Top 10 Kreidehalter Für Tafelkreide – Dětské křídy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOYIN

#ad

Sada kříd pro děti a učitele, kreslicí křídy na tabuli a ulici v 10 barvách, obrovský box, netoxické Jumbo pratelné křídy na malování ulic, JOYIN 120 kusů tabulových kříd

#ad
JOYIN #ad - Perfektní pro kreslení na tabule, chodníky, hřiště a příjezdové cesty! Spokojenost zákazníka. Tato sada pratelných tabulových kříd Jumbo obsahuje 120 kusů Jumbo Chalks v 10 barvách.

Každá křída je dlouhá 10, 16 cm. Slavnosti začínají u JOYIN! Odolné proti rozbíjení a rozbití. Pokud produkty nesplňují vaše očekávání, můžete nám poslat zprávu prostřednictvím "Kontaktní prodejce". Poskytování 100% spokojenosti je pro naše zákazníky naší hlavní prioritou. Dodává se v 10 barvách: modrá, oranžová, růžová, modrozelená, červená, bílá, žlutá, hnědá, zelená, fialová. Barvy se snadno perou. Kónický tvar.
ZnačkaJOYIN #ad
Výrobcejoyin inc #ad
Hmotnost7.54
Číslo dílu10378

2. Oregon

#ad

Oregon 520272 držák na označení Crayon, 1 kus balení 1 ks

#ad
Oregon #ad - Zabraňte zašpinění rukou při použití olejové křídy. Křídový držák je z kovu s dlouhou životností. Vejde se do tašky s klipem. Vhodné pro kulaté a 6hranné křídy s průměrem 10–12 mm.
ZnačkaOregon #ad
VýrobceOregon Tool #ad
Výška12
Délka12
Hmotnost0.11
Šířka10
Číslo dílu520272
Modelka520272

3. Maped

#ad

Orange, grün, pink, gelb, lila, Maped, blau, Straßenmalkreide COLOR'PEPS x6

#ad
Maped #ad - Jumbo-format für bessere Handhabung. Einfach mit Wasser abwaschbar. Hohe deckkraft auf dem Asphalt/ Beton.
ZnačkaMaped #ad
VýrobceMaped #ad
Výška5
Délka0.91
Hmotnost0.37
Šířka5.12
Číslo dílu936010
Modelka936010
Zárukagesetzliche Gewährleistung

4. STATIONERY ISLAND

#ad

Křídový popisovač Stationery Island W60 6mm tenký klínový hrot – křídový popisovač, stíratelný vlhkým hadříkem, barevná sada 8 kusů

#ad
STATIONERY ISLAND #ad - Lepší než křída – dodejte svým oknům, kovu nebo keramiky svěží, tabulím a povrchům ze skla, matný vzhled. ZÁruka spokojenosti stationery island – pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni se svými křídovými popisovači, poskytneme Vám 60denní záruku vrácení peněz po obdržení zboží! VŠestrannÝ klÍnovÝ hrot – s naším exkluzivním klínovým hrotem o síle 6 mm máte možnost vytvářet linie oběma stranami, tlustší nebo tenčí.

Přejděte z tradiční křídy na křídové popisovače pro profesionální vzhled. Snadno odstranitelné – křídovou barvu z neporézního povrchu odstraníte během několika sekund vlhkým hadříkem nebo dokonce prstem.

Popisovač vždy vyzkoušejte nejprve na malé ploše povrchu. Tvořte všude nápadná umělecká díla. Můžete tak realizovat velké sny, aniž byste se museli vzdát důrazu na detaily. Ivé barvy – naše křídové popisovače obsahují spektrum 8 zářivých barev, které vašim uměleckým dílům vdechnou život.
ZnačkaSTATIONERY ISLAND #ad
VýrobceSTATIONERY ISLAND #ad
Hmotnost0.49
Číslo díluSI14-AP-CP-8W60MX
Modelkakolor bazowy

5. Staedtler

#ad

2360, snadno omyvatelná, STAEDTLER Křída na nástěnnou tabuli, vynikající vydávání barev, bez prachu, kartonové pouzdro s 12 barevně tříděnými tabulovými křídami

#ad
Staedtler #ad - Snadno omyvatelné a neprašné. Průměr křídy cca 12 mm, se zaoblenými hranami. Rozsah dodávky: 12 tabulových kříd v tříděných barvách v kartonovém pouzdře. Isté prsty díky ochranné fólii na prsty. Křída na nástěnnou tabuli s vynikajícím vydáváním barev a zářivými barvami.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost0.31
Šířka4.09
Číslo dílu236-0
Modelka2360 ST
ZárukaČ

6. STATIONERY ISLAND

#ad

Umělec, STATIONERY ISLAND Omyvatelné křídové popisovače na tabule, kresba, tužky na okna, bílé křídové popisovače na sklo a tabule, balení po 4 kusech, křídová tužka na okna

#ad
STATIONERY ISLAND #ad - Lze je setřít ze všech neporézních povrchů během několika sekund. Svítivá bílá: krycí, zářivě bílý inkoust našich křídových popisovačů výborně vyniká na každém povrchu. Umožňují bezprašné malování a psaní. Isté a omyvatelné: naše popisovače tekuté křídy jsou lepší než křída.

Perfektně se hodí pro kreativní umělecké a kutilské projekty ve škole, neobsahuje kyseliny a rozpouštědla, doma i v práci. Doporučujeme před každým použitím tužky otestovat na malém nenápadném místě, aby bylo zajištěno, že povrch je vhodný a že lze inkoust beze zbytku odstranit. Inkoust na vodní bázi je netoxický, bez zápachu a splňuje evropskou bezpečnostní normu EN71. Vhodné pro děti a dospělé: všechny křídové popisovače stationery island jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro děti od 3 let.

Stationery island křídový popisovač: naše křídové popisovače jsou ideální jako okenní a fóliové tužky a pro psaní, keramika, tabule, cedule, tabule, kreslení a malování na hladkých neporézních površích, kov, jako jsou okna, zrcadla, jídelní lístky, sklo a plast.3mm tenký kulatý hrot: 3mm kulatý hrot umožňuje plynulé psaní a detailní kreslení.
ZnačkaSTATIONERY ISLAND #ad
VýrobceSTATIONERY ISLAND #ad
Číslo díluSI17-AP-CP-4W3WT0
ModelkaSI17-AP-CP-4W3WT0
ZárukaČ.

7. Apli

#ad

Apli 014367 Riesige Kreide, Mehrfarbig, 6 Stück

#ad
Apli #ad - Ideal zum zeichnen und Schreiben auf Tafeln oder zum Zeichnen auf dem Boden. Kreide hergestellt aus Kalziumsulfat mit geringem Rückstandsgehalt und puderfrei. Für schul- und außerschulische Zwecke geeignet. Herkunftsland:- Spanien.
ZnačkaApli #ad
VýrobceApli #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost0.42
Šířka0.98
Číslo dílu14367
Modelka14367

8. JOYIN

#ad

Netoxické křídy pro malování ulic pro Art Play, 60 kusů křídových popisovačů Jumbo na tabuli omyvatelné, Painting on Chalkboard a Outdoor Playground čtvercové pouzdro

#ad
JOYIN #ad - Slavnosti začínají u JOYIN! Poskytnout našim zákazníkům 100% spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Křídu lze prát na jakémkoli povrchu, nemusíte si dělat starosti s trvalým znečištěním. Naše venkovní křídy sidewalk umožňují vašim dětem chodit ven a hrát si a dávají jim možnost vzít si ven všechny druhy uměleckých děl.

Bezpečné pro děti: netoxické. Splňte eu standard pro hračky. Jedinečný design a snadná obsluha. Prémiová kvalita. Balíček super hodnoty. Díky tomu je perfektní volbou pro školy, letní tábory a centra volného času. Tato sada omyvatelných kříd je skvělou volbou pro děti, které milují vytváření nápadných umění a kreseb.

Naše jumbo colorful chalks jsou baleny ve 3 kartonech a obsahují vždy 60 kusů kříd v 5 barvách modrá, zelená, růžová, oranžová a žlutá. Bezpečnostní test schválen. Spokojenost zákazníka. Nekonečná zábava. Nekonečná zábava. Každá křída propůjčuje každé příjezdové cestě nebo chodníku živou barvu.
ZnačkaJOYIN #ad
Výrobcejoyin inc #ad
Hmotnost3.77
Číslo dílu11791

9. Wiemann Lehrmittel

#ad

Bílá tabulová křída, Křída ATLA, 72 kusů, konvexní | Wiemann učební prostředek

#ad
Wiemann Lehrmittel #ad - Tichá křída na stěnu s ochranným filmem pro čisté prsty. 72 kusů v sadě, odolnost proti prasknutí při cca 2, 1 kg. Bílá, dobře čitelná křída od aTLA – "Made in Germany". Bezprašná, zdravotně nezávadná křída v kartonu. Kolní křída bez lepku v konvexní formě.
ZnačkaWiemann Lehrmittel #ad
VýrobceWiemann Lehrmittel #ad
Výška4.65
Délka3.5
Hmotnost1.19
Šířka4.06
Číslo díluW-40299

10. KERIFI

#ad

Popisovače na okna, křída, pastelky, 8 barev, stíratelné, omyvatelné: 15 mm, tekutá křída, tabulová pera, Křídové popisovače Jumbo pro tabuli na okno, popisovače, křída

#ad
KERIFI #ad - Skvělý dárek tato křídová tužka je fantastickým dárkem pro dívky do školy, dožínky, Halloween, školáky, dívky, tužky na dětské narozeniny, umělce, Nový rok. Lze setřít za mokrakřídové popisovače na tabuli omyvatelné skleněné tužky jsou vyrobeny z omyvatelného inkoustu na bázi vody, nepermanentní, křídové popisovače lze omýt nebo otřít vlhkým hadříkem, nezanechávají žádné zbytky a jsou netoxické a bezpečné při používání.

Profesionální 24hodinový zákaznický servis od KERIFI vám slibuje uspokojivé řešení. 8 křídových popisovačů splňuje všechny vaše požadavky na kreslení, široké linie 15 mm, silné linie 5 – 6 mm, zrcadla, jemné linie 2–3 mm, tabule, před použitím protřepejte a stiskněte, napište menu. Nib 3 v 1 nib 3 v 1 tyto křídové popisovače jumbo. Tyto barevné křídy jsou lepší obyčejnou křídou. Nákup bez rizikavaše spokojenost je naší prioritou.

Pička tužky může libovolně přepínat více efektů, ideální na vánoční dekorace oken, skla, abyste ji aktivovali. Nezapomeňte tekutou chalk po každém použití opět uzavřít, aby byl zvýrazňovač chráněn před vysušením. Velká kapacita zásobníkukapacita inkoustu každého popisovače chalk činí 25 gramů, bílé tabule, plast, sklo, dřevo, zrcadla, kámen, 8krát více než běžná tekutá křída. Tyto graffiti fixy se hodí pro křídové tabule, kůži, nálepky, okno, kov, keramiku nebo jakýkoli jiný neporézní povrch.
ZnačkaKERIFI #ad
VýrobceKERIFI #ad
Hmotnost0.77
Číslo dílu22028
Modelka22028
Záruka12 měsíců