Top 10 Step Down Converter – Elektronika

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YIPIN HEXHA

#ad

DC Spannungsregler Buck Converter DC 12V 24V auf DC 5V 30A 150W Step Down Reducer Power Converter Mini Modul Transformator

#ad
YIPIN HEXHA #ad - Unverzichtbar für auto-audiosystem oder andere 5-V-Autoprodukte besonders nützlich in Fahrzeugen mit 24-V-Stromversorgung. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, age ratings, labeling or instructions.

Eingangsspannung: 12/24 V, Ausgang: 5 V/30 A. Weit verbreitet in automobilen, led-produkten, medizinischen Geräten, led-streifen, Überwachungssystemen, Instrumenten und Messgeräten, Eisenbahnsignalen, Kabelfernsehen und anderen Testsystemen mit geringem Stromverbrauch. Konvertieren sie instabile 12 v/24 v DC Stromversorgung in stabile 5 V 30 A DC Ausgangsleistung.
ZnačkaYIPIN HEXHA #ad
VýrobceYIPIN HEXHA #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.44
Šířka2.76

2. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér cestovní zástrčka po celém světě 2pinová EU zásuvka 2500 W na 3pól s USB-C a 2 USB-A Mezinárodní cestovní adaptér Travel Adaptér Světová zástrčka pro USA UK Anglii Austrálii

#ad
LENCENT #ad - Cestovní adaptér 4 v 1 1 zásuvka, 5 v, zásuvka se zemnícím kabelem + 1 přípojka typu c + 2 usb přípojky. Perfektní pro cestování po celém světě. Maximální zatížení 10 a. Vnitřní bezpečnostní žaluzie zabraňují tomu, aby byly předměty zasunuty do zásuvek, aby byly chráněny vás a vaši rodinu.

Bezpečnostní ochrana je efektivně vylepšena, aby se zabránilo různým problémům s zapojením. Vynikající bezpečnost a exkluzivní technologie auto id nabíječka smart id telefon nepoškodí. Jmenovitý výkon 100–250 v, 2500 w. Uzemněná zásuvka bezpečnější s uzemněním. Typ zástrčky b/e/f/g/ikompatibilní ve většině zámořských zemí jako francie, velká británie, singapur, maledivy, Finsko, Austrálie, Thajsko, Kanada, Německo, Jižní Korea, Filipíny, Pákistán, Čína, Nizozemsko, Portugalsko, USA, Brazílie, japonsko, Spojené arabské emiráty atd.

Kryt z hořlavého pc materiálu 750 °c. Ideální na cesty malá velikost, mnoho možností použití, snadné nošení. Nabíjejte až 4 zařízení vysokou rychlostí současně. Usb-a, je kompatibilní s macbooky, 3, typ C, 5 V 3, je kompatibilní s notebooky, 1 A max.1 a max.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceDongguan Best Travel Electronics Co., Ltd #ad
Výška2.44
Délka1.99
Hmotnost0.44
Šířka2.97
Číslo díluLEPA042W-C2U-CAHY
Modelka909V
Záruka2 roky výrobce

3. Redagod

#ad

USA, Cestovní adaptér po celém světě, 224 zemí, Anglii,, univerzální adaptér pro Německo, 28 W Fast Charge Universal Travel Adaptér se 4 USB porty + adaptér pro zásuvku typu C a AC zásuvkový adaptér

#ad
Redagod #ad - Díky dvojité ochraně bude vaše cestování bezpečnější. S tímto mezinárodním zásuvkovým adaptérem můžete nabíjet 6 zařízení současně. Iphone, digitálními fotoaparáty a dalšími nabíječkami mobilních telefonů, Nexus, žehlička na vlasy atd.

Usb a typ c přípojky pracují se smartphony, powerbanka, bluetooth reproduktory, vysoušeč vlasů, iPad, Huawei, lg, Samsung, Sony, Blackberry, tablety, Macbooky, HTC, např. Jejich výkon činí až 1840 w AC 110-230 V. Převážně kompatibilní cestovní konektory: kompatibilita s různými elektronickými zařízeními. Dvojitá pojistka: tento cestovní adaptér se dodává se dvěma pojistkami proti přetížení 8A. Nabíjejte 8a. Cestcestovat po světě. Cestovní adaptér po celém světě: 4 usb a porty celkový usb výstup 5 v/5, 6 a max 1 usb c port celkový výstup: 5 v/3 a a 1 ac zdířka podporuje 110–230 v, 50/60 hz, max.

Kromě toho šetří kompaktní a štíhlý design spoustu místa ve vašem zavazadle, Německo, když si objednáte. Max. Pokud je pojistka poškozená, můžete ji vyměnit za náhradní pojistku. Změna napětí transformace nebo změna frekvence sítě neprobíhá přes tento zásuvkový adaptér. Výkon 1840 w při 230 vac, 880 w při 110 VAC.
ZnačkaRedagod #ad
VýrobceRedagod #ad
Výška2.83
Délka2.05
Hmotnost0.33
Šířka1.97
Číslo díluFX-J2WN-GIO9
ModelkaJY-305B

4. WERPOWER

#ad

BINZET DC Converter Step Down Regulator 5V Regulated Power Supplies Transformer Converter 5 V 3 A 15W

#ad
WERPOWER #ad - International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, labeling or instructions.

Tento regulátor napětí je široce používán v automobilech, železničních signálech, přístrojích a měřicích přístrojích, LED produktech, lékařských přístrojích, LED páskech, monitorovacích systémech, kabelové televizi a jiných testovacích systémech s nízkým výkonem. Vstupní napětí: 12/24 v 8 v-40 v, výstup: 5 V/3 A. Nepostradatelný pro automobilový audiosystém nebo jiné 5V automobilové produkty zvláště užitečné ve vozidlech s napájením 24 V. Převeďte nestabilní síťový zdroj 8 v-40 v dc na stabilní výstupní výkon 5 V, 3 A DC.
ZnačkaWERPOWER #ad
Výška2.2
Délka2.5
Hmotnost0.15
Šířka0.8
Číslo díluLTC0389-X
ModelkaLTC0389-X

5. Bauer Electronics

#ad

Bauer Electronics | DC-DC 8V-40V na 12V měnič napětí 10A 120W | regulátor napětí 18-V 12-V 12-V Converter Stabilizátor napětí Omezovač napětí 24-V Step-down Step-up Buck Boost Volt

#ad
Bauer Electronics #ad - Průřez a délka kabelu najdete v příslušném datovém listu. Oblast použití | moduly naleznou široké uplatnění v oblastech automobilů, mobilních zařízení, nákladních vozidel, průmyslových zařízení, fotovoltaiky, zemědělských strojů, člunů, kempování, hobby a domácích kutilů a domu a zahrady.

K tomu je předpokládána komunikace mezi nabíječkou a koncovým zařízením. Pozor | nikdy nepoužívejte elektrická zařízení trvale na hranici výkonu, protože by to mohlo vést k poškození. Vodotěsnost ip68 | převodník je vodotěsně zalitý epoxidovou pryskyřicí a umožňuje individuální použití např. Dbejte na neporušené vedení a správné pólování přípojek. Dbejte na datový list příslušného zařízení. Přípojka | dc/dc měnič se dodává s pocínovanými, otevřenými konci.

Není vhodné | qcquick charge není s tímto dc měničem možné. Výroba | díky výrobě v iso 9001 certifikovaném provozu s testy funkcí a kontrolami kvality můžeme minimalizovat vady a optimalizovat pracovní postupy a náklady. V závislosti na zatížení lze počítat s vývojem tepla. Vysoká životnost a integrita je zaručena. V exteriéru jako napájení pro osvětlení nebo na moři, zabudovaný v lodích.
ZnačkaBauer Electronics #ad
VýrobceBauer United #ad
Výška1.26
Délka2.91
Hmotnost0.64
Šířka2.91
Číslo dílu02-02-20
ModelkaInput: 8-40V Output: 12V | 120W | 10A

6. Bauer Electronics

#ad

Bauer Electronics | DC DC 8V-40V na 12 V měnič napětí 20A 240W | 18V 12V Converter síťový zdroj adaptér regulátor napětí stabilizátor napětí omezovač napětí | 24V nákladní automobil Stepdown Stepup

#ad
Bauer Electronics #ad - Oblast použití | moduly naleznou široké uplatnění v oblastech automobilů, nákladních vozidel, člunů, kempování, zemědělských strojů, mobilních zařízení, průmyslových zařízení, fotovoltaiky, hobby a domácích kutilů a domu a zahrady. K tomu je předpokládána komunikace mezi nabíječkou a koncovým zařízením.

V závislosti na zatížení lze počítat s vývojem tepla. V exteriéru jako napájení pro osvětlení nebo na moři, zabudovaný v lodích. Výroba | díky výrobě v iso 9001 certifikovaném provozu s testy funkcí a kontrolami kvality můžeme minimalizovat vady a optimalizovat pracovní postupy a náklady. Přípojka | dc/dc měnič se dodává s pocínovanými, otevřenými konci. Ochranné obvody | přepěťová ochrana, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepólování, ochrana proti přetížení a ochrana proti přehřátí zajišťují bezpečnost.

Průřez a délka kabelu najdete v příslušném datovém listu. Výkon | při výběru přístroje dbejte na dostatečný prostor v rozsahu napětí nahoru a dolů. Vodotěsnost ip68 | převodník je vodotěsně zalitý epoxidovou pryskyřicí a umožňuje individuální použití např. Plánujte při intenzitě proudu kvůli zvýšenému počátečnímu zatížení, vyrovnávací paměti směrem nahoru. Vysoká životnost a integrita je zaručena.
ZnačkaBauer Electronics #ad
VýrobceBauer United #ad
Výška1.26
Délka2.91
Šířka2.91
Číslo dílu02-02-21
ModelkaInput: 8-40V Output: 12V | 240W | 20A

7. ALMOCN

#ad

24 V, Spannungsregler 5 V auf 3,3 V, Step-Up-Step-Down-Netzteilmodul, 18 V, 3,5 V-12 V auf 1,2 V-24 V DC-DC, 3 Stück, 12 V, ALMOCN USB-Buck-Boost-Konverter, 9 V

#ad
ALMOCN #ad - Präzise kalibrierung: dieses netzteilmodul zeigt Spannung an, USB einstellbares Buck Boost Netzteilmodul 3, 5–12 V bis 1–24 V.

Datenspeicherung: speichern Sie automatisch den Zustand vor dem Stromausfall, die Ausgabedaten gehen nicht verloren. Einstellbare spannung: nehmen Sie Multi-Drehungs-Präzision einstellbares Potentiometer an, um die Spannung einzustellen. Ausgang: usb oder micro-usb können leicht einstellbare Spannung von 1 V bis 24 V ausgeben und die Leistung beträgt 3 W. Eine taste zum ausschalten des Ausgangs und zum Speichern des Zustands vor dem Ausschalten, keine Sorge über Datenverlust.
ZnačkaALMOCN #ad
VýrobceALMOCN #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluHW-027
ModelkaHW-027

8. Wifehelper

#ad

DC12V / 24V Bis 5V Abwärtswandlerregler Wechselrichter 10A 50W Spannungswandler-Adapter Netzteil, DC Wandler

#ad
Wifehelper #ad - Verwendet aluminiumlegierungsschale: Aluminiumlegierungsgehäuse ist klein und einfach zu montieren; Versiegelt mit Silikon, ist es wasserdicht IP68, staub- und vibrationsfest.

Hohe leistung: hohe leistung und stabile Leistung, wandelt 12 V DC oder 24 V DC in 5 V DC um. Der konverter wird häufig in elektromotorischen Anwendungen wie Fahrzeugen, Sicherheitssystemen, Krankenhausgeräten usw. Energieeffizient: hochwertige Komponenten sorgen für einen hohen Wirkungsgrad von bis zu> 94%. Eingesetzt. Breites einsatzspektrum: dies ist ein nicht isolierendes DC-geregeltes Stromrichtermodul mit langer Lebensdauer. Hohe qualität: breite eingangsspannung, unterstützt den Schutz vor Strom, Überspannung, Übertemperatur und Kurzschluss.
ZnačkaWifehelper #ad
VýrobceWifehelper #ad
Výška0.87
Délka2.56
Hmotnost0.02
Šířka2.24
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

9. MGGi

#ad

Für Golfwagen, Gabelstapler, Regler DC/DC Netzteil Modul Buck Transformator, Auto, Step Down Spannungsreduzierer, MGGi DC 24 V auf 12 V 10 A 120 W Spannungswandler Wasserdichter Leistungstransformator

#ad
MGGi #ad - Eingangsspannungsbereich: dc 18–35 v; ausgangsspannung: dc 12 v nicht einstellbar; Ausgangsstrom: 10 A max; Ausgangsleistung: 120 W. Breite anwendung: verwendet auf golfwagen, elektrischer ventilator, dvd, led-auto-Display, lautsprecher, Solarenergie, Taxi-Radio, große lkw, Club-Auto, Klimaanlage, elektronische Systeme, CMB, bus, GPS, motor, solarpanel, industrielle Geräte und andere 12-V-Geräte.

Breite eingangsspannung, kleine Größe und einfach in allen Anwendungen zu platzieren. Sicherheitsschutz: Überladung, Überspannung, Überstrom, Übertemperatur, kurzschluss, über 100.000 stunden Lebensdauer. Wasserdichtigkeit: ip68, 100% wasserdicht, und wird häufig für radio, club-auto, einschließlich Fahrzeugen, wasserdichtes gehäuse macht den konverter ideal für den Einsatz in einer Vielzahl von Anwendungen, Sicherheitssystemen, Elektro-Fahrrad, Telekommunikation usw.

Kann im regen arbeiten, krankenhäusern, Lautsprechersystem, Solarpanel, LED-Leuchten verwendet. Aluminium-druckguss-gehäuse, kühlung durch freie Luftkonvektion, expoxy-Eintopfen, maximale Übertragungseffizienz von maximal 96 %.
ZnačkaMGGi #ad
VýrobceXingHua #ad
Číslo díluMG20200625
Modelka24-12

10. SUPERNIGHT

#ad

DC DC měnič dolů SUPERNIGHT napájení směrem dolů DC 12 V 24 V na DC 5 V 15 A 75 W převodník napájení sestupný modul transformátor DC Step Down Converter

#ad
SUPERNIGHT #ad - Přeměňte nestabilní 12/24v dc síťový zdroj na stabilní 5 V 15A DC výstupní signál. Vstupní napětí: 12v~24v 8v-40v, výstup: 5V / 15A.

Nepostradatelný pro autorádia nebo jiné 5v automobilové produkty zvláště užitečné u vozidel s napájením 24 V. Přepětí, nadproud, nadměrná teplota, automatická ochrana proti zkratu a návrat do normálních pracovních podmínek. Tento regulátor napětí se často používá v motorových vozidlech, železničních signálech, monitorovacích systémech, led produktech, led páskech, lékařských přístrojích, přístrojích a měřicích přístrojích, kabelové televizi a jiných systémech zkoušek nízkého výkonu.
ZnačkaSUPERNIGHT #ad
VýrobceSUPERNIGHT #ad
Výška0.79
Délka2.52
Hmotnost0.13
Šířka2.09
Číslo díluDC302-12~24to5v15a
ModelkaDC302-12~24to5v15a