prosím na vědomí, hnědá, antracitová a eloxovaná. DŮleŽitÉ: před objednáním si prosím vyberte nahoře správný rozsah velikostí. Vysoce kvalitní materiál: plně nepropouštějící látka je vyrobena ze 100% polyesteru s tepelnou izolací, že termo materiál nepropouští žádné světlo.
ZnačkaSchattenFreude #ad
VýrobceSchattenFreude #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluhc-fs-beige-130-220
Modelkahc-fs-beige-130-220