Top 10 Motorola G42 Handyhülle – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MBSLFY

#ad

MBSLFY Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Motorola Moto G42, magnetický uzávěr, funkce stojanu, Premium PU kožené ochranné pouzdro kryt pouzdro, vnitřní skořepina z TPU, slot na karty – fialová

#ad
MBSLFY #ad - Pokud nemáte volné místo na ruce, vizitek, můžete telefon zavěsit na zápěstí. Kompatibilita: mbslfy pouzdro speciálně pro motorola moto g42. Pouzdro se dodává s odnímatelným náramkem. Prémiový materiál: skládá se z kvalitní pu kůže a měkkého tpu vnitřního pouzdra, ochranné pouzdro pokrývá všechny strany a rohy, poškrábáním a jiným každodenním poškozením, chrání váš mobil před pádem, poskytuje maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním.

Funkce stojánku je perfektní pro sledování videí, chatování a sledování filmů, poskytuje vám pocit uvolnění a pohodlí pro sledování videí, surfování na internetu. Design peněženky: zabudované 3 přihrádky na karty a 1 přihrádka na peníze pro uložení kreditních karet, fotografií a hotovosti. Vaše spokojenost je naším největším cílem. Praktické funkce: zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, poslouchání hudby, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy.

Přesné výřezy pro přístup ke všem přípojkám, fotoaparátům, tlačítkům, reproduktorům a mikrofonům. Díky magnetickému uzávěru Váš telefon nespadne z pouzdra. Pokud dojde k problému s naším výrobkem, zašleme jej zdarma zpět nebo vám vrátíme plnou částku. Zákaznický servis: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vám kdykoli pomůžeme. Před objednávkou si prosím vyberte ten správný model ochranného pouzdra.
ZnačkaMBSLFY #ad
VýrobceMBSLFY #ad
Výška5.91
Délka3.15
Šířka0.39
Číslo dílukatu-sspjPTao-mm
ModelkaMotorola Moto G42
ZárukaPokud se kryt během používání poškodí, zajistěte nový kryt

2. MBSLFY

#ad

Modrý, MBSLFY Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Motorola Moto G42, vnitřní skořepina z TPU, magnetický uzávěr, funkce stojanu, Premium PU kožené ochranné pouzdro kryt pouzdro, slot na karty

#ad
MBSLFY #ad - Pokud nemáte volné místo na ruce, vizitek, můžete telefon zavěsit na zápěstí. Pouzdro se dodává s odnímatelným náramkem. Kompatibilita: mbslfy pouzdro speciálně pro motorola moto g42. Přesné výřezy pro přístup ke všem přípojkám, tlačítkům, fotoaparátům, reproduktorům a mikrofonům.

Zákaznický servis: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vám kdykoli pomůžeme. Před objednávkou si prosím vyberte ten správný model ochranného pouzdra. Praktické funkce: zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy. Funkce stojánku je perfektní pro sledování videí, chatování a sledování filmů, poskytuje vám pocit uvolnění a pohodlí pro sledování videí, poslouchání hudby, surfování na internetu. Vaše spokojenost je naším největším cílem. Prémiový materiál: skládá se z kvalitní pu kůže a měkkého tpu vnitřního pouzdra, chrání váš mobil před pádem, poškrábáním a jiným každodenním poškozením, poskytuje maximální ochranu před nečistotami, ochranné pouzdro pokrývá všechny strany a rohy, nárazy a poškrábáním.

Díky magnetickému uzávěru Váš telefon nespadne z pouzdra. Design peněženky: zabudované 3 přihrádky na karty a 1 přihrádka na peníze pro uložení kreditních karet, fotografií a hotovosti. Pokud dojde k problému s naším výrobkem, zašleme jej zdarma zpět nebo vám vrátíme plnou částku.
ZnačkaMBSLFY #ad
VýrobceMBSLFY #ad
Výška5.91
Délka3.15
Šířka0.39
Číslo dílukatu-sspjPTao-mm
ModelkaMotorola Moto G42
ZárukaPokud se kryt během používání poškodí, zajistěte nový kryt

3. MBSLFY

#ad

Prémiové PU kožené ochranné pouzdro kryt kryt, magnetický uzávěr, slot na karty – černý, TPU vnitřní skořepina, MBSLFY Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Motorola Moto G42, funkce stojanu

#ad
MBSLFY #ad - Přesné výřezy pro přístup ke všem přípojkám, fotoaparátům, tlačítkům, reproduktorům a mikrofonům. Design peněženky: zabudované 3 přihrádky na karty a 1 přihrádka na peníze pro uložení kreditních karet, vizitek, fotografií a hotovosti. Kompatibilita: mbslfy pouzdro speciálně pro motorola moto g42.

Díky magnetickému uzávěru Váš telefon nespadne z pouzdra. Pokud nemáte volné místo na ruce, můžete telefon zavěsit na zápěstí. Praktické funkce: zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, poskytuje vám pocit uvolnění a pohodlí pro sledování videí, poslouchání hudby, chatování a sledování filmů, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy. Vaše spokojenost je naším největším cílem. Funkce stojánku je perfektní pro sledování videí, surfování na internetu. Pokud dojde k problému s naším výrobkem, zašleme jej zdarma zpět nebo vám vrátíme plnou částku.

Prémiový materiál: skládá se z kvalitní pu kůže a měkkého tpu vnitřního pouzdra, poškrábáním a jiným každodenním poškozením, poskytuje maximální ochranu před nečistotami, ochranné pouzdro pokrývá všechny strany a rohy, chrání váš mobil před pádem, nárazy a poškrábáním. Před objednávkou si prosím vyberte ten správný model ochranného pouzdra. Zákaznický servis: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vám kdykoli pomůžeme. Pouzdro se dodává s odnímatelným náramkem.
ZnačkaMBSLFY #ad
VýrobceMBSLFY #ad
Výška5.91
Délka3.15
Šířka0.39
Číslo dílukatu-sspjPTao-mm
ModelkaMotorola Moto G42
ZárukaPokud se kryt během používání poškodí, zajistěte nový kryt

4. MBSLFY

#ad

Slot na karty – červený, magnetický uzávěr, Premium PU kožené ochranné pouzdro kryt pouzdro, funkce stojanu, vnitřní skořepina z TPU, MBSLFY Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Motorola Moto G42

#ad
MBSLFY #ad - Vaše spokojenost je naším největším cílem. Funkce stojánku je perfektní pro sledování videí, chatování a sledování filmů, surfování na internetu. Díky magnetickému uzávěru Váš telefon nespadne z pouzdra. Design peněženky: zabudované 3 přihrádky na karty a 1 přihrádka na peníze pro uložení kreditních karet, vizitek, fotografií a hotovosti.

Zákaznický servis: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vám kdykoli pomůžeme. Praktické funkce: zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, poslouchání hudby, poskytuje vám pocit uvolnění a pohodlí pro sledování videí, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy. Pokud nemáte volné místo na ruce, můžete telefon zavěsit na zápěstí. Pokud dojde k problému s naším výrobkem, zašleme jej zdarma zpět nebo vám vrátíme plnou částku.

Kompatibilita: mbslfy pouzdro speciálně pro motorola moto g42. Prémiový materiál: skládá se z kvalitní pu kůže a měkkého tpu vnitřního pouzdra, poskytuje maximální ochranu před nečistotami, ochranné pouzdro pokrývá všechny strany a rohy, poškrábáním a jiným každodenním poškozením, chrání váš mobil před pádem, nárazy a poškrábáním. Před objednávkou si prosím vyberte ten správný model ochranného pouzdra. Pouzdro se dodává s odnímatelným náramkem.
ZnačkaMBSLFY #ad
VýrobceMBSLFY #ad
Výška5.91
Délka3.15
Šířka0.39
Číslo dílukatu-sspjPTao-mm
ModelkaMotorola Moto G42
ZárukaPokud se kryt během používání poškodí, zajistěte nový kryt

5. MBSLFY

#ad

Slot na karty -zelený, MBSLFY Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Motorola Moto G42, funkce stojanu, vnitřní skořepina z TPU, Premium PU kožené ochranné pouzdro kryt pouzdro, magnetický uzávěr

#ad
MBSLFY #ad - Pouzdro se dodává s odnímatelným náramkem. Praktické funkce: zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, poslouchání hudby, poskytuje vám pocit uvolnění a pohodlí pro sledování videí, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy. Funkce stojánku je perfektní pro sledování videí, chatování a sledování filmů, surfování na internetu.

Zákaznický servis: máte-li dotazy k našim produktům, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vám kdykoli pomůžeme. Před objednávkou si prosím vyberte ten správný model ochranného pouzdra. Kompatibilita: mbslfy pouzdro speciálně pro motorola moto g42. Prémiový materiál: skládá se z kvalitní pu kůže a měkkého tpu vnitřního pouzdra, poškrábáním a jiným každodenním poškozením, chrání váš mobil před pádem, ochranné pouzdro pokrývá všechny strany a rohy, poskytuje maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním.

Vaše spokojenost je naším největším cílem. Díky magnetickému uzávěru Váš telefon nespadne z pouzdra. Pokud nemáte volné místo na ruce, vizitek, můžete telefon zavěsit na zápěstí. Design peněženky: zabudované 3 přihrádky na karty a 1 přihrádka na peníze pro uložení kreditních karet, fotografií a hotovosti. Přesné výřezy pro přístup ke všem přípojkám, tlačítkům, fotoaparátům, reproduktorům a mikrofonům.
ZnačkaMBSLFY #ad
VýrobceMBSLFY #ad
Výška5.91
Délka3.15
Šířka0.39
Číslo dílukatu-sspjPTao-mm
ModelkaMotorola Moto G42
ZárukaPokud se kryt během používání poškodí, zajistěte nový kryt

6. LOLFZ

#ad

Rot, LOLFZ Hülle für Samsung Galaxy A14 5G, Vintage Dünne PU Leder Handyhülle mit RFID Schutz Kartenfach Ständer Magnetische Flip Schutzhülle Kompatibel mit Galaxy A14

#ad
LOLFZ #ad - Brieftasche kann Ihre Kreditkarteninformationen vor Kriminellen schützen. Mit sich führen. Einstellbare standfunktion für Freisprechfunktion bei Videoanrufen, zum Lesen oder Filme ansehen. Bei starker magnetischen adsorption schließt die hülle sicher, bietet nicht nur eine Komfortable Berührung sondern auch einen maximalen Schutz vor Schmutz, um den Bildschirm vor Kratzern oder andere Beschädigung zu schützen.

Praktische funktionen mit 2 seitentasche können sie ihren Ausweis, Ihre Kreditkarten, Bargeld usw. Rfid schutzdiese handyhülle ist durch rfid-barriere geschützt. Bitte stellen sie vor dem Kauf sicher, dass Sie das richtige Modell wählen. Präzise ausschnitte alle tasten, anschlüsse, Sensoren und Kameraobjektive bleiben uneingeschränkt, ohne die Hülle entfernt werden muss.

Kompatibel modell hochwertige lederhülle für Samsung Galaxy A14 5G. 100% passengenauigkeit. Fortschrittliche rfid-technologie zur effektiven Blockierung von Signalen und zum Schutz Ihrer persönlichen Daten. Premium material für 360 grad schutz besteht aus hochwertigem kunstleder und einer weichen tpU Innenschale, Stößen und Kratzern.
ZnačkaLOLFZ #ad
VýrobceLOLFZ #ad
Výška0.79
Délka6.89
Hmotnost0.17
Šířka3.94
Číslo dílu428982
ModelkaSamsung Galaxy A14

7. FMPCUON

#ad

FMPCUON Pouzdro pro Motorola Moto G42 4G, Motorola Moto G42 4G ochranné pouzdro/zaklapávací pouzdro, kůže Flip Wallet Case taška na mobilní telefon Cover pancéřové sklo ochranná fólie *2 modré

#ad
FMPCUON #ad - Zký a praktický design 2 přihrádky na vizitky, kreditní karty nebo průkazy a 1 velká přihrádka na bankovky / doklady / poznámky. Každé kožené pouzdro je pečlivě ručně šité a speciálně přizpůsobené barvě kůže. 2 přesné výřezy pro kameru, reproduktor, sluchátko a další přípojky umožňují snadný přístup ke všem funkcím.

Magnetické zapínání s magnetickým uzávěrem je taška bezpečná i uživatelsky přívětivá: Kryt z umělé kůže můžete rychle otevřít a znovu zavřít, aniž byste se museli bát ztratit. Velmi exkluzivní a elegantní díky dvoubarevnému designu, trendovým barvám a elegantním švům. Pohodlný design 1 flexibilní a měkká vnitřní skořepina pro snadnou instalaci a demontáž.

Rozsáhlý rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 x kompletní pouzdro pro motorola Moto G42 4G, 2 x ochranná fólie z pancéřového skla, 2 x alkoholové tampony, 2 x nálepky na odstranění prachu. Kožené pouzdro má užitečnou funkci stojánku, která vám umožní jednoduše sledovat videa na svém mobilním telefonu. Fmpcuon jedinečný flip-style obal pouze pro motorola moto g42 4g.
ZnačkaFMPCUON #ad
VýrobceFMPCUON #ad
Číslo díluCaoMao-HW Mate 50 Pro-Lan
ModelkaMotorola Moto G42 4G

8. FMPCUON

#ad

FMPCUON Pouzdro pro Motorola Moto G42 4G, kůže Flip Wallet Case taška na mobilní telefon Cover pancéřové sklo ochranná fólie *2 černé, Motorola Moto G42 4G ochranné pouzdro/zaklapávací pouzdro

#ad
FMPCUON #ad - Kožené pouzdro má užitečnou funkci stojánku, která vám umožní jednoduše sledovat videa na svém mobilním telefonu. Rozsáhlý rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 x kompletní pouzdro pro motorola Moto G42 4G, 2 x ochranná fólie z pancéřového skla, 2 x alkoholové tampony, 2 x nálepky na odstranění prachu.

Pohodlný design 1 flexibilní a měkká vnitřní skořepina pro snadnou instalaci a demontáž. Zký a praktický design 2 přihrádky na vizitky, kreditní karty nebo průkazy a 1 velká přihrádka na bankovky / doklady / poznámky. 2 přesné výřezy pro kameru, reproduktor, sluchátko a další přípojky umožňují snadný přístup ke všem funkcím.

Fmpcuon jedinečný flip-style obal pouze pro motorola moto g42 4g. Velmi exkluzivní a elegantní díky dvoubarevnému designu, trendovým barvám a elegantním švům. Magnetické zapínání s magnetickým uzávěrem je taška bezpečná i uživatelsky přívětivá: Kryt z umělé kůže můžete rychle otevřít a znovu zavřít, aniž byste se museli bát ztratit. Každé kožené pouzdro je pečlivě ručně šité a speciálně přizpůsobené barvě kůže.
ZnačkaFMPCUON #ad
VýrobceFMPCUON #ad
Číslo díluCaoMao-HW Mate 50 Pro-Hei
ModelkaMotorola Moto G42 4G

9. FMPCUON

#ad

Kůže Flip Wallet Case taška na mobilní telefon Cover pancéřové sklo ochranná fólie *2 hnědá, FMPCUON Pouzdro pro Motorola Moto G42 4G, Motorola Moto G42 4G ochranné pouzdro/zaklapávací pouzdro

#ad
FMPCUON #ad - Pohodlný design 1 flexibilní a měkká vnitřní skořepina pro snadnou instalaci a demontáž. 2 přesné výřezy pro kameru, reproduktor, sluchátko a další přípojky umožňují snadný přístup ke všem funkcím. Zký a praktický design 2 přihrádky na vizitky, kreditní karty nebo průkazy a 1 velká přihrádka na bankovky / doklady / poznámky.

Rozsáhlý rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 x kompletní pouzdro pro motorola Moto G42 4G, 2 x alkoholové tampony, 2 x ochranná fólie z pancéřového skla, 2 x nálepky na odstranění prachu. Fmpcuon jedinečný flip-style obal pouze pro motorola moto g42 4g. Magnetické zapínání s magnetickým uzávěrem je taška bezpečná i uživatelsky přívětivá: Kryt z umělé kůže můžete rychle otevřít a znovu zavřít, aniž byste se museli bát ztratit.

Velmi exkluzivní a elegantní díky dvoubarevnému designu, trendovým barvám a elegantním švům. Kožené pouzdro má užitečnou funkci stojánku, která vám umožní jednoduše sledovat videa na svém mobilním telefonu. Každé kožené pouzdro je pečlivě ručně šité a speciálně přizpůsobené barvě kůže.
ZnačkaFMPCUON #ad
VýrobceFMPCUON #ad
Číslo díluCaoMao-HW Mate 50 Pro-Zong
ModelkaMotorola Moto G42 4G

10. FMPCUON

#ad

FMPCUON Pouzdro pro Motorola Moto G42 4G, Motorola Moto G42 4G ochranné pouzdro/zaklapávací pouzdro, kůže Flip Wallet Case taška na mobilní telefon Cover pancéřové sklo ochranná fólie *2 červené

#ad
FMPCUON #ad - Velmi exkluzivní a elegantní díky dvoubarevnému designu, trendovým barvám a elegantním švům. Pohodlný design 1 flexibilní a měkká vnitřní skořepina pro snadnou instalaci a demontáž. Fmpcuon jedinečný flip-style obal pouze pro motorola moto g42 4g.

Rozsáhlý rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 x kompletní pouzdro pro motorola Moto G42 4G, 2 x alkoholové tampony, 2 x ochranná fólie z pancéřového skla, 2 x nálepky na odstranění prachu. Zký a praktický design 2 přihrádky na vizitky, kreditní karty nebo průkazy a 1 velká přihrádka na bankovky / doklady / poznámky. Magnetické zapínání s magnetickým uzávěrem je taška bezpečná i uživatelsky přívětivá: Kryt z umělé kůže můžete rychle otevřít a znovu zavřít, aniž byste se museli bát ztratit.

Kožené pouzdro má užitečnou funkci stojánku, která vám umožní jednoduše sledovat videa na svém mobilním telefonu. Každé kožené pouzdro je pečlivě ručně šité a speciálně přizpůsobené barvě kůže. 2 přesné výřezy pro kameru, reproduktor, sluchátko a další přípojky umožňují snadný přístup ke všem funkcím.
ZnačkaFMPCUON #ad
VýrobceFMPCUON #ad
Číslo díluCaoMao-HW Mate 50 Pro-Hong
ModelkaMotorola Moto G42 4G