Top 10 Kopfhörer Rosa – Kabellose Kopfhörer

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. POWMEE

#ad

Propojená kabelem, sluchátka na uši pro děti/teenagery/dívky/škola/dětské/letadlo/letadlo/letadla/letadla/letadla/letadlo/letadlo/letadla/letadlo/, nastavitelná, bez krytů, stereo, kabel 3,5 mm, POWMEE Dětská sluchátka M2, skládací

#ad
POWMEE #ad - International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Nastavitelná čelenka: nastavitelná čelenka vám umožní perfektně padnoucí tvar vaší hlavy.

5mm konektor umožňuje použití sluchátek se všemi 3. Zůstává na svém místě a blokuje vnější hluk. Je poměrně lehký, ale robustní a pohodlný na uších. Lehký design: lehký design pro děti od 3 let. Iroká kompatibilita a podpora: široká kompatibilita 3. 24měsíční bezproblémová ochrana, tablety, laptopy, pro iphone 7 a vyšší, ipad pro 11 a 12, počítače, iPod, androidy, potřebujete adaptér Lightning na 3, je velmi snadné se k zákazníkům dostat.

S měkkým proteinovým chráničem uší se budete cítit nejen velmi pohodlně, ale také minimalizujete únavu. Skládací design: skládací design pro kompaktnější skladování, pohodlné nošení, můžete jej jednoduše zasunout do kufru a tašky. Jako iphone, 9 roku 2020, chromebooky, auto DVD přehrávače, ipad, 5 mm jack.5mm konektor.
ZnačkaPOWMEE #ad
VýrobcePOWMEE #ad
Výška5.9
Délka6.9
Hmotnost0.5
Šířka2.6
Číslo díluPM-190226-M2
ModelkaM2

2. iClever

#ad

2 ks, iClever Bluetooth dětská sluchátka, barevná LED světla, Bluetooth 5.2, dětská sluchátka přes uši s omezením hlasitosti 74/85/94 dB, doba přehrávání 55 hodin, vestavěný mikrofon

#ad
iClever #ad - Pokud máte problémy s dětskými bluetooth sluchátky, velkorysá záruka: Polstrované náušníky a nastavitelný hlavový třmen zajišťují pohodlí dětí po celý den. Sluchátka vybavená baterií 800 mah se nabíjí neuvěřitelně rychle přes USB-C kabel. Jedním tlačítkem ovládáte přehrávání, domácí úkoly, pauzu a konec a přijetí telefonních hovorů.

Stereo zvuk a omezení hlasitosti 74/85/94db: také děti potřebují dobrý zvuk – zamilují integrovanou 40mm reproduktorovou jednotku, aby se spínač hlasitosti nedotkl náhodného dotyku. Doba hraní 55h a nabíjení usb c: díky úžasné výdrži baterie bezdrátových dětských sluchátek bth12 patří prázdné baterie minulosti. A konečně se postaráme o to, zavolejte nám a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. 4 režimy pro barevné osvětlení: tato sluchátka nabízejí nejen skvělý zvuk, ale mají také další vlastnosti, že jsou vybavena LED světly, které po stisknutí v režimu bluetooth vypne světla, které mají více efektů, světelných režimů a barev na obou stranách sluchátek.

Omezte hlasitost zvuku mezi 74, co slyší, při bezpečné hlasitosti. Nechte své děti milovat to, 85 a 94 db pomocí kombinačních tlačítek, která poskytuje syté basy a realistický zvuk. Design s dlouhou životností, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Za pouhých 10 minut máte 7 hodin hraní! použijte jej s AUX nebo bezdrátově pro ultimativní všestrannost! Bluetooth 5.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška1.97
Délka7.24
Hmotnost1.21
Šířka5.12
Číslo díluBTH12
ModelkaBTH12

3. Riwbox

#ad

LED Light Up Wireless skládací stereo headset s mikrofonem a regulací hlasitosti pro PC/iPhone/TV/iPad růžová a zelená, Riwbox WT-7S dětská Bluetooth sluchátka

#ad
Riwbox #ad - Pokud jste slyšeli přístroj s dětskou hlavou, co potřebujete. Je vhodný pro všechny osoby: dospělé, děti nebo mládež. Na obou stranách dětských sluchátek jsou instalovány červené/modré/zelené LED diody, které se v závislosti na frekvenci hudby rozsvítí.

Pro stav baterie je k dispozici připomenutí řeči. Kabelové/bezdrátové: spínače se nacházejí na obou stranách dětských sluchátek, můžete používat audio kabel. Ivý designový prvek může přinést štěstí a vášeň do vašeho všedního dne. Jednoduše zapněte dětská sluchátka a připojí se k přístroji. Kabel podporuje ovládání různých zařízení, takže ovládání je jednoduché a můžete rychle převinout skladbu nebo nastavit hlasitost v režimu Bluetooth. Stav připojení se zobrazuje na obrazovce smartphonu.

Riwbox wt-7s jsou energeticky skládací dětská sluchátka bluetooth. Bluetooth: výkonný 40mm hovor s technologií bluetooth vám nabízí vlastní zvuk, můžete zkontrolovat nastavení, abyste nevěděli, silné basy a komfort. Je to skvělá volba pro vaše blízké, protože můžete sdílet radost s přáteli a rodinou. Můžete telefonovat s jasným přehráváním hlasu. I když je baterie sluchátek vašeho dítěte prázdná, jako jsou smartphony, tablety a hudební přehrávače.
ZnačkaRiwbox #ad
VýrobceRiwbox #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost0.46
Šířka5.91
Číslo díluWT-7S
ModelkaWT-7S

4. PowerLocus

#ad

Bezpečná hlasitost 85 dB, dětská sluchátka s mikrofonem pro mobilní telefon, PowerLocus Bluetooth sluchátka, PC,, Bluetooth 5.3, bezdrátová a kabelová, Micro SD/TF, LED kočičí uši, tablety, HD stereo

#ad
PowerLocus #ad - Super měkké chrániče sluchu z proteinové pěny a umělé kůže nabízejí lehký, skládací a výsuvný design – LED světla na bezdrátových sluchátkách lze kdykoli zapnout a vypnout, i během dlouhého nošení. Spojte se s bezdrátovým bluetooth 5.

3 připojením jedním kliknutím – nechte se volně pohybovat s bezdrátovými dětskými sluchátky buddy, MP3 přehrávače, tablety, notebooky, která nabízejí bezproblémové spojení s velkým dosahem 15 m a bez zkreslení. Led světlo, malé děti a mládež. Dost pro dlouhé, kabelový a micro sd režim – dejte svým dětem svobodu užívat si s našimi speciálně vyvinutými dětskými sluchátky Over-Ear Bluetooth celou řadu různých režimů z každého zařízení. Kromě toho je bezmezné audio a hraní také v kabelovém režimu AUX velkou zábavou.

Omezení hlasitosti 85 db – bezdrátová dětská sluchátka buddy jsou bezpečná pro vaše malé uši. Používejte bezdrátová sluchátka pro děti se všemi zařízeními s Bluetooth – smartphony, PC, televizory. Proto vám nabízíme nepřetržitý zákaznický servis a 2letou záruku bez námahy. Optimálně přenosný, chlapce, jak to pro dítě nejlépe vyhovuje. My ve společnosti powerlocus si stojíme za kvalitou našich sluchátek.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Hmotnost0.36
Číslo dílupwl-buddy

5. PowerLocus

#ad

Sluchátka PowerLocus Buddy

#ad
PowerLocus #ad - Risikofreier kauf - wenn sie aus irgendeinem grund mit der Leistung unserer Over-Ear Bluetooth-Kopfhörer nicht zufrieden sind, garantieren wir Ihnen, die Kopfhörer innerhalb von 24 Stunden zu reparier oder auszutauschen. Superweiche proteinschaum-kunstleder-ohrschützer und Kopfband bieten leichten, faltbares und ausziehbares Design - Die LED-Lichter am kabellosen Kopfhörer können jederzeit ein- und ausgeschaltet werden, auch während langer Tragezeiten.

Deshalb bieten wir ihnen einen Kundenservice rund um die Uhr und 2 Jahre mühelose Garantie. Genug für lange, faule Tage oder auf Autofahrten. Wir von powerlocus stehen hinter der Qualität unserer Kopfhörer. Optimal tragbar, jungen, wie es für das kind am besten passt. Verwenden sie die kabellosen kopfhörer für kinder mit allen Bluetooth-fähigen Geräten - Smartphones, Laptops, Mp3-Player, PC, Tablets, Fernseher.

Led-licht, kleinkindern und jugendlichen. 85 db lautstärkebegrenzung - die kabellosen buddy kinderkopfhörer sind für ihre kleinen ohren sicher. Mit einem klick mit der kabellosen bluetooth 5. 3-verbindung koppeln - lassen sie sie mit den kabellosen buddy Kinderkopfhörern frei herumlaufen, die eine störfreie Verbindung mit einer großen Reichweite von 15 m und ohne Verzerrung bieten. Das headset wird mit einem großen akku geliefert, kabelgebundener und Micro-SD-Modus - Geben Sie Ihren Kindern die Freiheit, der mehr als 9 Stunden hält.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Hmotnost0.36
Číslo dílupwl-buddy
Záruka2 Jahre

6. PowerLocus

#ad

PowerLocus Dětská sluchátka Bluetooth, bezdrátová a kabel, vestavěný mikrofon pro mobilní telefon,, LED světlo, dětská sluchátka přes uši s omezením hlasitosti 85 dB, skládací HD stereo sluchátka

#ad
PowerLocus #ad - Odolný design přes uši se perfektně hodí pro dívky, jak to pro dítě nejlépe vyhovuje. Omezení hlasitosti 85 db – bezdrátová dětská sluchátka buddy jsou bezpečná pro vaše malé uši. Používejte bezdrátová sluchátka pro děti se všemi zařízeními s Bluetooth – smartphony, notebooky, televizory.

Díky zabudovanému mikrofonu jsou hovory jasné jak v bezdrátovém režimu, tak i v kabelovém režimu. Optimálně přenosný, chlapce, i během dlouhého nošení. Vynikající zákaznický servis a 24měsíční záruka – sluchátka buddy kids vydrží déle než všechny ostatní chrániče uší. Nákup bez rizika – pokud z jakéhokoli důvodu nebudete spokojeni s výkonem našich sluchátek Over-Ear Bluetooth, garantujeme Vám, že sluchátka během 24 hodin opravíte nebo vyměníte. Super měkké chrániče sluchu z proteinové pěny a umělé kůže nabízejí lehký, perfektní pro každý batoh včetně přepravní tašky.

Dost pro dlouhé, líné dny nebo na cestách autem. Kromě toho je bezmezné audio a hraní také v kabelovém režimu AUX velkou zábavou. My ve společnosti powerlocus si stojíme za kvalitou našich sluchátek. Bezdrátová lehká sluchátka Buddy poskytují jasný HD stereo zvuk se skvělými basy. Bez ohledu na to, jak dlouho posloucháte hudbu nebo sledujete filmy, můžete si být jisti, že regulátor hlasitosti zabraňuje poškození sluchu.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Hmotnost0.39
Číslo dílupwl-buddy
ZárukaVynikající zákaznický servis a záruka 24 měsíců

7. PowerLocus

#ad

PC, tablet, režim micro SD pro mobilní telefon, dětská sluchátka PowerLocus Bluetooth s omezením hlasitosti 85 dB, přes uši bezdrátová a kabel s mikrofonem, Dětská sluchátka, skládací s taškou

#ad
PowerLocus #ad - Pro připojení k televizoru potřebujete dodatečný Bluetooth adaptér. A pomáhají vašemu dítěti současně poslouchat a mluvit. Vynikající zákaznický servis & 24měsíční záruka – my ve společnosti powerlocus si stojíme za kvalitou našich sluchátek. Součástí dodávky je ochranné pouzdro z tvrdé skořepiny, se kterým můžete sluchátka ideálně přepravovat na cestách.

Naše náhlavní souprava je vybavena předním Bluetooth 5. 0 a legálně certifikována a zaručuje bezdrátové spojení na vzdálenost až 10 metrů bez jakéhokoliv zkreslení. Bezdrátový, laptopem, kabel a režim micro sd – s bezdrátovými sluchátky p2 budou mít vaše děti vždy zábavu při poslechu hudby. Jednoduché spárování přes bluetooth dělá z sluchátek PowerLocus Over-Ear perfektní dárek pro děti. Jsou kompatibilní s iOS, Windows, Android, Mac atd. Jednoduše posuňte a spustí se režim párování.

Dětská sluchátka lze kromě toho používat s audio kabelem, takže je můžete bez problémů spojit s jakýmkoli telefonem, tabletem, PC a televizí. Spolu s pěnovou polstrovanou čelenkou může vaše dítě bez problémů nosit celé hodiny, aniž by to bolelo nebo se cítilo unavené. Můžete si být jisti, zůstávají dětská sluchátka P2 v rámci bezpečného omezení hlasitosti. Perfektní partner při domácím vzdělávání a na cestách – dětská sluchátka s mikrofonem jsou perfektní volbou pro online výuku vašich dětí.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Hmotnost0.36
Číslo dílupwl-p2kids-par

8. PowerLocus

#ad

Dětská sluchátka, PowerLocus dětská sluchátka, PC,, skládací s taškou, bezdrátová sluchátka přes uši a kabel s mikrofonem, režim micro SD pro mobilní telefon, Bluetooth s omezením hlasitosti 85 dB

#ad
PowerLocus #ad - Proto vám nabízíme nepřetržitý zákaznický servis a bezstarostnou záruku po dobu 2 let. Můžete si být jisti, jak hlasitě vaše dítě poslouchá hudbu, zůstávají dětská sluchátka P2 v rámci bezpečného omezení hlasitosti. Dětská sluchátka lze kromě toho používat s audio kabelem, takže je můžete bez problémů spojit s jakýmkoli telefonem, laptopem, PC a televizí.

Jednoduché spárování přes bluetooth dělá z sluchátek PowerLocus Over-Ear perfektní dárek pro děti. Spolu s pěnovou polstrovanou čelenkou může vaše dítě bez problémů nosit celé hodiny, aniž by to bolelo nebo se cítilo unavené. Naše náhlavní souprava je vybavena předním Bluetooth 5. 0 a legálně certifikována a zaručuje bezdrátové spojení na vzdálenost až 10 metrů bez jakéhokoliv zkreslení. Jednoduše posuňte a spustí se režim párování. Pro připojení k televizoru potřebujete dodatečný Bluetooth adaptér.

Jsou kompatibilní s iOS, Windows, Android, Mac atd. Pokud byste z nějakého důvodu nebyli spokojeni s výkonem našich bluetooth přes uši, opravíme nebo vyměníme během 24 hodin! Kupte si nyní svá #P2 dětská sluchátka s bezrizikovým nákupem! Pohodlné a lehké – měkké pěnové chrániče uší zcela zakrývají uši vašeho dítěte a poskytují perfektní zvukovou izolaci. Součástí dodávky je ochranné pouzdro z tvrdé skořepiny, se kterým můžete sluchátka ideálně přepravovat na cestách.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Hmotnost0.36
Číslo dílupwl-p2kids-par
ZárukaVynikající zákaznický servis a záruka 24 měsíců

9. PowerLocus

#ad

PC, micro SD režim pro mobilní telefon, tablet, skládací s taškou, sluchátka Over Ear bezdrátová a kabel s mikrofonem, Dětská sluchátka, PowerLocus dětská sluchátka Bluetooth s omezením hlasitosti 85 dB

#ad
PowerLocus #ad - Součástí dodávky je ochranná kapsa z tvrdé skořepiny, se kterým můžete sluchátka ideálně přepravovat na cestách. Společně s pěnovým polstrováním čelenky může vaše dítě bez problémů nosit celé hodiny bez toho, že by to dítě vzbudilo nebo se cítit unaveně.

Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli s výkonem našich Bluetooth Over-Ear sluchátek spokojeni, budeme ji během 24 hodin opravit nebo vyměnit. Jsou kompatibilní s iOS, Android, Windows, Mac atd. Buďte jisti, že bez ohledu na to, dětská sluchátka P2 zůstávají v bezpečném omezování hlasitosti. Jednoduché spojení přes bluetooth činí sluchátka PowerLocus Over-Ear perfektním dárkem pro děti. Pro připojení s televizorem potřebujete dodatečný adaptér Bluetooth.

Pohodlné a lehké – měkké pěnové chrániče uší zcela zakryjí uši vašeho dítěte a nabízejí dokonalou izolaci. Bezkabelový, kabel a micro sd režim – s bezdrátovými sluchátky p2 budou vaše děti při poslechu hudby. Jednoduše posuňte a spustí režim párování. Kupte si nyní svoji dětskou sluchátka #P2 s koupí bez rizika. Proto vám nabízíme zákaznický servis po dobu 2 let. Změna skladeb nebo hlasitosti funguje jednoduše přes tlačítka na uchu.
ZnačkaPowerLocus #ad
VýrobcePowerLocus #ad
Výška3.6
Délka5.9
Hmotnost0.6
Šířka6.5
Číslo dílupwl-p2-kids
ZárukaHervorragender Kundenservice & 24 Monate Garantie

10. JBL

#ad

JBL Tune 510BT – Bluetooth Over-Ear sluchátka v černé barvě – skládací sluchátka s funkcí hands-free – kompatibilní s hlasovými asistenty – dlouhá doba provozu až 40 hodin

#ad
JBL #ad - Když už záleží jen hudba: se silným zvukem jbl pure bass sound nabízí bezdrátový JBL Tune 510BT jedinečný hudební zážitek s hlubokými basy a kvalitním zvukem. Skládací sluchátka přes uši umožňují až 40 hodin čistého poslechu a lze je nabíjet pomocí USB-C nabíjecího kabelu během pouhých 5 minut na další dvě hodiny.

Sluchátka lze zcela snadno spojit s hlasovým asistentem / Z ušního boltce lze přijímat telefonní hovory a ovládat oblíbenou hudbu. 2násobné spojení bluetooth: díky vícebodovému spojení lze např. Přijímat telefonní hovory se sluchátky ze smartphonu, zatímco na tabletu můžete streamovat videa. Rozsah dodávky: 1 x tune 510bt over-ear bluetooth sluchátka v černé barvě od jbl / 1 x USB-C nabíjecí kabel / záruční karta / výstražná karta / stručný návod český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška10.24
Délka10.63
Hmotnost0.35
Šířka9.06
Číslo díluJBLT510BTBLKEU
ModelkaJBLT510BTBLKEU
Záruka12 měsíců