Top 10 Mini Drucker Sticker – Přenosné fotografické tiskárny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HP

#ad

HP Sprocket Premium zinkový fotopapír s lepicí zadní stranou, 100 listů, 2 x 7,6 cm, kompatibilní s fotografickými tiskárnami HP Sprocket

#ad
HP #ad - Před tiskem použijte kompatibilní aplikaci HP Sprocket a dodejte svým nálepkám více stylu a osobnosti. Ozdobte své věci vysoce kvalitními nálepkami s pouze jedním obtiskem.

Se zinkem můžete mít živé a jasné nálepky, které jsou na dotek suché. Přilne na zábavu – vytiskněte si krásné vzpomínky jako odnímatelné nálepky, laptop, tašku, abyste je mohli umístit na skříňku, notebook a další. Rychle lepí – balení je dodáváno s listy předem nařezaných nálepek, které jsou připraveny ihned po tisku stáhnout a nalepit. Nálepky jsou stabilní – vychutnejte si trvanlivé nálepky na papíře odolném proti rozmazávání a vodě. As na přizpůsobení – přizpůsobte si své fotografie, jak chcete. Tisk bez inkoustu – vytvářejte stovky nádherných, inkoustových tisků se zinkovou technologií.
ZnačkaHP #ad
VýrobceHP #ad
Výška5.63
Délka0.95
Šířka4.25
Číslo dílu1DE40A
ModelkaHPIZ2X3100
Záruka1 rok omezená záruka

2. Canon

#ad

Bílá, Fototiskárna Canon Selphy CP1300 WLAN

#ad
Canon #ad - Typ zařízení: Foto tiskárny. Formáty: 10 x 15 cm. Duplexní tisk: ne. Rozlišení: 300 x 300 dpi. Připojení: 1 x uSB 2. 0 .
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.49
Délka7.32
Hmotnost1.9
Šířka5.35
Číslo dílu2235C002
Modelka2235C002
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. Canon

#ad

černá, Fototiskárna Canon Selphy CP1300 WLAN

#ad
Canon #ad - Rozsah dodávky: compact photo printer selphy cp1300; papír kazeta pro papír v pohlednice formát; kompaktní síťový adaptér cca CP200 B; síťový kabel; návod. S thermosubl imations tisk dostanete v méně než jednu minutu kvalitní fotografický potisk se zářivými barvami a dlouhou trvanlivost. S novým party shuffle beleuchtungsmodus können až 8 chytré telefony současně zaslat fotografie pro tiskárny – také bez heslem. Rychle a bezdrátová mobilgeraeten tisk díky Canon Print App Plus Mopriatm Android a Apple Airprinttm podpora.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.49
Délka7.32
Hmotnost1.9
Šířka5.35
Číslo díluCP1300
Modelka2234C002AA
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

4. Canon

#ad

Fototiskárna Canon Selphy CP1300 WLAN, Růžová

#ad
Canon #ad - S thermosubl imations tisk dostanete v méně než jednu minutu kvalitní fotografický potisk se zářivými barvami a dlouhou trvanlivost. Rozsah dodávky: compact photo printer selphy cp1300; papír kazeta pro papír v pohlednice formát; kompaktní síťový adaptér cca CP200 B; síťový kabel; návod. S novým party shuffle beleuchtungsmodus können až 8 chytré telefony současně zaslat fotografie pro tiskárny – také bez heslem. Rychle a bezdrátová mobilgeraeten tisk díky Canon Print App Plus Mopriatm Android a Apple Airprinttm podpora.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška2.49
Délka7.32
Hmotnost1.9
Šířka5.35
Číslo dílu2236C002
Modelka2236C002AA
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

5. Canon

#ad

Zinkový tisk, bez inkoustu, Android, Canon Zoemini Mini fototiskárna mini fototiskárna, 314 x 400 dpi, fotografie 5 x 7,5 cm, 160 g, okamžitý tisk, Printapp, iOS, černá, akumulátor, Bluetooth

#ad
Canon #ad - Uchovávejte nebo sdílejte fotografie ve formátu 5 x 7 5 cm. Zasuňte tiskárnu do bundy nebo kabelky a můžete tisknout všude na cestách. Personalizace pomocí aplikace Canon Mini Print český jazyk nelze zaručit. Zapomeňte na fotorámečky – nalepte fotografie jednoduše na pouzdro na mobil, laptop nebo na stěnu. Okamžité vytisknutí všech snímků z mobilních zařízení.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška0.29
Délka1.27
Hmotnost0.35
Šířka1.83
Číslo díluZoemini - Black
Modelka3204C005
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Phomemo

#ad

Phomemo Mini tiskárna M04AS 110 mm – kapesní tiskárna 304DPI přenosná termotiskárna pro mobilní telefon Bluetooth, kompatibilní s iOS a Android, pro dokumenty, šířka tisku 15/53/80/110 mm, poštovné,

#ad
Phomemo #ad - Také perfektní dárek pro přátele, texty, děti a rodinu. Bluetooth spojení – kapesní tiskárna phomemo m04as podporuje spojení bluetooth 4. 0, které je kompatibilní se smartphony a tablety. Bez inkoustu nebo toneru, ekologické. Pak si můžete vychutnat tisk. Multifunkční aplikace "phomemo" – aplikace phomemo nabízí celou řadu druhů písma, filtračních efektů, obrázků, symbolů, témat a předloh, jednoduché a perfektní pro stylové a jedinečné přizpůsobení.

Funkce ocr a skenování umožňují přenášet předměty nebo slova každodenního života do digitální a upravitelné verze. Tiskárna m04as používá technologii tepelného tisku. Vysoká kvalita tisku – s vysokým rozlišením 304dpi může přenosná tiskárna phomemo m04as Mini tisknout jasné a strukturované černobílé vintage obrázky. Obsah a funkce jsou průběžně aktualizovány a vylepšovány.

Všestranná mini tiskárna phomemo m04as – vhodná pro alba, časopisy, poznámky, vintage obrázky, poznámky ke studiu a DIY řemesla. Bezdrátová mini tiskárna 110 mm – přenosná fototiskárna phomemo m04as může tisknout 15 mm 0, 33" široké nálepky. Stáhněte si aplikaci phomemo a postupujte podle pokynů, abyste se mohli spojit se svými zařízeními. Balíček se dodává s kabelem typu c, 15" a 110 mm 4, 08", 59", 80 mm 3, 53 mm 2, příručkou a rolí vzorku náhradního papíru.
ZnačkaPhomemo #ad
Výrobcephomemo #ad
Výška2.87
Délka5.87
Hmotnost0.91
Šířka1.77
Číslo díluM04AS
ModelkaM04AS

7. Phomemo

#ad

Pro dokumenty, 304 dpi, kompatibilní s iOS a Android, Phomemo Mini tiskárna M04AS 4" Mini termodtiskárna mobilní telefon Bluetooth 15/53/80/110 mm šířka tisku, etikety, obrázky, nálepky zelená, poznámky

#ad
Phomemo #ad - Stáhněte si aplikaci phomemo a postupujte podle pokynů, abyste se mohli spojit se svými zařízeními. Bezdrátová mini tiskárna 110 mm – přenosná fototiskárna phomemo m04as může tisknout 15 mm 0, 59", 33" široké nálepky. Pak si můžete vychutnat tisk. Všestranná mini tiskárna phomemo m04as – vhodná pro alba, vintage obrázky, poznámky ke studiu a DIY řemesla.

Bluetooth spojení – kapesní tiskárna phomemo m04as podporuje spojení bluetooth 4. 0, které je kompatibilní se smartphony a tablety. Tiskárna m04as používá technologii tepelného tisku. Multifunkční aplikace "phomemo" – aplikace phomemo nabízí celou řadu druhů písma, symbolů, filtračních efektů, témat a předloh, obrázků, jednoduché a perfektní pro stylové a jedinečné přizpůsobení. Také perfektní dárek pro přátele, texty, poznámky, časopisy, děti a rodinu.

Vysoká kvalita tisku – s vysokým rozlišením 304dpi může přenosná tiskárna phomemo m04as Mini tisknout jasné a strukturované černobílé vintage obrázky. Balíček se dodává s kabelem typu c, 15" a 110 mm 4, 80 mm 3, 53 mm 2, 08", příručkou a rolí vzorku náhradního papíru. Obsah a funkce jsou průběžně aktualizovány a vylepšovány. Funkce ocr a skenování umožňují přenášet předměty nebo slova každodenního života do digitální a upravitelné verze. Bez inkoustu nebo toneru, ekologické.
ZnačkaPhomemo #ad
Výrobcephomemo #ad
Výška1.77
Délka5.87
Hmotnost0.91
Šířka2.87
Číslo díluM04AS-GN-BEEE
ModelkaM04ASGNB
Záruka1 rok

8. Phomemo

#ad

Nálepky, etikety, 304 dpi, kompatibilní s iOS a Android, ideální pro dokumenty, poznámky, šířka tisku, Phomemo M04AS Mini tiskárna – 4" přenosná termotiskárna Bluetooth 15/53/80/110 mm, obrázky

#ad
Phomemo #ad - Všestranná mini tiskárna phomemo m04as – vhodná pro alba, vintage obrázky, poznámky ke studiu a DIY řemesla. Vysoká kvalita tisku – s vysokým rozlišením 304dpi může přenosná tiskárna phomemo m04as Mini tisknout jasné a strukturované černobílé vintage obrázky.

Balíček se dodává s kabelem typu c, 08", příručkou a rolí vzorku náhradního papíru. Stáhněte si aplikaci phomemo a postupujte podle pokynů, abyste se mohli spojit se svými zařízeními. Multifunkční aplikace "phomemo" – aplikace phomemo nabízí celou řadu druhů písma, obrázků, filtračních efektů, symbolů, témat a předloh, jednoduché a perfektní pro stylové a jedinečné přizpůsobení. Bluetooth spojení – kapesní tiskárna phomemo m04as podporuje spojení bluetooth 4.

0, které je kompatibilní se smartphony a tablety. Tiskárna m04as používá technologii tepelného tisku. Funkce ocr a skenování umožňují přenášet předměty nebo slova každodenního života do digitální a upravitelné verze. Pak si můžete vychutnat tisk. Obsah a funkce jsou průběžně aktualizovány a vylepšovány. Bez inkoustu nebo toneru, ekologické.
ZnačkaPhomemo #ad
Výrobcephomemo #ad
Výška1.77
Délka5.87
Hmotnost0.91
Šířka2.99
Číslo díluM04AS-PK-FR
ModelkaM04ASPK
Záruka1 rok

9. KODAK

#ad

KODAK Step tiskárna bezdrátová mobilní fototiskárna + fotokniha Kodak zinek, 50 x 76 mm, 50 kusů, instantní film

#ad
KODAK #ad - Každý obraz zaujme pozoruhodnou stálostí barev a je ideální pro tisk fotografií ze smartphonu nebo sociálních médií. Příjemné fotografie – se zinkovým papírem nepotřebujete drahý film ani neefektivní kazety, inkoust nebo tonery. Kompletní editační sada přes aplikaci stáhněte si zdarma aplikaci kodak pro vytváření koláží a přizpůsobení svých momentků pomocí skvělých filtrů, skvělých nálepek, půvabných okrajů, vtipného textu a jiného vlastního vkusu.

Konec s plány zítra tisknout kodak step printer lze propojit s jakýmkoli chytrými telefony s ios nebo Android, portrétů, abyste mohli okamžitě tisknout obrázky. Asná technologie zinkového tisku inovace odstraňuje drahé barevné kazety, výhodné a detailní tisky, trvanlivé, které jsou odolné proti vlhkosti, tonery nebo barevné pásky 2×3 lepicí papír s vloženými barevnými krystaly poskytuje kvalitní, prasklinám a nečistotám. Technologie zero-ink je přirozený tiskový postup, který lze jednoduše vložit a tisknout v jediném pracovním kroku.

Tisk, která odpuzuje vodu, který vydrží – zinkový papír má lesklou polymerovou ochrannou vrstvu, je odolná proti roztržení a má suchý povrch. Okouzlující bohatství detailů – prémiový fotografický papír reprodukuje každý barevný odstín a každý důležitý okamžik s neuvěřitelně jasnými detaily. Vytvořte si ze svých selfie, tabletem nebo podobným zařízením přes Bluetooth nebo NFC, příspěvků na sociálních sítích a dalších obrázků fyzické fotografie. Vylepšete svou schopnost tisku.
ZnačkaKODAK #ad

10. Canon

#ad

WLAN, Thermosublimation, farbstabil 100 Jahre schwarz ohne Farbband/Papier, Canon SELPHY CP1500 Mini Fotodrucker mobil tragbar unterwegs bis Postkartengröße 10x15cm, kabellos, ohne Akku, App

#ad
Canon #ad - In allen grÖßen - zum drucken der photos stehen verschiedene Größen vom Postkartenformat 100 x 148 mm bis zu Ministickern* 22 x 17, 3 mm zur Verfügung. Lieferumfang - das schwarze druckgerät canon selphy cp1500, kompakt Netzadapter CA-CP300 B, eine Papierkassette weiß Postkartenformat, Netzkabel Steckertyp E & gedruckte Informationen.

Item weight: 1. 8 kilograms. Max. Hochwertig - die fotos sind wasserabweisend, kratzfest & vor fingerabdrücken geschützt und werden mit 16, 7 Millionen Farben dank Thermosublimations Technologie schnell gedruckt - dank Schutzschicht bleiben die Bilder im Album bis zu 100 Jahre farbstabil. Schwarz-weiß-druckgeschwindigkeit: 1. 3 pages_per_minute. Maximale farbdruckgeschwindigkeit: 1.

3 pages_per_minute. Betriebssystem: Windows 11. Platzsparend & elegant - mit seiner kompakten größe und dem großen 8, 9 cm LC-Display und drei Farbausführungen ist dieses Druckergerät ganz einfach zu bedienen. Einfaches verbinden - man kann den photodrucker ohne kabel mit mobilgeräten, Cameras oder USB Speichersticks oder druckt von einer SD, Computern & kompatiblen Kameras verbinden; nutzt den USB-C-Anschluss für Computer, SDHC oder SDXC Speicherkarte.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.87
Šířka1
Číslo dílu5539C002AA
Modelka5539C002
Záruka2 year manufacturer