Top 10 Müllboxen Für 2 Tonnen – Přístřešky na popelnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. reinkedesign

#ad

Box na popelnice Boxxi s výklopným víkem z pozinkované oceli v antracitové RAL 7016 jako stavebnice 3 x 240 l Made in Germany

#ad
reinkedesign #ad - Made in germany! Vyrobeno rodinným podnikem reinkedesign GmbH. Velikost 3 x 240 l, dveře vyražené ve tvaru t, materiál pozinkovaná ocel ral 7016 antracit, hmotnost cca 168 kg, druh střechy sklápěcí střecha, stav při dodání: jako montážní sada s návodem k montáži.

Kvalitní box na popelnice od reinkedesign! již více než 15 let zkušeností se zpracováním plechu a specializuje se na výrobu boxů na popelnice. Vyrábíme domky na popelnice ve všech velikostech a nejrůznějších variantách. Rozměry po sestavení: šířka 210, hloubka 80, 0 cm, výška 120, 0 cm, 0 cm. Vše se vyrábí v německu v Rednitzhembachu u Norimberku.
Značkareinkedesign #ad
Výrobcereinkedesign GmbH #ad
Výška47.24
Délka31.5
Hmotnost264.55
Šířka82.68
Číslo díluXD-222-TPRL-ST-7016
Záruka2 roky

2. ESTEXO

#ad

Kryt popelnic se stříškou na rostliny, box na odpadky, úložný box, ESTEXO Box na popelnice, antracitový 4 dveře

#ad
ESTEXO #ad - Materiál: pozinkovaná ocel, prášková; barva: antracitová. Upozornění: barvy na obrázcích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečných barev. Pro tuny s objemem až 240 litrů; přesné rozměry viz popis výrobku. Dekorativní obložení popelnic s uzamykatelnými dvířky. S integrovaným truhlíkem na rostliny; cirkulace vzduchu díky větracím otvorům.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad

3. Metzler

#ad

Uzamykatelný, Metzler Box na popelnice v antracitové barvě s průhlednými pruhy 2 tuny, z oceli s práškovým nástřikem s automatickou přikrývkou, kapacita až 240 l, domeček na sudy, zahradní a odpadkové

#ad
Metzler #ad - Jednoduchá montáž: s přiloženým návodem a montážní sadou lze box snadno postavit na libovolnou rovnou plochu venku. Stylový box na popelnice: box na popelnice metzler nabízí stylovou možnost, jak diskrétně uložit vaše popelnice a zajistit řádné venkovní prostory.

Dlouhá životnost a robustní: box je vyroben z nerezové oceli s práškovým nástřikem, je odolný vůči povětrnostním vlivům a nabízí dlouhou životnost. Praktické funkce: automatické víko s plynovými tlumiči umožňuje snadné otevírání a zavírání boxu, zatímco uzamykatelné dveře poskytují dodatečnou bezpečnost. Modulární rozšířitelnost: možnost propojit více boxů dohromady nabízí flexibilitu a přizpůsobivost vašim potřebám.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Hmotnost105.82
Číslo díluMbox-4-2X-AN

4. Keter

#ad

Keter Kbelík na odpadky může ukládat do Max, 1200 l, černý

#ad
Keter #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu. Objem místnosti přibližně 1, 2 m³. Vhodné pro 2 odpadkové koše do 240 l. Včetně základní desky a držáku police. Odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška7.87
Délka35.43
Hmotnost39.68
Šířka7.87
Číslo dílu17199416
Modelka17199416

5. DEGAMO

#ad

DEGAMO Box na popelnice, pozinkovaná ocel, barva antracitová, 2dílný domeček na popelnice KÖLN pro 2 tuny 120 a 240 litrů

#ad
DEGAMO #ad - Vhodné pro 2× malé a velké tuny 120 litrů a 240 litrů. Dveře uzamykatelné, víko s plynovým tlumičem. Vyrobeno z pozinkované oceli, antracitové barvy s práškovým nástřikem. Kryt na popelnice pro 2x boxy na popelnice DIN. Rozměry 132x80x116cm.
ZnačkaDEGAMO #ad
VýrobceDEGAMO #ad
Výška45.67
Délka31.5
Hmotnost110.23
Šířka51.97
Číslo dílu10182
Modelka10182

6. ESTEXO

#ad

ESTEXO Box na popelnice, box na odpadky, antracitová barva 3 dveře, úložný box, obložení popelnic s víkem

#ad
ESTEXO #ad - Pro tuny s objemem až 240 litrů; přesné rozměry viz popis výrobku. S plynovým tlumičem a soft-Close; cirkulace vzduchu díky větracím otvorům. Materiál: pozinkovaná ocel, práškově lakovaná; barva: antracitová. Upozornění: barvy na obrázcích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečných barev. Dekorativní obložení popelnic s uzamykatelnými dvířky.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad
Výška79.13
Délka45.67
Hmotnost186.33
Šířka31.5

7. Zelsius

#ad

Zahradní popelnice, popelnice, Zelsius Box na popelnice se 2 popelnicemi | Š 132 x H 80 x V 117 cm | antracitová RAL 7016 | dveře ve vzhledu dřeva s možností rozšíření | obložení popelnic

#ad
Zelsius #ad - Přední strana dveří září atraktivním dřevěným designem. Nadčasový design | náš box na popelnice zelsius nabízí místo pro dvě 120–240 litrů a kromě toho díky atraktivnímu designu opticky zhodnotí váš vjezd do domu. Tím se při otevření automaticky otevřou obě víčka dohromady.

Vzduchové otvory ve dveřích zajišťují dobré větrání a nadčasový design. Jednoduché | díky plynovým pružinám na víku boxu se otevře téměř zcela automaticky a vy můžete svůj odpad rychle a jednoduše zlikvidovat pouze jednou rukojetí. Box zakrývá a chrání popelnice ve vaší zahradě a vytváří tak čisté a zároveň krásné prostředí. Praktické | na předních dveřích boxu se nachází 19, 5 cm velká rukojeť, která usnadňuje otevírání a zavírání dveří. Navíc je součástí dodávky šňůra, pomocí které můžete víko popelnice jednoduše připevnit na víko popelnice.

Praktický doplněk, pokud žijete v bytovém domě nebo chcete uložit více popelnic. Vysoce kvalitní | box na odpadky je vyroben z vysoce kvalitní pozinkované oceli a díky tomu je robustní a má dlouhou životnost. Tlumiče zavírání umožňují díky efektu soft-Close téměř tiché a bezpečné zavírání víka. Rozšiřitelné | díky otvorům na bočních stěnách můžete zcela jednoduše spojit libovolné množství jednotlivých a dvojitých boxů Zelsius do větší krabice na popelnice.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Výška46.06
Délka51.97
Šířka31.5
Číslo díluMBOX6
ModelkaMülltonnenbox

8. Keter

#ad

Polypropylen odolný vůči UV záření, 1200 l, Keter Box na popelnice Store-it-out Pro, robustní řešení odpadních nádob, šedá/černá, odolný proti povětrnostním vlivům, 145,5 x 82 x 123 cm, uzamykatelný

#ad
Keter #ad - Snadný přístup a montáž: rychlá montáž za cca 20–45 minut, s jednoduchým otevíracím mechanismem pro popelnice a pohodlným přístupem předními dveřmi.

Bezpečné a trvanlivé: stabilní, uzamykatelná konstrukce s plynovými pružinami pro snadné otevírání víka. Zámek není součástí dodávky. Odolný vůči povětrnostním vlivům a uv záření: nabízí celoroční ochranu, bezúdržbový a udržuje obsah suchý a čistý. Flexibilní vnitřní organizace: integrované držáky regálů umožňují instalaci regálů pro individuální řešení skladování – regály nejsou součástí dodávky. Mnohostranné skladování: ideální pro uložení dvou popelnic o objemu 240 l, jako prostorná garáž na kolo nebo jako zahradní skříňka.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška48.43
Délka57.28
Hmotnost52.69
Šířka32.28
Číslo dílu255567
Modelka255567

9. ESTEXO

#ad

Ušlechtilá ocel 3 dveře, obložení popelnic se stříškou na rostliny, ESTEXO Box na popelnice, úložný box, box na odpadky

#ad
ESTEXO #ad - Dekorativní obložení popelnic s uzamykatelnými dvířky. Pro tuny s objemem až 240 litrů; přesné rozměry viz popis výrobku. S integrovaným truhlíkem na rostliny; cirkulace vzduchu díky větracím otvorům. Materiál: ušlechtilá ocel; barva: stříbrná. Upozornění: barvy na obrázcích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečných barev.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad
Výška77.17
Délka47.24
Šířka31.5

10. Zelsius

#ad

Zelsius Box na popelnice 2 ks popelnic | Š 132 x H 80 x V 117 cm | antracit, popelnice, zahradní popelnice, 2 tuny, dveře ve vzhledu dřeva | vč. možnosti rozšíření | obložení popelnic

#ad
Zelsius #ad - Rozšiřitelné | díky otvorům na bočních stěnách můžete zcela jednoduše spojit libovolné množství jednotlivých a dvojitých boxů Zelsius do větší krabice na popelnice. Nadčasový design | náš box na popelnice zelsius nabízí místo pro dvě 120–240 litrů a kromě toho díky atraktivnímu designu opticky zhodnotí váš vjezd do domu.

Praktický doplněk, pokud žijete v bytovém domě nebo chcete uložit více popelnic. Box zakrývá a chrání popelnice ve vaší zahradě a vytváří tak čisté a zároveň krásné prostředí. Vysoce kvalitní | box na odpadky je vyroben z vysoce kvalitní pozinkované oceli a rám boxu z ušlechtilé oceli, díky čemuž je robustní a má dlouhou životnost. Přední strana dveří září atraktivním dřevěným vzhledem. Tím se při otevření automaticky otevřou obě víčka dohromady. Jednoduché | díky plynovým pružinám na víku boxu se otevře téměř zcela automaticky a vy můžete svůj odpad rychle a jednoduše zlikvidovat pouze jednou rukojetí.

Vzduchové otvory ve dveřích zajišťují dobré větrání a nadčasový design. Tlumiče zavírání umožňují díky efektu soft-Close téměř tiché a bezpečné zavírání víka. Praktické | na uzamykatelných předních dveřích boxu se nachází 11 cm velká rukojeť, která usnadňuje otevírání a zavírání dveří. Navíc je součástí dodávky šňůra, pomocí které můžete víko popelnice jednoduše připevnit na víko popelnice.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluMBOX7
ModelkaMülltonnenbox